Благотворително снимане тази неделя(21.03.) в София, Варна, Шумен

  • 15 647
  • 212
# 105
НиноТино, предполагам dodo dodo ще да е била:)

Роси, не знам имената на децата:) Никовете на майките са elwing i malachika.
Виж целия пост
# 106
Боже, колко много ми се искаше да бъда там и да видя колко много хора са съпричастни с нашия проблем. И колко много хора помагат на такива като нас Peace
Хвала им, БЛАГОДАРЯ  на всички !
Виж целия пост
# 107
НиноТино, предполагам dodo dodo ще да е била:)

Роси, не знам имената на децата:) Никовете на майките са elwing i malachika.
Grinning
Моите деца са Сиана, Бояна и братовчедите Стилиян и Диди Grinning
Мами, бяхте прекрасни. Извинявам се, че дойдохме късно, но нямаше как да успеем по-рано Blush
Бях уговорила и още мами, но друг път Grinning
Надявам се, че след крайното преброяване ще се е събрала нужната сума Praynig
А на всички фотографки - голям поклон пред благородната Ви постъпка newsm20
Виж целия пост
# 108
НиноТино, предполагам dodo dodo ще да е била:)

Роси, не знам имената на децата:) Никовете на майките са elwing i malachika.

Да,така е нинотино Peace
Лин,ако само тиси ги снимала ,направо си им пращай.
Пускам списъка,но там ,където няма "ник" жените не пишат тук.За вас остава зада4ата да си ги разпознаете по имената.Има мейли,тел......Записвала съм до 14.30 Peace

 Mr. Green
Виж целия пост
# 109
 Поздравления за всички- и за фотографите, за организаторите, за моделите и най-вече за родителите, които освен , че помогнаха на Вики, помагат и на своите деца да разбират какво е човечност и съпричастност! Успех Вики, догодина ще гоним теб да снимаме Grinning
Виж целия пост
# 110
Успех Вики, догодина ще гоним теб да снимаме Grinning

Ей това беше много хубава приказка  bouquet  Хайде дано наистина догодина гоним Вики да снимаме Heart Eyes
Виж целия пост
# 111

Много се радвам,4е видях познати физиономии,които не бях виждала години.Додо,кви снимки съм ти избацала Crazy

Ха! Някой най-накрая и мен да снима в тоя живот  Joy

п.п. Ужасно ми е любопитно  Blush да науча ник-а на феята, облечена в рокля от есен Simple Smile , с къдравата коса, която успя да накара моята дъщеричка да се усмихва за снимките. Опитах се да накарам малката да направи сърдита физиономия, но щом тази фотографка се появеше и малкото лице се разливаше в усмивка.   
NinoTino, дали съм фея - не зная, ама бях с пъстър пеньоар, който на първо четене отговаря на описанието ти  Laughing
Красавицата с червения тренч ли бе твоето момиченце? Simple Smile
Виж целия пост
# 112


NinoTino, дали съм фея - не зная, ама бях с пъстър пеньоар, който на първо четене отговаря на описанието ти  Laughing
Красавицата с червения тренч ли бе твоето момиченце? Simple Smile


Да, тя.

Фея сте и точка! Фея, но и "пиятелка"  Wink

Виж целия пост
# 113
Успех Вики, догодина ще гоним теб да снимаме Grinning

Ей това беше много хубава приказка  bouquet  Хайде дано наистина догодина гоним Вики да снимаме Heart Eyes

 Praynig
Виж целия пост
# 114


NinoTino, дали съм фея - не зная, ама бях с пъстър пеньоар, който на първо четене отговаря на описанието ти  Laughing
Красавицата с червения тренч ли бе твоето момиченце? Simple Smile


Да, тя.

Фея сте и точка! Фея, но и "пиятелка"  Wink


Успех Вики, догодина ще гоним теб да снимаме Grinning
Heart Eyes

Виж целия пост
# 115
Разгледах по-внимателно списъка,за съжаление не открих доста майки,които смятах,че нама да пропуснат Sad,от тези лъжи и лицемерия ми става тъжно.
  Аз разбрах малко по-късно за инициятивата и затова не можах да направя достатъчно неща,още повече много ме е яд,че не можах да присъствам,обичам запознанствата с малко останалите ХОРА!
    Замисля ли се нова фото сесия или друга инициятива,иска ми се да има малко повече време за "шум".
Виж целия пост
# 116
Разгледах по-внимателно списъка,за съжаление не открих доста майки,които смятах,че нама да пропуснат Sad,от тези лъжи и лицемерия ми става тъжно.
  Аз разбрах малко по-късно за инициятивата и затова не можах да направя достатъчно неща,още повече много ме е яд,че не можах да присъствам,обичам запознанствата с малко останалите ХОРА!
    Замисля ли се нова фото сесия или друга инициятива,иска ми се да има малко повече време за "шум".

Майка ти(мисля) беше с детенце Hug

Не се ядосвай  bouquetХОрата са разли4ни.
За нова инициатива за сега НЕ,поне до лятото.Но това е нещо,което ще обсъдят моми4етата.....Незнам newsm78
Виж целия пост
# 117
Малена, аз ти писах л.с., но явно сме били толкова много, че си ме пропуснала. Искам да се включа, моля драси един ред как бих могла да те видя. Не искам фотосесия, а просто да се включа) Не се ядосвай за трите мами, дано се добре децата, аз като се разболее малката и забравям всички и всичко.
Виж целия пост
# 118
Малена, аз ти писах л.с., но явно сме били толкова много, че си ме пропуснала. Искам да се включа, моля драси един ред как бих могла да те видя. Не искам фотосесия, а просто да се включа) Не се ядосвай за трите мами, дано се добре децата, аз като се разболее малката и забравям всички и всичко.

Всеки, който иска да се включи, може да ми пише и да му кажа откъде може да мине и да остави пари всеки ден от 10-19ч.
Виж целия пост
# 119
Чакам Лс.   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия