Къде в Пловдив??? - 11

  • 69 214
  • 747
# 225
Вадят и по район, не е задължително да е на Волга. В момента е голяма лудница, пък и нали им блокира системата, А за цените - по-ниски са, но не знам точно колко - вижте в сайта на МВР.
Виж целия пост
# 226
В сайтана МВР има само указания за попълването на заявленията, нищо за цени или друго инфо. Поне аз нищо друго не успях да открия
Виж целия пост
# 227
А колко струва задграничен паспорт за дете?
Колкото за възрастен ли? Или има някакви преференции...
По-евтино е за дете - ако не се лъжа беше 15% от цената за възрастен  newsm78
Виж целия пост
# 228
Извинете ме за лаишкия въпрос, но ще питам:нали само на Волга вадят задгранични паспорти вече?Трябва да извадя паспорт на сина ми, знам, че се носи акта за раждане и се ходи с двамата родители.Нещо друго, което трябва да носим ние като документи има ли?И изобщо сигурно е голяма лудница сега..... newsm78
Да не забравите снимка    bouquet
Виж целия пост
# 229
А колко струва задграничен паспорт за дете?
Колкото за възрастен ли? Или има някакви преференции...

На мен ми казаха,че трябва да отида на Волга да ми извадят паспорт за детето   Peace
Трябва да отидите двамата родители с детето,да носиш акт за раждане оригинал и ксерокопие,на място ще ти попълнят заявлението и ще го снимат детето ,не си прави снимки предварително -не важат вече   Laughing
За цената не съм сигурна,но нещо ми се върти в главата,че е някъде към 15 лева   Peace
Виж целия пост
# 230
Момичета,моля споделете.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=488787.0
Виж целия пост
# 231
Някой да има инфо за Perfect life -център за спорт и танци? че в нета няма почти нищо.

Здравей, kremena аз се запалих да ходя там на аеробика при Галя, страхотна инструкторка    Grinning! Залата отвори наскоро и е ремонтирана, намира се до площад Съединение. Аз лично съм много доволна повече инфо и програмата давам на лични  Peace
И аз искам инфо Simple Smile
Виж целия пост
# 232
А колко струва задграничен паспорт за дете?
Колкото за възрастен ли? Или има някакви преференции...

На мен ми казаха,че трябва да отида на Волга да ми извадят паспорт за детето   Peace
Трябва да отидите двамата родители с детето,да носиш акт за раждане оригинал и ксерокопие,на място ще ти попълнят заявлението и ще го снимат детето ,не си прави снимки предварително -не важат вече   Laughing
За цената не съм сигурна,но нещо ми се върти в главата,че е някъде към 15 лева   Peace
Много благодаря за отговорите! Peace
Виж целия пост
# 233
Момичета, моля да ми помогнете, ако някоя знае къде има сервиз за машинки за подстригване Moser.
Виж целия пост
# 234
Е, на лични, дай публично  Grinning

Мога да публикувам програмата с цените тук, щом и други дами се интересуват, но незнам дали е редно, да не се възприеме като реклама на залата...   newsm78 Peace
Виж целия пост
# 235
А колко струва задграничен паспорт за дете?
Колкото за възрастен ли? Или има някакви преференции...

На мен ми казаха,че трябва да отида на Волга да ми извадят паспорт за детето  Peace
Трябва да отидете двамата родители с детето,да носиш акт за раждане оригинал и ,на място ще ти попълнят заявлението и ще го снимат детето ,не си прави снимки предварително -не важат вече  :Lil:
За цената не съм сигурна,но нещо ми се върти в главата,че е някъде към 15 лева  Peace

Аз подадох документи в районното, мисля, че платих 7 лв.,но преди 1 година.
Виж целия пост
# 236
Да попитам детски парти център "Теди" оградената полянка в началото на Лаута, срещу "Ескалибур" ли е?
Че сме на РД и до днес бях твърдо убедена, незнайно откъде, че е това, ама сега ме налегнаха едни съмнения.
Виж целия пост
# 237
Да попитам детски парти център "Теди" оградената полянка в началото на Лаута, срещу "Ескалибур" ли е?
Че сме на РД и до днес бях твърдо убедена, незнайно откъде, че е това, ама сега ме налегнаха едни съмнения.
Точно това е
Виж целия пост
# 238
Благодаря!
Виж целия пост
# 239
Миналата седмица подавахме документи за задграничен паспорт на малката.Искат оригинал и ксерокопие на акта за раждане +платена такса.Цената на паспорт за дете е 10 лв,а за възрастни е 40лв.Снимките на място Simple SmileРазбира се и двамата родители трябва да присъстват.Ходихме в районното управление(в случая 4-то);на Волга се подават документи ,ако искаш бърза поръчка.Ние ли имахме късмет не знам,но преди нас имаше само 6-7 човека.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия