Помощ в търсенето на работа - 5

  • 74 810
  • 746
# 90
Стеф, отвори страницата на НАП. Има калкулатор за дължимите суми и за лихвите. Както и сметките, по които трябва да се внесат.
Аз имах да плащам за минал период. Така направих  и не чаках в НАП за проверка на сумите. Опашките са огромни. Направо в НАП на третия етаж - в банката да се внесат сумите и пак на третия етаж - декларация 7, тя е само за безработни към момента.


 Декларацията може да се прати по пощата до адреса на  НАП,  с препоръчано писмо и обратна разписка . Излиза не повече от 2 лв  Peace
Виж целия пост
# 91
След 8 месеца само ако това ти е първа работа и изобщо нямаш стаж преди това.

Ами да нямам, стаж, защото предишните ми работи не са били на трудов договор. Явно колежката ми е права.
А поне болничен ще мога да взема надявам се..?
Виж целия пост
# 92
Ива и Мони това по чл.53А е за майки с деца от 1 до 3г.
Аз вече втори ден подреждам магазина с още 2 жени/ трябват му само 2/ и нищо не казва за заплата и РВ  newsm78
Виж целия пост
# 93
Някой има ли информация ? - http://www.jobs.bg/f859320
Къде ще е магазина ?
Виж целия пост
# 94
аз се отчайвам вече, много исках да ми се получат нещата в 1 компания - 2 интервюто и 1 тест и никакъв резултат. днес виждам, че пак са пуснали обявата  Confused
Виж целия пост
# 95
Някой има ли информация ? - http://www.jobs.bg/f859320
Къде ще е магазина ?

"Карфур", ще има обект в един от търговско-развлекателните центрове във Варна - "Гранд мол", съобщиха инвеститорите в обекта "Оркид дивелъпмънтс". Магазинът ще се простира на площ от близо 10 хил. кв.м, което го прави един от най-големите в града, казаха още от компанията.
Виж целия пост
# 96
Ива и Мони това по чл.53А е за майки с деца от 1 до 3г.
Аз вече втори ден подреждам магазина с още 2 жени/ трябват му само 2/ и нищо не казва за заплата и РВ  newsm78
Аз защо разбрах за майки от 3 до 5 години newsm78
Къде е магазина и кога го отварят?
Виж целия пост
# 97
Ива и Мони това по чл.53А е за майки с деца от 1 до 3г.
Аз вече втори ден подреждам магазина с още 2 жени/ трябват му само 2/ и нищо не казва за заплата и РВ  newsm78

Това си е чиста експлоатация  Shocked Безплатно ще му подредите магазина и после ще ви духне под опашките  ooooh! Дано не стане така  Praynig
Виж целия пост
# 98
Много искам да споделя отново супер възмутена една обява, на която попаднах. Не мога да копирам линка от Zaplata и ще я преразкажа. Значи, търси се секретарка, искат се снимки, но да не са документални, може и линк към снимки. Трябва да има възможност за командировки, заплатата е между 700 и 1000лв., което е абсолютно нереално за моя град, тук секретарките взимат по 300-400. Отделно се работи 20 дни в месеца, платената отпуска е 40 дни годишно. При командировки се плаща допълнително,  а когато няма клиенти, има допълнително свободно време. Не знам да се смея ли, да плача ли, по-скоро ми е забавно.

Виж целия пост
# 99
Днеска имах поредно интервю.Не можах да го намеря,изгубих се,харчих като луда за билети и накрая  finger Бясна съм на себе си-яд ме че тръгнах в непознат район да търся,яд ме е за билетите,оф мамка му,яд ме е.
Омръзна ми като луда да харча пари за билети тоест да не вечерям нищо,омръзна ми да чакам да се обадят... #Cussing out Cry
Виж целия пост
# 100
Днеска имах поредно интервю.Не можах да го намеря,изгубих се,харчих като луда за билети и накрая  finger Бясна съм на себе си-яд ме че тръгнах в непознат район да търся,яд ме е за билетите,оф мамка му,яд ме е.
Омръзна ми като луда да харча пари за билети тоест да не вечерям нищо,омръзна ми да чакам да се обадят... #Cussing out Cry

Естел и на мен ми писна. Никога не съм оставала толкова време без работа. Надявах се на нещо, чаках и днес обявата пак в jobs-а, а теста го направих на 95% вярно, сигурна съм и понеже е доста специфична позиция се чудя какво още търсят.

Ти нямаше ли телефон на HR -а да звъннеш да те упъти, не го намери или закъсня и не пожелаха да те интервюират? Много неприятно така, аз веднъж търсих 1 фирма в Западен Парк и доста пари похарчих докато я намеря  #Crazy
Виж целия пост
# 101
Телефона ми е спрян.Познай защо  #Cussing out Sick
Виж целия пост
# 102
Много искам да споделя отново супер възмутена една обява, на която попаднах. Не мога да копирам линка от Zaplata и ще я преразкажа. Значи, търси се секретарка, искат се снимки, но да не са документални, може и линк към снимки. Трябва да има възможност за командировки, заплатата е между 700 и 1000лв., което е абсолютно нереално за моя град, тук секретарките взимат по 300-400. Отделно се работи 20 дни в месеца, платената отпуска е 40 дни годишно. При командировки се плаща допълнително,  а когато няма клиенти, има допълнително свободно време. Не знам да се смея ли, да плача ли, по-скоро ми е забавно.

Извинявай, ама ти по колко дни работиш в месеца  newsm78, защото това си е стандартна работна ангажираност. Ти, ако работиш повече, значи нещо злоупотребяват. А иначе, възможни са подобни условия. Можеш все пак да проучиш фирмата в интернет или да се обадиш на заплата.бг и да ги питаш могат ли да ти дадат някакво инфо.
Виж целия пост
# 103
Ива и Мони това по чл.53А е за майки с деца от 1 до 3г.
Аз вече втори ден подреждам магазина с още 2 жени/ трябват му само 2/ и нищо не казва за заплата и РВ  newsm78

Това си е чиста експлоатация  Shocked Безплатно ще му подредите магазина и после ще ви духне под опашките  ooooh! Дано не стане така  Praynig

Оказа се,че не  Peace
За 9 дни/докато се нареди магазина/за стрителни материали с 40000 артикула  Shocked/ и дойде време да се отвори,и докато си избере жени/ ще ни плаща в/у мин.заплата 260лв.След това през следващият месец избраните ще са отново на изпитателен срок отново на 260лв, но с осигуровки.След това на 4/500лв чисто и осигуровки,работа на 6 часови смени и събота и неделя по график за доотработване на часовете/1 събота,1 неделя..../.
Но....междувременно в понеделник трябва да почна на друго място/ където ми е сигурно/ на 4 часа за 200лв плюс осигуровки като начало - копирен център.
Е голямо чудене е  ooooh!
Виж целия пост
# 104
ДОРОМ защо не се пробваш да работш на двете места, поне докато мине изпитателния в строителния магазин  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия