Къде в Пловдив??? - 11

  • 69 215
  • 747
# 240
danip, ние не искаме бърза поръчка, но смятаме да идем на Волга, дано няма много хора.Иначе трябва да сме в Районното в Тракия, ако идем там, няма ли да е по-добре и по-спокойно newsm78 благодаря ти за инфото Peace
Виж целия пост
# 241
В IV районно ми искат да водя двама свидетели със същата адресна регистрация като на детето, за да потвърдят, че е именно моето дете, т.е това, за което го представям по документи ooooh!, и то към 10.00 часа трябва да ги заведа тези свидетели, което на мен ми е невъзможно. Тъпотия. Но щом на Волга не искат подобни глупости, отивам там.
Виж целия пост
# 242
В IV районно ми искат да водя двама свидетели със същата адресна регистрация като на детето, за да потвърдят, че е именно моето дете, т.е това, за което го представям по документи ooooh!, и то към 10.00 часа трябва да ги заведа тези свидетели, което на мен ми е невъзможно....

Стига бе! ooooh!
Нали по едно време участъковият ходеше на адреса, сега пък и свидетели!
Виж целия пост
# 243
Опашките за новите документи пред РПУ-тата са за бързи и експресни поръчки.
На гишетата за обикновени поръчки има по 5-6 души и не се чака  Peace
Ако не ви е спешно, изберете този вариант, ще спестите и пари и мноооого нерви и висене.
Виж целия пост
# 244
Момичета, моля да ми помогнете, ако някоя знае къде има сервиз за машинки за подстригване Moser.
В Кичука до старата Била има един дядо/чичко с това се занимава и точи ножици и др.,но не е лицинзиран сервиз,ако искаш ще ти обясня по-подробно.
Виж целия пост
# 245
Аз си мисля,че бързи и експресни поръчки правят само на Волга-поне преди правеха така.Иначе опашката беше една ,само за получаване не се чака-влизаш директно,стига някой от чакащите да не се заяде Laughing
Варианта да подадете документи в РПУ ,вместо на Волга според мен е много по-добър Peace
В IV районно ми искат да водя двама свидетели със същата адресна регистрация като на детето, за да потвърдят, че е именно моето дете, т.е това, за което го представям по документи ooooh!, и то към 10.00 часа трябва да ги заведа тези свидетели, което на мен ми е невъзможно. Тъпотия. Но щом на Волга не искат подобни глупости, отивам там.
Е това пък защо??? ooooh!Нищо подобно не искаха от нас Peace
Онзи ден видях една от служителките на 4-то районно,при която подавахме документите.Прекарахме около 30 мин.вътре и явно ни е запомнила,особено малката(изяде бисквитите на жената Laughing).Та тя ми каза,че била някаква лудница вече.Много хора идвали от любопитство да си сменят документите и оставали много разочаровани ,че не им взимат пръстови отпечатъци за нова лична карта #CrazyАми какво да кажа повече по темата...за някои явно е разнообразие да висят по опашки ooooh!
Виж целия пост
# 246
Някой знае ли отколко часа е откриването  на МОЛ Галерия?Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 247
Момичета, в събота ходихме до двата Geox-а: във Форум и на "Райко Даскалов", но и двата ги няма вече. Знае ли някой дали са се преместили някъде или остана само магазина в Мол-а?
Виж целия пост
# 248
Момичета, в събота ходихме до двата Geox-а: във Форум и на "Райко Даскалов", но и двата ги няма вече. Знае ли някой дали са се преместили някъде или остана само магазина в Мол-а?
Преди седмица откриха нов магазин точно до пощата на главната (преди беше магазин на UB Jeans). В момента всички обувки са с цена до 99,99лева.
Виж целия пост
# 249
Момичета, ще може ли някой да ме упъти, къде да търся мястото, на което сте говорили за претапициране на мебели? Ще ви бъда супер благодарна!
Виж целия пост
# 250
Аз искам да ми препоръчате добър адвокат по гражданско право и недвижими имоти.
Виж целия пост
# 251
Момичета, ще може ли някой да ме упъти, къде да търся мястото, на което сте говорили за претапициране на мебели? Ще ви бъда супер благодарна!
Има една работилница в Труд - първата в дясно и после пак първата в дясно, ама си затрих телефона им. Много са точни - идват взимат мебелите, претапицират и връщат. Качват и ги свалят във входа и всичко е включено в цената. Само да ти кажа, че ми дадоха почти двойно по-ниска цена от един тапицер в квартала  Crazy Ако изровя телефона, ще ти пиша на лични   bouquet
Виж целия пост
# 252
Аз съм доволна от един тапицер  след КОматевския възел,посока към Коматево,една пряка вдясно,имаше склад за строителни материали,та след него...нека ако някой се сеща да дообясни ,че и аз не си разбрах  Grinning
Виж целия пост
# 253
Момичета, спешно ми трябва отоневролог, знаете ли дали има такъв лекар в Пловдив и къде? Става въпрос за заболяване вестиболия, заболявания на вестиболарния апарат. Моля и за координати!
Виж целия пост
# 254
Дано някой препоръча отоневролог за Пловдив  и мен ме интересува. Аз когато търсих така и не открих и се насочих към София - има добри отзиви за д-р Фурнаджиев.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия