Цифричките зная,буквичките сричам,ФЕВРУАРче се наричам!

  • 57 889
  • 739
# 315
Ако е една идея по-топло няма да се разсърдя. Иначе Марти си е в стол или само вързана с колан за по-кратък път.
Виж целия пост
# 316
Ние отложихме заминаването с една седмица. Нещо нямам нерви да се занимавам с постоянно кални и мокри деца по двора, а от 3-ти го дават да се оправя вече по лянтому времето Simple Smile
За мен такова прехладно време е супер, много ми харесва да не се потя, също не понасям жеги Simple Smile

Столче за кола: Румена е само със седалка, Гери е в столче до 18 кг, а Тери в кошничка до 13. Честно закано не знам дали ще има място за три големи столчета отзад, но Румена вече свикна и само със седалка.
Виж целия пост
# 317
Светльо в едната кола е със седалка а в другата със столче до 36кг и както е казала Мими седалката за спане не е удобна ooooh! и затова я използваме за колата което караме повече в града.
Виж целия пост
# 318
Момичета днес ми беше първият урок по аржентинско танго. И беше супер  Peace
Следобед ще имаме гости. Искам да викажа , че е супер човек да излиза и да развлича. Направо бях забравила какво е.
Виж целия пост
# 319
Анайс защо досега не сте водили социалне живот,а сега го преоткривате?
Виж целия пост
# 320
Как да го водим с двете деца? Вие какъв тип социален живот успявате да имате Simple Smile ? Ние гостии маме понякога и понякога ходим на детски рождени дни. Много рядко на гости на някой ходим ние. Чак сега ще излизам в неделя да танцувам - мъжа ми ще ги  гледа. Досега все трябваше да съм аз никой не искаше да остава сам с децата. Побъркаха ме, нали знаете. Нооооооооо ще променя нещата Simple Smile
Виж целия пост
# 321
Здравейте от морето!
Разписали сте се тия дни!
Ние само дебнем времето, да грейне слънцето и търчим на плаж! Тук в Албена е значително по-топло и слънчево  и сме се поизпекли, особено аз.
Стайл, страхотни са ви снимките!
По темата за возенето за кола, Влади има 2 седалки и едно столче от 18 до 36 кг- за дълъг път, с което определено е по-безопасно и комфортно пътуването, може да си отпуска главата, докато спи. Столчето не е с Изофикс закопчаване, което е недостатък, но аз съм го прикрепила за самата седалка с ластици, че иначе е много нестабилно, като се закрепя само с колана на колата!
Категорична съм за возенето с колан и в детска седалка!

Хубава, топла, слънчева лятна седмица на всички!

Ние още 4-5 дни ще се поплицикаме в морето Mr. Green
П.С. И момичета, пише се обЕци Hug
Виж целия пост
# 322
Здравейте от морето!
Разписали сте се тия дни!
Ние само дебнем времето, да грейне слънцето и търчим на плаж! Тук в Албена е значително по-топло и слънчево  и сме се поизпекли, особено аз.
Стайл, страхотни са ви снимките!
По темата за возенето за кола, Влади има 2 седалки и едно столче от 18 до 36 кг- за дълъг път, с което определено е по-безопасно и комфортно пътуването, може да си отпуска главата, докато спи. Столчето не е с Изофикс закопчаване, което е недостатък, но аз съм го прикрепила за самата седалка с ластици, че иначе е много нестабилно, като се закрепя само с колана на колата!
Категорична съм за возенето с колан и в детска седалка!

Хубава, топла, слънчева лятна седмица на всички!


Ние още 4-5 дни ще се поплицикаме в морето Mr. Green
П.С. И момичета, пише се обЕци Hug

А,и всъщност съм Ге(рга)на,ама съм писала от профила на сестра ми
Виж целия пост
# 323
Гена, весело доизкарване на морето.
А обеца се пише и по двата начина:
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%B1%D0%B8%D1%86%D0%B0

Марти се върна от Велинград с изпечени ръце и гръбче и бяло коремче.
Виж целия пост
# 324
С градината ли беше във Велинград?
Някой иска ли да ходим на Витоша през седмицата?
(за тези които не са заети с професилнални ангажименти е офертата?)
Виж целия пост
# 325
С градината ли беше във Велинград?
С баща си, той се е оттам и си направиха малка почивка.
Ще видим дали ще я иска друг път  Laughing.
Виж целия пост
# 326
С градината ли беше във Велинград?
Някой иска ли да ходим на Витоша през седмицата?
(за тези които не са заети с професилнални ангажименти е офертата?)

ти с двете деца ли ще ходиш ? ние все още имаме две коли и мога да дойда, но горе сама с двете деца не смея........но уикенда и по точно събота съм съгласна за да съм с мъжа ми да помага с Орлин, който е невероятна хуна станал.

Гена приятна почивка Simple Smile ние обмисляме още едно море заради Орлин.

галя нали и е баща трябва да я поощряваш да се виждат, поне така мисля.
Виж целия пост
# 327
Ха, Гале, изпревари ме, да, Гена, думата обица е дублетна, т.е. и двете са правилни, изключение в българския език, има още няколко такива думи  Peace
Виж целия пост
# 328
Момичета, какви са "размерите" на вашите деца? Никол е 27 (!!!)кг и 118см. от един месец ходи на плуване, уж да влезе малко във форма, ама... ooooh!
Виж целия пост
# 329
И Дени е 118 см, но е 19 кг., изглежда си нормална, леко към слабичка....И от това лято забелязвам, че почва да се оформя като момиченце, с талия, не е с бебешка структура вече...

И ние мислим от есента да я запишем  някакъв спорт, и май ще е плуване....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия