Добре дошли в темата на "Японските чудеса" - 20 част

  • 43 936
  • 753
# 315
Чела съм за монодиети като тази на Боряна, че дават добри резултати за много кратко време, но след това се връщат всичките килограми когато пак започнат да се смесват храните....иначе ми изглежда лесна за изпълнение (поне няма да се гласят обяди и вечери) Thinking
Лек и успешен ден на всички  bouquet
Виж целия пост
# 316
Здравейте!

И аз се включих в групата на хората, спазващи японското чудо. В момента съм си у дома с гипсиран крак и не мога да спортувам. Не че преди това го правех, но тъкмо се бях навила и имах една сутрин джогинг и на следващия ден ми се наложи да сложат гипс.  Wink Сега поне на диетата ще се подложа. Когато съм в офиса нон-стоп ме кара на ядене и попрекалявам дневно с колата и то си е отрази. В комбинация с едни лекарства станах + 15кг за година. Все си виках, че ще ги сваля от самосебе си, както ставаше преди, но не отчетох, че преди ставаше въпрос за 3-4 кг максимум. Сега вече не си влизам в дрехите. Както и да е! Вманиачих се, че ще отслабна и от вчера съм на диетата. Ще се премеря след 1 седмица и после продължавам. Една колежка свали 13кг от диетата + слизане и качване по стълбите и нищо друго, което не е много движение, при положение че по цял ден стоим на бюро и почти не шаваме. Още повече, че колежката е на около 50г- възраст, при която се сваля доста по-трудно. Много съм обнадеждена и ще чакам резултата! Стартирам от 74кг. Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 317
Аре, то като съм си инатливо говедооо... пак я подкарах!Изкарах първи ден на Борянината диета днес. Party Запасил съм се с грах, чушки, царевица, моркови, домати, краставици и зеле за утре и ще правя цял ден рецепти и ще се тъпча с салати.Почнах да пия и битамин Б комплекс.Мисля, че грешката, която направих миналия път е, че занарочно гладувах и трите дни като си мислех, че така ще има по-голям ефект.Сега наистина ще си ям зеленчуци "на корем", а днес разделих двете кисели млека на 6 порции, за да не усещам глад.Първия път ги бях изял наведнъж и после цял ден глад и вода.Ако искате да си направим тема за тази диета ако ще я правят още хора? Или пък да се прехвърлим в темата за монодиетите, че ми е неудобно така да натрапвам други неща в обособена тема за "японските чудеса". bowuu 
Виж целия пост
# 318
Аре, то като съм си инатливо говедооо... пак я подкарах!Изкарах първи ден на Борянината диета днес. Party Запасил съм се с грах, чушки, царевица, моркови, домати, краставици и зеле за утре и ще правя цял ден рецепти и ще се тъпча с салати.Почнах да пия и битамин Б комплекс.Мисля, че грешката, която направих миналия път е, че занарочно гладувах и трите дни като си мислех, че така ще има по-голям ефект.Сега наистина ще си ям зеленчуци "на корем", а днес разделих двете кисели млека на 6 порции, за да не усещам глад.Първия път ги бях изял наведнъж и после цял ден глад и вода.Ако искате да си направим тема за тази диета ако ще я правят още хора? Или пък да се прехвърлим в темата за монодиетите, че ми е неудобно така да натрапвам други неща в обособена тема за "японските чудеса". bowuu 

И аз съм навита на една темичка, че не сме за тука вече xD Nabb, оставям честта на теб  Grinning
Иначе аз вчера ядох доста по-малко мляко отколкото трябваше. Една активия (която е 190г, не 400 като нормалните млека) и половин кофичка вечерта. А днес съм на две салатки с домати и краставици и сега ръфам моркови. Утре - на картофки.

А пък на японките - успех! Аз може да направя пак една седмица японско началото на септември, като свърша с тая.
Виж целия пост
# 319
Благодаря за честта   bouquet http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=517813
Виж целия пост
# 320
Добър вечер японки!

Аз приключих с двете седмици. Не успях да сваля 4 кг, а само 3.
Но ми личи вече и съм мноооого щастлива newsm44
Сега продължавам още една седмица, но ще намаля яйцата и ще вкарам повече кисело мляко, зеленчуци, зехтин ...Не се предавам Crazy

Мишел, Набб успех с другата диета. Wink
Виж целия пост
# 321
SpongeBob - благодаря, успех и на теб с японската диета.Да върви все така добре.
Виж целия пост
# 322
Здравейте  Hug Има ли някой, спазващ диетката? Има ли желаещи? Хубав и усмихнат ден желая на всички!
Виж целия пост
# 323
Здравейте! Мисля да започна с диетата,да видим докъде ще я докарам. Ако някой желае да се подкрепяме. Simple Smile
Виж целия пост
# 324
Zdraveite mili,gladuvashti japonki.Ot izvestno vreme ,koeto shte reche okolo 1 godina zapochnah da trupam kilca bavno i sigurno,v nachaloto ne obrushtah vnimanie,no veche vzeh da se zamisljam zashtoto opredeleno ne si vlizam v drehite veche Embarassed
Ta prochetoh na dulgo i shiroko za razlichnite vidove dieti i mi se struva che tazi e nai podhodjashtata za men i mislja ot utre da ja pochna taka che i az sum v kujpa.Startiram 56 kg trjabvat mi -6-7 mnogo se nadjavam da uspeja.Shte dokladvam redovno shte se radvam na podkrepata vi dano tova me stimulira che me e sram ot sebe si.
SpongeBob bravo na teb pozdravlenija  bouquet
Виж целия пост
# 325
Аз да дам отчет-днес удържах фронта.Simple SmileКафенце сутринта,3
чая,вода,2 яйца и за вечеря пилешко филе на скара с домат и краставица. Дано и утре съм стриктна Praynig
Виж целия пост
# 326
Добро утро! Не знам дали някой ме чете и спазва диетата,но аз ще си пиша,за да се мотивирам.Сутринта кафенце и едно сухарче,чай. Това засега!
Виж целия пост
# 327
Аз мисля днес да започна тази диета и за да съм по-мотивирана ще записвам резултатите си всеки ден/просто не мога да издържам да се тегля по-рядко  Embarassed / Боря 4 кг.

Пожелавам на всички успех!!!
Виж целия пост
# 328
elfi4ka, твоите кг са малко. Аз имам за сваляне поне 10-дано се мръдне кантарчето. Хайде на обяда! smile3508
Виж целия пост
# 329
elfi4ka, твоите кг са малко. Аз имам за сваляне поне 10-дано се мръдне кантарчето. Хайде на обяда! smile3508

Ааа,чакай,не съм казала от колко на колко трябва да стана ...от 69 на 65  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия