
Докато изчета последните постове
Раче и аз се наканих да пиша Теди е много зле с запознаване и присъствие на някакви събития, залепва се за мен и може 2часа така да остане...много ме дразни и незнам какво да правя. Току що му казах че са ни поканили в една книжарница където правят открити уроци за малки деца по английски (дори не казах урок, а събиране) и той ревна даже, че нямало никъде да ходи и неще да го черпят .....
Играе си със момиченца и момченца, но определено обича с по-големи деца да дружи, ако има избор. Има си кака, която е на 10-тина години някъде, но много си играе с него - онзи ден си легна с мисълта за училище, а сутринта се събуди с рев да го водя на училище защото бил голям и той като кака си искал вече там

Обувките - зимата имаше едни планинарски дето втора година ги носи (малко големи4ки бяха) те са за студ и преспи, а другите са велур жълти много яки също като на негрите по клиповете - малък ганкстер

ТА такива ми работи в сбит преразказ....Лек ден на всички - много усмихнат да е ...
Т.е. като постъпи в градината ще подам декларацията за промяна на обстоятелствата и ще започне изплащане на майчинството 50%, но трябва ли да съм на работа, или не?
Щото няма как да се върна по никое време. А осигуровките за тези 2 месеца кой ще поеме? Някой знае ли? Аз сега и в счетоводния ще питам 
Нали и ние си имаме подобен проблем ... Аз пък няколко пъти го вземам и присядам на пейката да си говорим с госпожата като първи дружки ... е, някои изказвания от типа "в ДГ децата трябва да се научат на конкурентноспособност"
или че "децата от общинските ДГ ще ходят да метат с метлата, че друго няма да излезе от тях" 
веднага го изписа, щото идвали почивни дни и какво сме щели да правим, ако вдигне пак Т? Да сме почнели АБ, щото може и да стане нещо в близките дни!



Ползвам комбиниран препарат, в него има сол. Аз мия много добре, но пред миялната съм нула
