Цифричките зная,буквичките сричам,ФЕВРУАРче се наричам!

  • 57 887
  • 739
# 555
Пълна скука - работа, ориз и пак същото.

Страшно ми хареса това:)


Бети, честита нова работа, лека и успешна Hug
Виж целия пост
# 556
В такъв случей ще отложа ориза с домати за утре Wink

аз пък как си мечтая за скука известно време и да лентяйствам ама в някой друг живот ще да е явно. нещо много ми се насъбра напрежение и стрес последните години и като е без почивка  Crazy но поне отслабвам интензивно най сетне след толкоз години, пак си ставам аз Simple Smile
Виж целия пост
# 557
Малко се поразмърдала темичката ни!
Ние пък не скучаем,постоянно имаме някакви мероприятия Laughing
Идващата седмица ще поработим още малко и след това пак 2 седмици-на море.  Laughing
Моите момчета досега ритаха на двора, сега ще им слагам софрата.

Утре ще имаме гости, вечерта- кино и вино!

А и с колегите от офиса си организираме някакво вечерно купонясване, така че не се оплаквам Mr. Green

Влади ходи на градина и всички сме доволни, с изключение на ежедневните му контузии от игрите. Колената са му обелени и сини.

Анайс, не се помайвайте, ами се стягайте за море,ако има бюджет!
Не си споменала нищо за балета newsm78 Нали бяхте доволни от школата? Thinking
Виж целия пост
# 558
бяхме. докато не се появи собственичката  на балета. но вече съм решила за спортните танци, а и Ема все ме врънка за танго, нали чува че ходя в неделя Simple Smile Гена не знам как позна, но наистина ще ходим другия уикенд на морето Simple Smile Аз не съм фен на нашето море, но мъжа ми искаше там и който плаща печели Simple Smile та ако сте около Златните казвай. То ние няма къде другаде да идем и трява задължително да плащаме ако искаме да сме извън София да починем малко, ако това с децата е почивка де. Добре че има кредитни карти.                                                                   
Виж целия пост
# 559
Анайс кога сте на Златните?
Ние днес изкарахме целия ден в Борисовата,много беше приятно Heart Eyes
Виж целия пост
# 560
слънчоглед като гледам май ще пътуваме заедно. вие къде ще бъдете?
Виж целия пост
# 561
Свети Константин и Елена,Гранд хотел Варна
Виж целия пост
# 562
може да ви дойдем на гости някой следобяд Simple Smile там има страхотни паркове, но плажа е един ужас за мен. но пък басейна на хотела е супер. незнам дали обновиха стаите в този хотел, но миналата година беше ужасно, или по миналата не помня вече. след като не спахме цяла нощ от дискотеките им, отидох и им казах да ни върнат парите ч е си отиваме. е дадоха ни апартамент с огромни стаи и вечеря в италианския им ресторант + целодневен престой на следващия ден, че бяхме с самолет. поне са гъвкави Simple Smile
Виж целия пост
# 563
Аз още в резервационната форма съм отбелязала ,че искм да бъдем настанена в тиха стая,преди седмица им писах да питам дали са взели под внимание изискванията ми и те ме увериха,че ще направят всичко възможно за да починем добре,определено маркетинговия им отдел ми харесва,дано като отидем там не се разочаровам ooooh!

Анайс ще се радвам ако дойдете да се видим,ние се очертава да сме голяма компания и на децата определено ще им бъде весело Heart Eyes
Виж целия пост
# 564
този уикенд ходихме 4 пъти до панчарево:-) и сега последния път се запознахме с няколко семейства от Сирия. запознанството стана в една река Simple Smile почерпиха ни чай и си поговорихме. ами всички имаха поне по 6 деца Simple Smile какво да кажа повече Simple Smile много се радваха на нашите нали са бели и русоляви Simple Smile а единия мъж ми каза че ако имал жена като мен щял да има поне 10 Simple Smile аййййййй Simple Smile
Виж целия пост
# 565
Здравейте,
аз съм нова,
моето дете е родено на 21.02.2005
  bouquet
Виж целия пост
# 566
дорбе дошла   bouquet
кажи нещо повече за твоето детенце Peace
Виж целия пост
# 567
привет и от мен Simple Smile
май и аз ще трябва да кажа нещо повече за децата, защото явно не успях да развеселя никой с преживяванията ми на Панчарево Wink
Виж целия пост
# 568
Добре дошла и от мен Hug

Бях обещала преди време да постна снимки на Дени, ето тук може да я видите:


http://www.facebook.com/home.php?#!/photo.php?pid=5893804&id=761083254

п.п. Само да кажа, че миналата седмица Дени си беше при нас, станала е точно 120 см по нашия метър и вече е 21 кг....


Ако не ви се отваря, профила ми е Мариела Петрова
Виж целия пост
# 569
Дими, добре дошла.
Мими, много сте големи. Марти от зимата все си е 112 см.
Аз вчера си юрнах майстора, че много се размотава и ако не завърши всичко до края на август ще го сменям.
Чакам си морето, в петък отивам при Мартинка, която вече е там с баща си.
Ще си намираме място директно там, че сменихме дестинацията в последния момент.

Анайс, кой ги гледа тези по 10 деца?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия