Помощ в търсенето на работа - 5

  • 74 811
  • 746
# 105
ДОРОМ защо не се пробваш да работш на двете места, поне докато мине изпитателния в строителния магазин  newsm78

Защото ни иска там от 9.00 до 17.00 - плаща си за това по около 13лв на ден.
Не знам как бих го съчетала - копирния работи по същото време.
Виж целия пост
# 106
 Mr. Green ДОРОМ, на твое място изобщо не бих се и замислила и нямаше и да стъпя в магазина. А в копирния център като си на 4 часа, за месец и половина можеш да си потърсиш допълнителна работа, с която да може да се съчетава ...
Виж целия пост
# 107
Бибона и аз съм по навита за там,защото ще ни е от полза и за бизнес.Но пък в магазина ако мина всички етапи ще имам работа за мноооооого време напред.Не че в центъра няма да е така,но.....
Виж целия пост
# 108
Телефона ми е спрян.Познай защо  #Cussing out Sick

кой телефон - твоя или на фирмата?
Виж целия пост
# 109
Телефона ми е спрян.Познай защо  #Cussing out Sick

кой телефон - твоя или на фирмата?

нейния  Confused
Виж целия пост
# 110
Вече се превърнах в мутифункционална личност - пускам обяви за всякакви позиции, пък каквото стане. Добре че имам образование и опит, които позволяват това.
Виж целия пост
# 111
Цитат на: "Дилянка"link=topic=482364.msg14547338#msg14547338 date=1268853350
Вече се превърнах в мутифункционална личност - пускам обяви за всякакви позиции, пък каквото стане. Добре че имам образование и опит, които позволяват това.

И аз така,но никой не се обажда,пък и тук в провинцията почти няма обяви  Tired.
И нали съм си Марко Тотев,ми се обадиха за началник смяна в цех, в който има голямо текучество,понеже се работело по 15 часа  Shocked. Тотално вече съм отчаяна.
Дором, права си,че в магазина ще имаш доста работа във времето. Но пък в копирния център ще имаш по-вече свободно време.Уф,не зная, ти ще прецениш къде ще ти е по-изгодно  Hug

Виж целия пост
# 112
Ехо привет и от мен,
Дором, аз съм за копирния, това за магазина има много ''ако", пък и 13 лв. на ден  Rolling Eyes ... но ти си знаеш, сигурно има други показатели, от които зависи изборът ти
Момичета, онзи ден се зачетох в джобса в една статия "Защо няма покана за интервю, а покриваме всички изисквания" или от сорта, та веднага си преработих св-тата, напр. дописах описание на длъжността и инфо за компанията, където съм работела, пък да видим. Пишеше още, че това повторно пускане на обяви се дължало на това, че не можели да отсеят подходящите кандидати от 1500 например, ами да си бяха казали,че след първите 150 не са чели св-тата, та са пробвали пак, щото така си звучеше  Laughing  Та в тази връзка, явно има смисъл да се пуска повторно св
Връщам се да дочитам старата темичка, че там ви изпуснах, дали някой е намерил своето местенце  newsm78 силно се надявам, лека и успех
Виж целия пост
# 113
ДОРОМ, още един глас и от мен за копирния.

Дилянка, какво стана с теб, нали ходи на интервю за управител?

Та в тази връзка, явно има смисъл да се пуска повторно св

Повторно може би да, но очевидно има обяви, които се въртят с месеци и години дори. За тях не мисля, че си струва.

Естел
, ти не проверяваш ли адресите в сайтове от рода на бгмапс?
Виж целия пост
# 114


Повторно може би да, но очевидно има обяви, които се въртят с месеци и години дори. За тях не мисля, че си струва.


аз вече си мисля, че има компании, които само си правят проучване за заплатите.
Виж целия пост
# 115
vaflichka, ако е така, то много лаишки подхождат. Има си компании, които се занимават точно с проучвания на възнагражденията (salary survey). Много по-рентабилно би било просто да си платят за резултатите от въпросното проучване, отколкото да се занимават да пускат обяви и да отделят време за безброй интервюта, без да целят да наемат някого. Но, в крайна сметка - който както си го направи.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 116
vaflichka, ако е така, то много лаишки подхождат. Има си компании, които се занимават точно с проучвания на възнагражденията (salary survey). Много по-рентабилно би било просто да си платят за резултатите от въпросното проучване, отколкото да се занимават да пускат обяви и да отделят време за безброй интервюта, без да целят да наемат някого. Но, в крайна сметка - който както си го направи.  Rolling Eyes

е защо да плащат на компании след като HR-ите трябва да вършат нещо.
Виж целия пост
# 117
ДОРОМ, още един глас и от мен за копирния.

Дилянка, какво стана с теб, нали ходи на интервю за управител?

Та в тази връзка, явно има смисъл да се пуска повторно св

Повторно може би да, но очевидно има обяви, които се въртят с месеци и години дори. За тях не мисля, че си струва.

Естел
, ти не проверяваш ли адресите в сайтове от рода на бгмапс?

Чакам си още...

Ох, и аз хем ги знам "старите муцуни" и пак пускам.
Има една обява за Бранд Мениджър на Бела, всеки месец се появява. И аз си пускам.
А хем съм чела доста кофти неща за Бела.

Но иначе си държа списъка до мен тука, да ми е пред очите.
Яд ме е на тия хора. Яд ме е как събират СВта на хиляди невинни млади душици, които се надяват на нещо.
Виж целия пост
# 118
Много искам да споделя отново супер възмутена една обява, на която попаднах. Не мога да копирам линка от Zaplata и ще я преразкажа. Значи, търси се секретарка, искат се снимки, но да не са документални, може и линк към снимки. Трябва да има възможност за командировки, заплатата е между 700 и 1000лв., което е абсолютно нереално за моя град, тук секретарките взимат по 300-400. Отделно се работи 20 дни в месеца, платената отпуска е 40 дни годишно. При командировки се плаща допълнително,  а когато няма клиенти, има допълнително свободно време. Не знам да се смея ли, да плача ли, по-скоро ми е забавно.



Ако може по бански, нали  Rolling Eyes


Виж целия пост
# 119
Отивам на интервю. Позицията е по заместване, ама вече и на това съм съгласна.  Rolling Eyes  Стискайте палци.  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия