бяхме в Калимера Клуб,един чудесен хотел за деца. стаите са големи,чаршафите супер бели и идеално колосани. персонала беше супер също. плажа е точно за деца Орлин си ходеше до шията в вода през цялото време. водата беше много топла. Орлин си хареса един от аниматорите и не се отдели от него. все с него ходеше, гушкаха се,голяма любов беше
на дискотеките винаги си беше с неговия батко
това момче-аниматора е на 23 години,но по възпитан човек трудно може да се срещне. без да му е работа дори носеше Орлин като виждаше че ми тежи,а начина му на говорене и поведение са пример какви искам да станат децата ми.храната също беше много добре,изобщо с две ръце го препоръчвам за семейства с деца. ето и снимки днес ще кача още.леле каква лъжа съм казала
))))))))) хотела се казва Симантро бийч клуб, но там все ни казваха калимера, калимера и аз съм писала калимера
))))))) 




,но когато ми се разхожда поне има къде да ги заведа