Малкото врачанче е голямо калпазанче (Враца-35)

  • 78 544
  • 770
# 90
yanchik - свиркам!!! Тук сме вече!
buba_85 - и моята дъщеря е нещо подобно,плаша се вече
Герганчето - подобна случка имах в София в градския транспорт и съм съгласна,че ни трябва спрей за всеки случай

Кърменето- Боже,колко неща научавам сега,ако ги знаех преди година можеше дълго да кърмя Юлита
Виж целия пост
# 91
Ох аз се опитвам да превъзмогна бариерата и да кърмя навън, но нещо не ми се получава, все се каня, а като изляза се отказвам...та да ме видите как се прибирам по спешност с едно бебе дерящо се от рев. Кажете къде да седна на по закътано място да го кърмя, че с това прибиране крака не ми останаха  #Crazy
Виж целия пост
# 92
Герганче пратих ти съобщение на лични,отвори го  и ще се разберем нещо, а и ще ти помогна да си вдигнеш бариерата.Като отворя моя млечен бар,ще видиш колко бързо ще научим и теб.На мен изобщо не ми пука,че някой ще ме види и ще коментира,като ги е срам -да не гледат,бе.А,няма да си държа детето гладно,че някой ще шушука,че кърмя навън
Виж целия пост
# 93
Хах Вени как ме зареди половително, много харесвам женик ато теб, сега ще ти драсна и аз моя номер, въпреки че това лошо време хич не знам кога ще излизаме навън  ooooh!
Виж целия пост
# 94
Здравейте,момичета!!!
Пак изчезнахте.

Герганчето - и аз не можах да вдигна бариерата,въпреки че ми се е случвало да видя кърмещи жени и не ми е изглеждало зле,напротив много им се кефя
Виж целия пост
# 95
Ехооо, момичета. Hug

Герганче, я се стягай в кръста и си кърми детенцето където е гладно. Peace Няма бариера, която да ме накара да си държа детето гладно. и с дерящо се дете да ходя по улиците. Повярвай, че така събираш много повече погледи, отколкото ако кърмиш. В повечето случаи хората дори не разбират, че кърмиш....мяташ една пеленка отгоре през рамо и си шестак. Я виж Вени Саси колко е отракана. Wink
А пък хорското мнение изобщо не трябва да те вълнува. Прави ткова което ти искаш, сяташ за добре и удобно, не се съобразявай с другите.

И на мен не ми става приятно да видя бебе на 1-2 месеца и да му бутат шишето с АМ, недай Боже пък с кис. мляко....ама какво от това? Мислиш ли, че някой го интересува на мен от какво ми призлява и това, че не симпатизирам на майки, които не кърмят?!
Да не вземе някоя сега да се обиди!!!

Ние сме добре. Тук е истинско лято и по цял ден сме навън. Малкото ми бебенце расте и хубавее. Захранвам го бавно, баааавно...Хич не е ентусиазиран от твърдата храна, но аз не бързам.

Ема е 2 седмици ваканция, в понеделник отива на училище, че  останаха още 2 месеца и свършва учебната година. Laughing

Хубав ден на всички ви!
Виж целия пост
# 96
Хайде малко да побутна темата напред  Wink
В събота ще кръщаваме Иван,стиснете палци за хубаво време  Peace
Вече сме почти готови,само аз харитсвам с тоалета,нищо не ми грабва окото.
Виж целия пост
# 97
Хайде малко да побутна темата напред  Wink
В събота ще кръщаваме Иван,стиснете палци за хубаво време  Peace
Вече сме почти готови,само аз харитсвам с тоалета,нищо не ми грабва окото.


Aз не знам какво трябва да облечеш сигурно нещо по официално  Rolling Eyes  За най-хубави рокли се сещам за магазина срещу Тракийската  Wink Ама не съм сигурна дали търсиш чак толкова официален тоалет  newsm78 Иначе за хубавото време стискам палци че и аз го искам, да щъкаме на някъде  Wink
Виж целия пост
# 98
петя стискам палци за хубаво време
Когато кърмех моя юнак,като ходех из града търсех някоя по забутана пейка и си го хранех, според мене няма нищо срамно в това
Виж целия пост
# 99
                                   Здравейте, мамчета!

Вие видяхте хубаво време и няма никои в темичката или сте на манифестация днес/ден на труда/, които помни.

Мамчета имам едно питане... Къде освен на пробива има оптика?
Преди имаше на Търговска, на Родина сега са закрити. Ако някои знае да каже, моля!

Аз съм се разчистила... прозорци, щори, пердета всичко основно нали стягам бал на голямото синче.

 Hug Hug Hug за всички вас
Виж целия пост
# 100
djona в Кауфланд има оптика
Виж целия пост
# 101
И на благоев имаше една оптика там срещу книжарницата мисля че в сградата на ДЗИ се пада и една при такситата  Wink

Аз да питам - някой да продава стойка за вана, че ни трябва за няколко месеца пък не ми се дават 50лв за нова  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 102
Ей няма никой тук Sad
Петя как мина кръщенето?
Честит Рожден Ден на Red_Sonya   bouquet
Надявам се да си прочете поздравите.
Бубето,как са при теб нещата и ти се изгуби?
Лек ден на всички,ако има кой да прочете.
Виж целия пост
# 103
http://www.rojden-den.com/data/media/1/pojelaniq1.jpg


Red-Sonya да си жива и здрава!!!

Къде се изгубихте всички???
Виж целия пост
# 104
Здравейте момичета.
Влизам на бързо да честитя имения ден на Герганчето и всички други които празнуват.
Да ви е живо и здраво името
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия