Ще й хареса! Дани е първи йоги, те правят в градината (criss cross apple sauce викат на лотус поза
), но определено много се кефи.
), но определено много се кефи.
И на патерица, честит имен ден на Рени и Ренката!
Със здраве да си носите името!


....нали редовно вдига Т без нищо друго, та доки реши да ни прати да се види дали има кардиологична причина за това. 



Много здраве и късмет ви желая, много сбъднати мечти 
). Надявам се на Кало да му хареса.
но на Ренката -Честито!


Стискам палци всичко да е наред при Миленка и бързо да мине Т и екземата! 
) - на фона на черно небе и окъпани в слънце житни хълмове (в русенската тема са публикували снимки от града).
, само последните 20 минути се гониха м/у редовете. Уважихме и русенската "търлЪ"
(някакво изопачено подобие на лунапарк - чалга и цигания до шия
, което не се беше вясвало от 2 години) и слава богу не приритаха да повторим.
демек не отива в дом за изоставени.
!


За шума на сърцето, мисля че бях писала за Петър - от бебе му го откриха, физиологичен, израствал се, на последните прегледи преди година-две не се чуваше вече.
Дани е с много актуална за тази седмица в България тениска! 

Препоръчани теми