Къде в Пловдив??? - 11

  • 69 231
  • 747
# 285
виж тогава в окайди - вчера видях ленти и шапчици много хубави
не са чак толкова спортни, тип бейболна, но не са и бални капели
Виж целия пост
# 286
Виж и във Фокса. Миналата година имаше различни шапки.
Виж целия пост
# 287
Деянова, и аутлета им в Кичук Париж - магазин "Мечо Пух".
Виж целия пост
# 288
Здравейте!
Посетихте ли вече Карфур?Впечатления?
Сега ли отварят и МОЛ Галерия?
Виж целия пост
# 289
Сутринта с щерката го посетихме. Нямаше проблем с паркирането. Видя ми се доста голям молът, но не обикаляхме, че зверчето ми е много нетърпеливо и все искаше да излиза от количката. Видях само един отворен магазин, всичко друго май беше празно. Ще има магазин на ДМ. Работеха 2-3 кафенета. Влезнахме за малко в Карфур. Магазинът е на две нива - на първото ниво са нехранителни  стоки - дрехи, книги, градинарски, велосипеди и т.н., а на второто ниво са хранителните стоки, препарати и перилните. Касите обаче са само на второ ниво и това на мен не ми хареса, че се наложи доста да почакаме, а като за късмет блокира и касата. Вътре беше стълпотворение, народът купуваше храни като за последно. Ние се поспряхме на детските дрешки и да ви кажа ми харесаха, а  и цените са доста прилични. Купих дънково сукманче за дъщеря ми р. 18 мес. за 8 лв., другаде ще е поне 30. Памучните дет. блузки от рекламната брошура - 3 бр. за 5-6 лв бяха от хубаво трико. Това е от мен. Ще чакам да прочета и др. впечатления  Hug
Виж целия пост
# 290
Касите обаче са само на второ ниво и това на мен не ми хареса, че се наложи доста да почакаме, а като за късмет блокира и касата.
Дадоха ли ви Ваучер за 1лв, че сте чакали повече от 5 мин  Mr. Green
Виж целия пост
# 291
Момичета, от къде мога да си купя Пентаксим, някой скоро купувал ли е? Че нещо е изчезнал.
Виж целия пост
# 292
Момичета, от къде мога да си купя Пентаксим, някой скоро купувал ли е? Че нещо е изчезнал.

в Марешки провери ли
Виж целия пост
# 293
Момичета, от къде мога да си купя Пентаксим, някой скоро купувал ли е? Че нещо е изчезнал.

много е затегнато положението с пентаксима
и аз търся
имам една ваксина, но ми трябват още 2 за следващия и последващия прием
знам, че са спряни от внос
пуснала съм яки връзки да ми намерят, ако намериш нещо - свиркай
ако аз намеря - ще ти пиша лс
Виж целия пост
# 294
Момичета, от къде мога да си купя Пентаксим, някой скоро купувал ли е? Че нещо е изчезнал.

много е затегнато положението с пентаксима
и аз търся
имам една ваксина, но ми трябват още 2 за следващия и последващия прием
знам, че са спряни от внос
пуснала съм яки връзки да ми намерят, ако намериш нещо - свиркай
ако аз намеря - ще ти пиша лс
Миналата година на нас ни я поставяше д-р Атанас Петров (работеше преди в окръжна болница) и на него му я доставях. Ако искаш мога да ти дам координати да го питаш.
Аз мислех, че вече е по каса пентаксима
Виж целия пост
# 295
И аз разбрах,че вече е по касата.
Виж целия пост
# 296
И аз разбрах,че вече е по касата.

но не за всички
и се получава дупка за децата,които имат нужда,а нямат право
Виж целия пост
# 297
Само на Карфур ( +/- още нещо),останалата част не била готова.

Кажете градински люлки откъде ( не за връзване,а с крака,дето се застопоряват за земята).

  bouquet
Джъмбо, Бриколаж
Виж целия пост
# 298
да, по касата трябваше да е от април месец, но няма подписан договор с доставчика и съответно внос
живеем в България все пак, нали ако всичко е наред няма да ни е сладко
друго е да въртим телефони като луди, хващаме връзки до вносителите и тн т... как иначе ще запомним ваксината  Close
Виж целия пост
# 299
И аз разбрах,че вече е по касата.

но не за всички
и се получава дупка за децата,които имат нужда,а нямат право
За всички е по каса, но няма за това тримесечие. Така ми заяви педиатъра - отишал да взима ваксините - ново нареждане, това тримесечие се продължава по старата схема - ДТК+Полио. Иначе важи за всички деца, не както се говореше само за родените тази година.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия