Къде в Пловдив??? - 11

  • 69 215
  • 747
# 255
Благодаря на всички, които се отзоваха за тапицерите!Златни сте Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 256
Аз съм доволна от един тапицер  след КОматевския възел,посока към Коматево,една пряка вдясно,имаше склад за строителни материали,та след него...нека ако някой се сеща да дообясни ,че и аз не си разбрах  Grinning
да, не ти се разбира много, но предполагам говориш за Жоро - работилницата е в една къща
той наистина е много добър
Виж целия пост
# 257
да, не ти се разбира много, но предполагам говориш за Жоро - работилницата е в една къща
той наистина е много добър

То и аз предполагам,че говоря за него,но наистина си разбира от работата-прави ни тапицерия на стола в кабинета и не е мръднал..за сравнение у нас кварталния тапицер си остави ръцете -на табуретките скобите детето ги вадеше с нокти,после изхвърлихме мебелите направо. Peace
Виж целия пост
# 258
Моооля ви някой да ми сканира брошурата на Карфур,която са разпространявали в Тракия и околноста.Много искам да я разгледам  Praynig Praynig Praynig В нашия край на града никакви брошури не носят!  newsm45
Виж целия пост
# 259
Аз искам да ми препоръчате добър адвокат по гражданско право и недвижими имоти.

В строителната фирма работехме с кантората на "Базлянков,Станоев и Ташев"-добри са,намират се на Богориди до полицията на центъра.
Виж целия пост
# 260
Иди направо след 3 дни на оглед..и да разкажеш  Laughing
Виж целия пост
# 261
За тапицер и аз да се изкажа  Grinning Последният път като претапицирахме за пръв път ми се случи да не се разнасят мебелите насам-натам или пък да висят 2 дни вкъщи, ами жената дойде, взе си мерките и дойде да "облече" след 5-6 дни за 1 час - супер удобно. Минаха 2 години и половина - не е мръднало, а всичко е на ципове и лепки, за да се пере в пералнята. Ако някой се интересува - трябва да имам телефон.
Виж целия пост
# 262
Момичета, някой има ли повече инфо за аутлета на Пума и Адидас на Коматевско шосе ... заслужава ли си посещението, работно време?
Виж целия пост
# 263
За аутлет Пловдив ли става въпрос (сградата е в червено и сиво)? Ходили сме с мъжа ми зимата, нищо не си хареса (ама и той не е лесен, де). Сега се сетих обаче, че имаше тогава интересни детски сандалки и чехлички, та не е лошо пак да го посетя. Работи и в неделя, не знам работното време.
Виж целия пост
# 264
За аутлет Пловдив ли става въпрос (сградата е в червено и сиво)? Ходили сме с мъжа ми зимата, нищо не си хареса (ама и той не е лесен, де). Сега се сетих обаче, че имаше тогава интересни детски сандалки и чехлички, та не е лошо пак да го посетя. Работи и в неделя, не знам работното време.

Мисля, че е това ... а дали има спортни екипи там?
Виж целия пост
# 265
Цените изобщо не са им аутлетски
Виж целия пост
# 266
Цените изобщо не са им аутлетски

 Защо тогава се води аутлет  newsm78 .... А как са цените в магазина на Адидас в м-на в х-л Ленинград?
Виж целия пост
# 267
Аз живея до Ленинград и през ден съм там. Кажи какво те интересува и ще проверя да не се разкарваш. Дамските анцузи са околко 90-100 лв
Виж целия пост
# 268
Интересуват ме дамски Адидас или Пума ... само не черни, номер XS или S ... има ли избор и до колко часа работят?
Теди, благодаря ти.
Виж целия пост
# 269
Работят всеки ден до 20h
Всеки понеделник получават стока, мисля, че имаше по-голям избор от полиестър, отколкото памучни анцузи
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия