Да не се провежда в химическата лаборатория на Форестър с главен асистент мадам Химикозабъркайкашова
Да не се провежда в химическата лаборатория на Форестър с главен асистент мадам Химикозабъркайкашова 
Ей този пример за "висок" морал на Брук (и съмнителна любимка на бабите от някакво незнайно село, които мистериозно как си падат по ку*ви) обобщава цялата й житейска философия
Не че няма жени и мъже, които одобряват и подкрепят такова поведение, но и те не са на по-различно ниво на морала от виртуалния образ 

....ъъъъ сори ма не й запомних нейма ..., "всички"
Точно пък бабите и точно на село са толкова консервативни, че ако им се падне такава снаха като Брук ... да са й били шута още при първата стъпка накриво 
Ей този пример за "висок" морал на Брук (и съмнителна любимка на бабите от някакво незнайно село, които мистериозно как си падат по ку*ви) обобщава цялата й житейска философия
Не че няма жени и мъже, които одобряват и подкрепят такова поведение, но и те не са на по-различно ниво на морала от виртуалния образ 

....ъъъъ сори ма не й запомних нейма ..., "всички"




от световноизвестната режисьорка.Дето ги лъготи ,че баба Брук им е наборка и я вижте как убу изглежда...И те ,милите бабички,гльодат ,цъкат с език..."Брей,тая пуста баа Брук,вечи на шийсе годин,а пък кът първа маникенка!Ц-ц-ц-ц...

А не настана ли вчера мир между двата лагера (пардон трите) след като постъпи предложение да се обвиняват не "любимките" ни Брук и Тейлър, а сценаристите? Е някои явно не могат да направят бързо завоя
Доказателство: виж сайта на БНТ (цитат:..."всички" зрители и.т.н...)
А не настана ли вчера мир между двата лагера (пардон трите) след като постъпи предложение да се обвиняват не "любимките" ни Брук и Тейлър, а сценаристите? Е някои явно не могат да направят бързо завоя
Доказателство: виж сайта на БНТ (цитат:..."всички" зрители и.т.н...)
Фена за колко отбора го броиш или той е извън класацията? 





И разбира се всички трябва да й се кланят и да я защитават....как изобщо може да очаква Тейлър да я защити....че и безочлива излезе освен всичко друго..... 
За първи път защити жена си

Нали има SORAS (Soap Opera Rapid Aging Syndrome) не се смятат буквално. Иначе аз казах и още, "че, поне на Катрин доста преувеличи с тия 60г" (1961г. ако не се лъжа).
Например Ридж - Ник, а защо не и Ерик.
и предполагам сме за Ерик?








, но ще почакаме да узреят за ИСТИНАТА
Препоръчани теми