Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 63-та тема

  • 115 450
  • 743
# 30


РОДОПСКИ ПЪРЖЕНИ КОЛАЦИ
  [/color][/b][/i]

Моля за рецептата Praynig
Виж целия пост
# 31
Привет на всички кулинарки.
От мен - скромно - пиле със сирена и сметана
Виж целия пост
# 32
Ето я топла-топла - питка със сиренце:


-сипвам си кисело мляко и това ще ям Grinning.
Виж целия пост
# 33
Привет момичета  Simple Smile
Аз отдавна тайничко ви чета и се любувам на ястията ви. Не съм писала и показвала, защото не съм особено голяма кулинарка, особено в сравнения с повечето от вас. Но сладкиша с майонеза на сладка хапка не можах да не го пробвам  Simple Smile Стана превъзходен, благодаря за рецептата   bouquet

Виж целия пост
# 34


Виж целия пост
# 35
mimi P27, тази торта е великолепна!   bouquet
Може ли рецептата?  Blush
Виж целия пост
# 36
Днес правих "Добружанки", но не са за показване... Сори. Дано да са вкусни.
и при мен така се получи миналата неделя, въпреки че вече доста пъти съм ги правила
Виж целия пост
# 37
За днес салата от спанак и мариновани зеленчуци

спагети

и кокосови бонбони
Виж целия пост
# 38
mimi P27, тази торта е великолепна!   bouquet
Може ли рецептата?  Blush

блата е от обикновени бисквити и шоколадов корнфлейкс натрошени с блендера и смесени с 1 пак. масло , няколко лъжици ром и малко маргарин,  всичко на око. Обърках го и го разпределих в тортера форма с ринг равномерно
крема е от http://picasaweb.google.com/minaizamina/Desserts#5448396500783059106
200 гр. сметана, 300 гр. от този млечен продукт, 2 пакетчета инстантен пудинг и сладко от череши, всичко обърках с миксера и го сложих в тортената форма
отгоре поръсих обилно с нарязани орехи
от сутринта е в хладилника
по-късно като като я разрежа ще сложа снимка и на парче
Виж целия пост
# 39
Дидибу,Мими,  страхотни сладкиши сте спретнали!  bouquet
Виж целия пост
# 40
И аз да се запиша,че вкусотийте не са за изпускане  bouquet
Виж целия пост
# 41
Какви вкусотии видях само... страхотни сте, момичета!
Леля Ог, моля те, кажи повече за кремчето Praynig

ahasver, прекрасен козунак! По коя рецепта го направи?

Мариета, питката ти е един път!

mimi P27, тортата е великолепна!

При нас лучник и Ястие на кeрeмида



Виж целия пост
# 42
  bouquet за всички кулинарки!
Виж целия пост
# 43
Привет.Няма да хваля поименно,но това което видях ми събра очите.  #Crazy В къщи само се чува:"АААУУУУ,ЛЕЛЕ,ГЛЕДАЙ,ГЛЕДАЙ"и всякакви нечленоразделни звуци. EmbarassedАдмирации.  bouquetЗа ново присъединили те се -добре дошли. CrazyНа Пепика благодаря за новата тема  bouquet

гювеч със свински гърди с много хрусканица,чушки,моркови,и картофи с кашкавал

порция

парче от питка цвете с тестото ма мах мама
Приятен почивен ден.  bouquet
Виж целия пост
# 44
mimi P27 ,чудни снмки,от миналата тема ме впечетлиха много Рошльовците на Пепи ,за съжаление свършила съм и картофи и кисели краставички иначе още днес щях да ги спретна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия