Помощ в търсенето на работа - 5

  • 74 803
  • 746
# 30
хм, миналата тема много бързо се напълни...
Виж целия пост
# 31
И аз в новата тема.
Днес чакам отговор -резултат от интервю от миналата седмица.... Praynig
Виж целия пост
# 32
Не знам дали сте обсъждали, но и ето тук може да се преглежда за свободни места в държавната администрация: http://www1.government.bg/ras/konkursi/index.html

Заплатите са ниски, а конкурсите не знам доколко са реални, но все пак може да излезе нещо интересно.
Виж целия пост
# 33
Здравейте,някой работил ли е в ПЕнни Маркет.Можете ли да ми кажете нещо за работата там.В петък ходих на интервю и съм почти сигурна,че ще ме викнат на второ,но за този магазин съм чувала само лоши неща.Да,ама нуждая се от тази работа.Знам,че ще вземам минималната,но дали поне тя е гарантирана?
Виж целия пост
# 34
И аз да следя дали има раздвижване. От линка за държавната администрация за Варна има места само за надзиратели в затвора  Mr. Green
Виж целия пост
# 35
И аз в новата тема.Не пускам СV,защото няма обяви за нашият град  Tired.
Фукла,полезен е този сайт.
Аз също се интересувам от необходимите документи за БТ.Тази седмица ще се регистрирам.Освен трудова книжка,заповед за прекратяване на трудовите правоотношения , и дипломи, друго нужно ли е?
Виж целия пост
# 36
Направили ми бяха впечатление обяви за административна работа в прокуратората в София и бях писала в предната тема. Но никой не се заинтересува. Може би за София това не е добра работа.
Но ако такова нещо се появи в провинцията напливът ще е огромен. Скоро даже за чистачка в съда в Дупница имаше 40 кандидатки, та какво остава за административни длъжности.
Въпреки, че фирмата все още работи, усилено преглеждам обявите, не че има варианти, но дано нещо се появи.
Виж целия пост
# 37
И аз в новата тема.Не пускам СV,защото няма обяви за нашият град  Tired.
Фукла,полезен е този сайт.
Аз също се интересувам от необходимите документи за БТ.Тази седмица ще се регистрирам.Освен трудова книжка,заповед за прекратяване на трудовите правоотношения , и дипломи, друго нужно ли е?
документ за самоличност;
документи за придобито образование и/или квалификация;
документи, удостоверяващи общ и/или служебен стаж, и/или осигурителен стаж;
документ, издаден от Общината - за регистрация по настоящ адрес;-това ако по личната карта сте от друг град
решение на Териториалната експертна лекарска комисия/Националната експертна лекарска комисия – за лицата с трайно намалена работоспособност, от което да са видни противопоказаните условия на труд.
други документи – в случаите, когато са необходими, и/или писмена декларация за удостоверяване на други обстоятелства.
Виж целия пост
# 38
Red_heart, благодаря ти много  Hug.
Виж целия пост
# 39
Защо обявите в джобса се повтарят толкова често?
Виж целия пост
# 40
И аз това се чудя! Декември миналата година подадох на 3 места- не последва обаждане, януари пак се повториха, сега гледам пак са ги пуснали.   И седя и се чудя дали пак да подам.
Виж целия пост
# 41
Аз съм нахално и си пускам.Каква ми е гаранцията че са ме прочели първия път?
Пусках на едно място четири пъти. Crazy Първия път не се обадиха,втория-отидох на интервю и нИ мЪ взеха,третия-викнаха ме но отидох на старото място,а те си преместили офиса. Crazy И оня ден се гледахме за четвърти и чакам. CrazyУсловията не са супер добри,но... Confused
Виж целия пост
# 42
Защо обявите в джобса се повтарят толкова често?

Е, Естел, не си ли чела старите теми?
На тези фирми, които им се повтарят обявите и то от години просто не са читави.
Почти всички ги знам вече наизуст.
Ако те интересува някой конкретно - питай на ЛС.
Няма смисъл да си късате нервите с неточни работодатели.
Освен това, откъде знаете какво точно правят с тия СВта, дето ги събират.
Виж целия пост
# 43
Moeto CV е с дата на раждане и почти пълен адрес... Thinking
Виж целия пост
# 44
Освен това, откъде знаете какво точно правят с тия СВта, дето ги събират.

Moeto CV е с дата на раждане и почти пълен адрес... Thinking

 newsm78 Иии за какво точно биха могли да ползват личната информация от CV-то??? (не че е законно де ...)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия