, има ги във вариант с моторче и без.
Само дето ми изглеждат за по-големи деца, но може и да греша.
Ивана в неделя се сдоби с доста по-обикновена и нискобюджетна от Юск на промоция за двайсетина лева. Добре изглежда, а и е стабилна. Стига ми да изкара това лято. Малката е влюбена в нея и още същия ден успя да я подкара. Щастлива е защото най-сетне се присламчи към тайфата на по-големите хлапета с колелета на площадката ни. Ето я и нея: http://media.snimka.bg/6436/019126539-big.jpg
Както и че съветват при чести ангини и възпаление на сливиците и гърлото също да се пият студени напитки и да се яде сладолед като вид закаляване. Това по повод, че никога не топля на Ивана киселото мляко или някоя друга напитка, която вадя от хладилника. Просто тя няма търпението да изчака да се стопли и затова като довод пред свекърва ми бях изнамерила подобна информация.
. И Беа не си дава играчките. Имаше период, в който дори си харесваше нещо чуждо, взимаше го и започваше да спори "мое е, не е твое". Ама си вярва, стиска и пищи и се обижда много като се наложи все пак да го върне


..... Изпратих брат ми, който живее на 5 минути от ХИТ, да купува, но имало само от по 60 лева и нагоре....
Принципно е добре да ги учим да си делят играчките, щом играят на една площадка, но разбира се не става винаги. Може да опиташ да се включиш в неговата игра, да копаеш с неговите лопатки като включиш и другото дете в общата игра .. При нас това понякога действа. Друг път пък от раз си харесва някое дете и няма проблем при споделянето на играчки, но в повечето случаи нищо не дава, и не взима чужди.
Дори не повиших тон, но така се стресна горката, такъв сърцераздирателен рев му хвърли
После само се жалваше на всички ...
Ако пък иска нещо използва примерно следното - Мамо, искаш ли да ти скачам върху корема, искаш ли, искаш ли
Искаш, нали? Добреее 



А за Андреа на Луси да не говорим
, кога стана на 9 месеца
Как бързо лети времето 






също така се случва да го плесна през ръката, тогава също много се обижда и ме пита "що ме биеш?", също така ме пита "що ми викаш", а напоследък и "що ми говориш" ако му се карам без да крещя
в някои случаи се налага да го влача, но си мисля, че това е, когато на мен не ми издържат нервите да се разправям и обяснявам и измислям разни други работи Препоръчани теми