Цифричките зная,буквичките сричам,ФЕВРУАРче се наричам!

  • 57 888
  • 739
# 525
Не, не, генетичен материал.  Mr. Green
Пък той може по всяко време да се пренася, не само вечер.  Joy
Joy хубава идея, ама за да върви ремонта няма да я използвам.
Виж целия пост
# 526
Момичета, стига сте се хапали! Hug

Вероятно, ако Влади си има братче/сестриче вкъщи ще му е по-забавно,но вече изпуснахме по-малката разлика, очевидно ще гоним по-голямата  Peace

Лично аз преди две-три години не бях готова да имам второ дете,но вече -да. Сега чакам и таткото да се подготви  Laughing Сега да не го разнищите по тоз въпрос  Wink

Влади днес беше мнооого доволен от ходенето на градина,всички му се радвали-голям кеф  Peace

И да си го похваля: събира наум двуцифрени числа Hug На мама умника! Смята си резултата, докато игаре с татко си/дядо си белот.
Още се колебая дали да не го запишем догодина първокласник Thinking Засега със сигурност смятам предучилищната група да я кара към училището,в което ще учи.
Виж целия пост
# 527
Гена насочила ли си се към някое училище?
Виж целия пост
# 528
Гена насочила ли си се към някое училище?
Много,много се чудя и нищо конкретно не съм избрала ooooh!
Засега само събирам впечатления от приятели и познати и опита им с техните деца.
Колебанията са ми м/у частно (Св.София, Св.Наум) и държавно у-ще ( 5-то СОУ Иван Вазов, 36-то Максим Горки, не изкл#чвам и Боянското-52-ро),въобще от есента се заемам сериозно да проучвам newsm78
Мила, ти на 5-то си се спряла за Свет,нали? При коя госпожа?
Виж целия пост
# 529
Гена,спряла съм се на 2ро г-жата е Руми Николова,при нас вариант е и 142.
Иначе за 5то знам,че учителите са доби,но материалната база е много много остаряла ooooh!
Виж целия пост
# 530
Ясно, ще проучвам и аз по-подробно наесен!
Виж целия пост
# 531
Гена, аз искам да ти препоръчам Св. София. Имаме приятели с деца там от няколко години и са много доволни  Peace
Виж целия пост
# 532
Какви са ви отзивите за Максим Горки и за това 2-ро. Моята девойка, догодина ще й проучвам училища.
Аз ще си стесня избора до района ни : 34, 36, 142 и 2-ро.
Виж целия пост
# 533
Гле,аз вече писах,че съм се спряла н 2ро и 142ро
36то не е за препоръчване и само за 34 не знам нищо Whistling
И аз мисля догодина да поручвам по-сериозно.
Има седмица на отворените врати в училищата и родителите могат да отидат да влезнат в часовете ,да разгледат и да се зпознаят с учителите които ще взимат 1ви клас през 2012г. и след това да преценят къде да запишат децата Simple Smile
Виж целия пост
# 534
Гена, аз искам да ти препоръчам Св. София. Имаме приятели с деца там от няколко години и са много доволни  Peace
Peace Ако ще е частно,това ще е!
Виж целия пост
# 535
super. догодина ще походим малко на училище Simple Smile. На мен ми се иска да е приветливо и новичко вътре, ама надали в държавно училище.
Виж целия пост
# 536
Мила, кога е тази седмица на отворените врати...
Виж целия пост
# 537
Мими,мисля,че всяко училище само си обявява датите,но е пролетта,може би април Thinking
Виж целия пост
# 538
Ще следим значи...
Виж целия пост
# 539
Ние избрахме училище. Много е далече, но баща й каза, че за доброто на детето ще я водим до там.  Heart Eyes
http://139ou.hit.bg/index.htm
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия