Слънчо навън се показа и ЯНУАРЧЕ на дълги разходки тръгна отново

  • 29 117
  • 736
# 570
За такива тротинетки ли говорите?  Thinking
Виж целия пост
# 571
или нещо подобно
Виж целия пост
# 572
Nivea Simple Smile , има ги във вариант с моторче и без.
http://www.toysrus.fr/jouets-enfants/jouets-1er-age/moto-tundra_286419.html
http://www.toysrus.fr/zoom.php?SKN=286419
Аз май не разбрах за какви става въпрос, май от този тип , който е дала Джуличка.
http://www.toysrus.fr/univers-enfants/tricycles-et-patinettes-3-roues_100.html
Виж целия пост
# 573


Това ще да е! Много им се радвали децата, някой да има опит?
Виж целия пост
# 574
Тези колелета изглеждат невероятно, особено това, което Слънчи е показала.  Simple Smile Само дето ми изглеждат за по-големи деца, но може и да греша.

Милла, страхотни тротинетки има на сайта, който си показала!  Peace Ивана в неделя се сдоби с доста по-обикновена и нискобюджетна от Юск на промоция за двайсетина лева. Добре изглежда, а и е стабилна.  Стига ми да изкара това лято. Малката е влюбена в нея и още същия ден успя да я подкара. Щастлива е защото най-сетне се присламчи към тайфата на по-големите хлапета с колелета на площадката ни. Ето я и нея: http://media.snimka.bg/6436/019126539-big.jpg

Мари, сещам се, че съм чела, че някъде в чужбина при остри болки в гърлото докторите препоръчват да се яде сладолед. Wink  Както и че съветват при чести ангини и възпаление на сливиците и гърлото също да се пият студени напитки и да се яде сладолед като вид закаляване. Това по повод, че никога не топля на Ивана киселото мляко или някоя друга напитка, която вадя от хладилника. Просто тя няма търпението да изчака да се стопли и затова като довод пред свекърва ми бях изнамерила подобна информация.  Mr. Green

Шушони, за наказание аз използвам метода, който Хана беше споделила преди време - оставям я в ъгъла да постои 2 минутки и след това си обясняваме защо е стояла. Е, това действа когато още не е изпаднала в крайна фаза на тръшкане и реване. Тогава просто излизам от стаята и я оставям да се нареве или се опитвам да не й обръщам внимание. В такива моменти е в състояние да повтаря една и съща фраза 15 мин. докато реве и хълца сърцераздирателно и просто трябва да й мине.  
Виж целия пост
# 575
Пипи, и аз да кажа, че поведението на Емо си е в реда на нещата Peace. И Беа не си дава играчките. Имаше период, в който дори си харесваше нещо чуждо, взимаше го и започваше да спори "мое е, не е твое". Ама си вярва, стиска и пищи и се обижда много като се наложи все пак да го върне  Rolling Eyes

Шушони, аз я наказвам като я водя в спалнята и я оставям там за 1 минута или напоследък - докато спре да пищи. На нея това й е начина да ни тормози и обикновено я наказвам за пищене. Други бели ако прави, то те обикновено са от незнание или неразбиране и се разясняват с думи.

Мирка, от къде купихте тротинетката?

От хладилника пият всичко моите. Дори като са болни, не успявам да ги проследя кой, кога и по какъв повод отваря хладилника и си сипва. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 576
Зимна, купихме я от Юск, който се намира в Хит Младост. Може да я видиш в брошурата им на 2-ра стр. http://www.jysk.lt/?l=5&item_id=9&catalog=284 Промоцията е до утре. Синята за момченца изглежда ужасно, но розовата е сладурска.  Simple Smile
Виж целия пост
# 577
Нивеа, виждала съм дете на възрастта на нашите с такова колело, много са удобни и упражняват равновесието.
Дори мислех за 3-я РД на Преси да му вземем, но тук, в Русе, не намерих такова.

Мирка, на патерица, но от сърце-честита годишнина! Hug  bouquet

Пипи, върна ме назад във времето, когато и аз не можех да водя Пресил по площадки, ама той по други причини.
И обикааааляхме с него и Дарена в количката града Simple Smile
Виж целия пост
# 578
Зимна, купихме я от Юск, който се намира в Хит Младост. Може да я видиш в брошурата им на 2-ра стр. http://www.jysk.lt/?l=5&item_id=9&catalog=284 Промоцията е до утре. Синята за момченца изглежда ужасно, но розовата е сладурска.  Simple Smile
Ееее, свършили са Crossing Arms..... Изпратих брат ми, който живее на 5 минути от ХИТ, да купува, но имало само от по 60 лева и нагоре....
Виж целия пост
# 579
Пипи, и аз да кажа, че е нормално да не си дават играчките и да си ги пазят Simple Smile Принципно е добре да ги учим да си делят играчките, щом играят на една площадка, но разбира се не става винаги. Може да опиташ да се включиш в неговата игра, да копаеш с неговите лопатки като включиш и другото дете в общата игра .. При нас това понякога действа. Друг път пък от раз си харесва някое дете и няма проблем при споделянето на играчки, но в повечето случаи нищо не дава, и не взима чужди.
За наказанията - Веднъж преди месеци я наказах в ъгъла, защото нарочно надраска дивана с маркери. Голяма драма беше  ooooh! Дори не повиших тон, но така се стресна горката, такъв сърцераздирателен рев му хвърли  ooooh! После само се жалваше на всички ...
Не съм я наказвала повече, в градината казва, че ги наказвали.
Като иска да направи нещо нередно идва и ме предупреждава - Мамо, няма да се караш, нали. Ще се смееш, нали? Нали, мамо .. нали? Мамо, смей се , смей се ... И чак тогава отива да върши белята. Много е дипломатична  Simple Smile Ако пък иска нещо използва примерно следното - Мамо, искаш ли да ти скачам върху корема, искаш ли, искаш ли  Crazy  Искаш, нали?  Добреее  Grinning
Нивея, такова колело без педали съм виждала и дървено (Early Rider). Преди ги имаше в ТСМ магазините.
Според мен са малки за такова колело, но пък е много забавно наистина. Едно момченце в парка цяло лято миналата година се забавляваше като препускаше точно с дървено такова. Засилваше се мощно и си качваше краката нагоре  Simple Smile


Мари, стиснати палци и от мен  Hug

Виж целия пост
# 580
Добър вечер!

Мари, Мече пожелавам Ви щастлива бременност и пухкави бебчета през декември и януари Heart Eyes Hug

Пипи, Ели, много са пораснали вашите сладки момиченца Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes А за Андреа на Луси да не говорим Heart Eyes, кога стана на 9 месеца Thinking Как бързо лети времето Wink

Ние се позагубихме, но сме добре. Аз съм в отпуск, Ксения от понеделник е на ясла (утре ще и е трети ден...полуден по-точно). Не мога да преценя все още как приема промяната.

Ксюша е висока 90 см, тежи 14,5 кг - доста е пуФкава  Rolling Eyes, надявам се с времето да се издължава повече, отколкото да натежава Laughing

Към тротинетки не е проявявала интерес засега Thinking

Мирка, много е сладка Ивана и скутера е готин Heart Eyes Peace

Виж целия пост
# 581
Здравейте!

Катееее, наистина се загуби, липсваш! Hug
В първият момент помислих, че на аватара си ти, такава прилика с кака ти Дона Laughing

Аз наказвам в друга стая, не за друго, а защото така заглушително драматизира за нещо, че едва си чувам мисълта.
После, някак изведнъж млъква и идва да се извинява и да обещава, че повече няма така да плаче.До некст тайм.
Иначе тя е сравнена с брат й кротичка и не създава проблеми.Освен типичните понякога за "ужасните 2" Grinning
Виж целия пост
# 582
Аз  се бях уплашила ,че имам най-непослушното дете на света Embarassed, но като Ви чета се успокоявам. Сияна за най-малкото нещо почва драматично да плаче, сълзи се търкалят по бузите- хем ми е смешно ,хем се чудя как да я успокоявам. Sad
Лошото е ,че ни писва да мрънка и накрая тя винаги постига своето Twisted Evil
Опитваме да я накажем- (като надраска стената)-до стената- на нея обаче така и харесва,че сега се наказва сама. Прави бела и ходи и сама си вдига ръцете за секунда и решава ,че с това въпроса е приключен Confused
Като почна да и правя забележка- "мама се кара- недей мамо, сиси ще слуша". Laughing

Не знам дали да се притеснявам- като почна да и обяснявам че не е хубаво да прави нещо, имам чувство че не иска да ме слуша- прави се на разсеяна. Питам я разра ли ме- никакъв отговор- почва да ми разказва нещо,все едно нищо не е чула.Вашите деца така ли правят? newsm78


Сияна пък е другата крайност- въобще не се интересува от нейните неща- редовно ходи и ги предлага на децата. Изчаква малко детето да си поиграе и почва да иска неговите лопатки. Обикновенно не и ги дават и тя почва да си носи всичките неща от количката, да събира неща като камъни и клечки и да ги подарява- явно си мисли ,че така детето ще си даде нещата. Понякога става ,понякога не.  Laughing



Дега- за водата щях да ти пиша- Сияна от малка пие много вода и аз също се бях притеснила и я изследвах като навърши 2 г. Взеха и кръв само от пръстчето.
Сега като стана горещо почна пак да пие много. Embarassed


Виж целия пост
# 583
И ние не носим много играчки, пък и то няма време нали съм на работа и по-рядко се задържаме по люлките, и тъй като ходим рядко Сашко си играе със съоръженията. Мъкна една тротинетка в багажника, за всеки случай. Той основно по коли и колелета се заглежда, и ако си хареса някое си го дебне, играе си, но с едното око гледа в обекта, и като го освободи детето чието е, тича и се мята...нищо не може да го спре Laughing
За 1-ви Юни баща му му купи мотор с акумулатор и сега върти километри из вкъщи, определено не си го дава, даже на кака му, освен ако не решат двамата да го карат.
Относно тротинетките, Сашко кара една обикновена, него добре се справя, даже пролетта като излизахме с нея в морската събираше очите на хората и питаха на колко години е, но с колелото му е трудно, не може да завърти педалите напред, понеже то не е с контра и все ги върти назад.
Виж целия пост
# 584
момичета, много мерси за коментарите, помогнахте ми да преосмисля някои неща Hug

ние наказваме Емо като го завеждаме в неговата стая и затваряме вратата, той плаче 1-2 минути, спира и излиза - много обиден и определно разбрал за какво иде реч. държи му известно време Simple Smile също така се случва да го плесна през ръката, тогава също много се обижда и ме пита "що ме биеш?", също така ме пита "що ми викаш", а напоследък и "що ми говориш" ако му се карам без да крещя Laughing след доста проби открих, че при него за да избегнем тръшканици най-добре действа метода да се съглася с това което иска, на думи, но без да го правя - съгласявам се и му отвличам вниманието с нещо друго. непрекъснато го лъжа и изнудвам, което ми е много неприятно, но няма друг начин, а така доста намаляха драмите. обяснявам си го така, че малките деца не обичат да им се говори направо, а трябва със заобикалки и да се направи така, че да изглежда хубаво - примерно да не казваш "хайде да се прибираме" (от площадката), а "хайде да отидем да си играем с кубчетата". и също така да не му давам голямо право на избор - отиваме където реша, ако каже че иска някъде другаде казвам добре, утре, и така, ако мине Simple Smile в някои случаи се налага да го влача, но си мисля, че това е, когато на мен не ми издържат нервите да се разправям и обяснявам и измислям разни други работи Embarassed

аз спрях шоколада и Дара се поуспокои Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия