Страшно ми хареса това:)
Бети, честита нова работа, лека и успешна

но поне отслабвам интензивно най сетне след толкоз години, пак си ставам аз
Нали бяхте доволни от школата?
Гена не знам как позна, но наистина ще ходим другия уикенд на морето
Аз не съм фен на нашето море, но мъжа ми искаше там и който плаща печели
та ако сте около Златните казвай. То ние няма къде другаде да идем и трява задължително да плащаме ако искаме да сме извън София да починем малко, ако това с децата е почивка де. Добре че има кредитни карти.
там има страхотни паркове, но плажа е един ужас за мен. но пък басейна на хотела е супер. незнам дали обновиха стаите в този хотел, но миналата година беше ужасно, или по миналата не помня вече. след като не спахме цяла нощ от дискотеките им, отидох и им казах да ни върнат парите ч е си отиваме. е дадоха ни апартамент с огромни стаи и вечеря в италианския им ресторант + целодневен престой на следващия ден, че бяхме с самолет. поне са гъвкави

почерпиха ни чай и си поговорихме. ами всички имаха поне по 6 деца
какво да кажа повече
много се радваха на нашите нали са бели и русоляви
а единия мъж ми каза че ако имал жена като мен щял да има поне 10
аййййййй


Препоръчани теми