Добре дошли в темата на "Японските чудеса" - 20 част

  • 43 936
  • 753
# 330
Здравейте  Hug От утре се присъединявам към вас! Със съвместни усилия и подкрепа се надявам да постигнем целите си! Само да си кажа,че на обяд вместо яйца ще ям домати и краставици, защото си бях правила вега тест,от който излезе,че имам непоносимост към яйца и съм отвикнала да ги ям! Успех и хубав ден  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 331
Чудя се днес цял ден дали да не се откажа от Диетата на Боряна.Днес ми е трети ден, а преди малко ми причерня зверски и имах чувството, че ще припадна.Ако до утре не се посъвзема ще почна тази диетка отново.Поне съм изпробвал, че при нея издържам и не е чувствам по този начин.   Peace
Виж целия пост
# 332
Привет! Днес имам една пилешка пържола и един резен пъпеш +позволеното за деня. #Cussing out #2gunfireПоне се успокоявам ,че не е сладко и тесто,но ме мъчеше глад. EmbarassedЩе видя утре докъде ще я докарам
Виж целия пост
# 333
Айде пишете ме и мен.Реших го.От утре първи ден на Японските чудеса.Смятам да изкарам 14те дни.Само един въпрос.Има ли някакво значение, че последните 4 дни съм почти изкарвал на глад... ще свалям ли с диетата по същия начин, както трябва? Thinking
Виж целия пост
# 334
nabb,нямам идея. За първи път се опитвам да я спазвам. Ако някой знае повече, да сподели. Даже не знам какъв грамаж за месото,шунката, каква да е салатата и колко.
Виж целия пост
# 335
svetlanka313 , nabb , elfi4ka , събрахме се отбор япончета Simple Smile  Hug
nabb , тъй като тази диета може да се кара 14 дни, а при нея също яденето не е много, а и монодиетата,която си спазвал може да се прилага за такъв период от време 10-12 дни,значи мисля,че няма да имаш проблем! Никога не може да си сигурен какъв ще бъде резултата,но...мисля,че всичко ще е ок  Peace ! Най-важното е да се чувстваш добре, защото инат-инат,ок,но здравето ти е по-важно и диетите обикновено са за да подобрят освен външния ни вид и здравословното ни състояние, а не да си разбием организма и да го мъчим! Много се надявам заедно всички да се подкрепяме и да постигнем това,за което се борим Simple Smile Лека вечер!   bouquet
Виж целия пост
# 336
svetlanka313 , nabb , elfi4ka , събрахме се отбор япончета Simple Smile  Hug
nabb , тъй като тази диета може да се кара 14 дни, а при нея също яденето не е много, а и монодиетата,която си спазвал може да се прилага за такъв период от време 10-12 дни,значи мисля,че няма да имаш проблем! Никога не може да си сигурен какъв ще бъде резултата,но...мисля,че всичко ще е ок  Peace ! Най-важното е да се чувстваш добре, защото инат-инат,ок,но здравето ти е по-важно и диетите обикновено са за да подобрят освен външния ни вид и здравословното ни състояние, а не да си разбием организма и да го мъчим! Много се надявам заедно всички да се подкрепяме и да постигнем това,за което се борим Simple Smile Лека вечер!   bouquet
Факт за мен е, че докато карах 7 дни на японската диета отслабнах с 4 килограма, а през това време не чувствах нито глад, нито косата да ми е отслабнала... Затова смятам този път да я направя 14 дни.От утре ще пиша тук отчет, че така си се следя по-добре. Joy Айде от утре и вас ви искам редовни.Успех и прегръдки! Peace  bouquet
Виж целия пост
# 337
Здравейте,момичета! newsm10 Днес 3 ден -2 кг. Знам че първите дни се свалят лесно особено при повечко кг. От 71 на 69. Малко ме мъчи глад,но като има резултат не се отказвам и имам стимул. Пия доста вода и чай. Това е. Успех и на вас!
Виж целия пост
# 338
svetlanka313 , поздравявам те  smile3501 чудесен резултат за 3 дни! Аз се надявам на 2-3 кг. за цялата седмица! Ще видим какво ще стане Simple Smile обяда мина добре днес Simple Smile аз мисля и да потичам по-късно! Хубав и усмихнат ден ви желая и хапвайте режимно Simple Smile  Hug
Виж целия пост
# 339
s_s_girl то при мен е така винаги с диета-смъквам 2 кг за начало и после само се мъча
Виж целия пост
# 340
Хей,япончета,диетувате ли? Как мина днешния ден-режимен?При мен за сега всичко е ок,даже следобяда правих разходка,след малко отивам да тичам  animal037 след това вечерта ще се наливам с водичка! Лека вечер за сега от мен  Hug
Виж целия пост
# 341
Като парче месо днес хапнах парче шунка, надявам се да не е проблем.Ще се тегля чак в края на седмицата.1/14 мина. Joy
Виж целия пост
# 342
Привет  Hug ! Как сте? svetlanka313 , колко кг. имаш за сваляне? nabb , разбира се, че няма проблем за шунката, още повече, че и в самата диета има дни, в които се яде шунка! Аз днес смятам да сменя 2 и 3 ден,понеже вкъщи от вчера има едни много хубави круши и праскови и искам да си хапна от тях, много обичам плодове! Имате ли минусчета? Аз не съм се мерила,че е много скоро и не искам всеки ден да отчитам някакви грамчета, а и кантара ми е механичен! Хубав и усмихнат ден, и разбира се режимен!   bouquet
Виж целия пост
# 343
 s_s_girl имам много за сваляне. В момента съм 69кг,а съм само 160 см висока Shocked Embarassed. 4-5кг да смъкна за начало много ще се радвам
Виж целия пост
# 344
s_s_girl имам много за сваляне. В момента съм 69кг,а съм само 160 см висока Shocked Embarassed. 4-5кг да смъкна за начало много ще се радвам
Благодаря ти за отговора   bouquet ! Аз те попитах,понеже 2кг за 2-3 дни са си доста бързо свалени, а обикновено,когато имаш повече за сваляне е по-лесно,по-бързо падат и за това! Ако имаш време,възможност движи се повече, защото кг. , свалени със спорт са доста по-трайни! И понеже японското чудо е сравнително драстична диета замисляла ли си се да направиш някоя,която макар и по-дълго време спазена,води до по-трайни резултати и по-плавно сваляне на кг.!? Хубав ден  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия