Кой номер е новостроящото се ОДЗ в кв.Надежда1?

  • 3 831
  • 34
Моля някой да ми каже № на новостроящотоОДЗ в кв.Надежда и от кога се кандидатства за записване?
Виж целия пост
# 1
Номер не мога да кажа, но информацията ме заинтригува. ОДЗ ли ще бъде? Или някоя частна градина? Къде се намира?
Предполагам ако е държавно информация ще има в ИСОДГ.

За сега са само тези: 6 ОДЗ; 15 ОДЗ Чучулига; 24 ОДЗ Надежда; 27 ОДЗ Детска китка; 38 ОДЗ Дора Габе; 83 ОДЗ Славейче; 83 ОДЗ Славейче -филиал Требич и 90 ОДЗ Веса Паспалеева
Виж целия пост
# 2
живея наблизо и от табелата видях, че ще е ОДЗ общинско ,но мисля, че още няма номер, като я гледам, не знам дали ще я пуснато то септември, може и по-късно, има доста за довършване, но със сигурност пишеше, че има 1  яслена и 3 градински групи.
Виж целия пост
# 3
Къде в Надежда по точно, строят ОДЗ?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
И аз не съм чула, че се строи ОДЗ. Къде е тази сграда?
Виж целия пост
# 5
Записвам се да следя, че ми е наблизо.
Виж целия пост
# 6
И от мен запис, живо ме интересува всичко за това ОДЗ, че ми е точно пред блока.. Peace
Виж целия пост
# 7
Къде е това ОДЗ пред кой блок?
Виж целия пост
# 8
Да помогна малко с инфо. Намира се в първа част на Надежда в близост до кафе Маркизата.
Като се тръгне от 101 училище по уличката, която стига до Маркизата, подминава се и на следващата пряка е строежът на ОДЗ-то.
Надявам се да съм помогнала.
Виж целия пост
# 9
Не се сещам кое е това кафе. По коя улица се върви, тази, която е перпендикулярна на Христо Силянов (където се намира 8ма) или някоя успоредна?
Виж целия пост
# 10
Детската градина е точно между блок 145 и 146.Улицата се казва Сава Филаретов,в отсечката между ул."Демир капия" и ул." Възрожденска"! Peace
Виж целия пост
# 11
Не се сещам кое е това кафе. По коя улица се върви, тази, която е перпендикулярна на Христо Силянов (където се намира 8ма) или някоя успоредна?
Alexal добре го е дала с имената на улиците, аз не можах през бг.мапс да се ориентирам коя как се казва.
Виж целия пост
# 12
Благодаря, ориентирахте ме.
Скоро минавах от там, но не съм обърнала внимание. Похвално е, че се строят общински ОДЗта.
А квартала не е от най-малките в столицата.
Виж целия пост
# 13
Не се сещам кое е това кафе. По коя улица се върви, тази, която е перпендикулярна на Христо Силянов (където се намира 8ма) или някоя успоредна?
Alexal добре го е дала с имената на улиците, аз не можах през бг.мапс да се ориентирам коя как се казва.
Аз знам къде  се намира,но просто ул."Сава Филаретов",точно на мястото ,където е ДГ няма номер и затова не мога да дам точен линк от bgmaps.Между блокове №145 и 146,имаше една градинка, Peace там сега е ДГ.
Виж целия пост
# 14
Прочетох, че ще е готово м.Ноември 2010г.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия