Добре дошли в темата на "Японските чудеса" - 20 част

  • 43 936
  • 753
# 345
s_s_girl аз да успея с тази да се справя,а по-нататък ще видим. Simple Smile А днес кафенце,чай,вода,2 яйчица за обяд и понеже нямам сокоизтисквачка си нарязах 2 моркова на лентички и си хрускам. С едно прегрешение-1 праскова Embarassed
Виж целия пост
# 346
svetlanka313 , не се притеснявай за прасковата! Организма има нужда от плодове,аз не мога без тях! Още повече, ако не си позволяваме такива малки "прегрешения" няма да успеем да издържим,понеже колкото повече усещаш,че една диета те натоварва и се спираш да ядеж нещо,което искаш,толкова по-рано ще я прекъснем и после ще се нахвърлим като "невиждали" на много по-калорични и вредни неща! Аз днес закусих с круша от вчера следобяда чаках да закуся с плод Simple Smile след това за обяд ядох салата с месо и много малко яйце /че аз не ям много яйца/, понеже мама беше направила и така или иначе са ми от позволените храни за деня,просто ги изядох наведнъж и беше много вкусно, а за вечеря остана само киселото мляко,приключих и с него,защото се опитвам да се храня до 18.00! След малко ще ходя и да тичам,въпреки че е ветровито! Ти как си?Мина ли твоя 3 ден успешно/то има още до края на деня де Simple Smile/ а къде се загуби nabb, elfi4ka? До скоро  Hug
Виж целия пост
# 347
Днес мисля, че беше спазен деня - втори.Пропуснах както винаги закуската, обяд  - две яйца и вечеря... 2-3 часа след обяда... смесих чашата кисело мляко с половин краставица, надявам се да не е прегрешение.Все пак си спазих - разрешава се салата, шунка и чаша кисело мляко, а аз вместо това хапнах съвсем малко парче пилешко месо, не го смятам за ядене даже, 2-3 хапки, чаша с мляко, минерална вода и краставица (нещо като млечна салата смесена с таратор се получи) и един домат.Това е за днес.Вие употребявате ли сол.Чудя се дали да не си взема Калас, защото без сол ми е ужасно безвкусно, а вече 10 дена почти не съм хапвал нищо солено и всяка храна ми се струва някак безвкусна.Иначе глад не ме мъчи.  bouquetУспех на всички, този път ще я изкараме!

svetlanka313 - не я мисли прасковата, няма да ти навреди на диетата.Аз например вчера изядох 3 малки сини сливи с надеждата да ме разхлабят, но безуспешно.Почти 4 дни не съм посетил тоалетната, но мисля, че е разбираемо като 2та дни не ядох нищо почти, а сега съм на тази скромна диета, а пък преди това бях с диария, която ме прочисти.Пих даже разхлабително, но никакъв ефект, корема го усещам празен и нямам признаци на запек.Въпреки това ще пийна днес още разхлабително, че и без това си имам много лениви черва и не искам да забравят за какво са там.   NaughtyИначе пийвам по няколко зелени чая на ден, уж забързват отслабването.

s_s_girl
И аз така винаги правя.След диетуване почвам да се успокоявам за килограмите и айде подарям си чипс, друг ден пак нещо такова и усещам как почвам пак да затъвам.Не го правя от глад бе, незнам защо, явно от изградени навици  #2gunfire.Решен съм да променя изцяло навиците си, забраних си всякакви вредни храни след диетуването. Naughty
Виж целия пост
# 348
Здравейте, дами! s_s_girl това е моя 4-и ден newsm10. Поздравления за тичането Hug . Диетуващият бухал аз нямам проблем с  Toilet,но от 2 седмици пия чай от глухарче-забелязах,че ми действа още по-пречистващо. Сега си го смесвам с разни други билки-майка ми ми ги бере и си правя чай. Изпивам доста от него,също и водица. Вие колко кг сте,имате ли много за сваляне?
Виж целия пост
# 349
Здравейте, дами! s_s_girl това е моя 4-и ден newsm10. Поздравления за тичането Hug . Диетуващият бухал аз нямам проблем с  Toilet,но от 2 седмици пия чай от глухарче-забелязах,че ми действа още по-пречистващо. Сега си го смесвам с разни други билки-майка ми ми ги бере и си правя чай. Изпивам доста от него,също и водица. Вие колко кг сте,имате ли много за сваляне?
Бухалът, тоест бившия nabb, хахаха има да сваля 4 килограма. Сега е 74, като преди време беше 72, но имаше период на тъпчене като говедо, което не е яло 1 месец, спагетии, ципсове, цели кутии бисквити.Иска да стане 69-70.  bouquet Спря монодиетата, защото явно малкото хранене ми стресира организма и той заема някаква защитна позиция, така се получи 3 дни глад и нито един килограм свален #2gunfire! Как е положението при теб, Светланка313?   bouquet
Виж целия пост
# 350
Добро утро на Диетуващият бухал и на  s_s_girl ! Май сме само тричките.  kaffeetrmker_2 Хайде на кафенце!
Виж целия пост
# 351


Добро утро!  Hug svetlanka313 , аз няма да казвам колко кг. съм,защото като кг съм много малко,160см съм висока като теб и много добре знаеш как всеки кг. си личи на по-нисичките хора, искам да махна от себе си 2-3кг.! nabb , ти колко си висок? Внимавай да не отслабнеш много,понеже слабичко момиче е ок, но момчето е хубаво да е по-силното,по-едричко,което да защитава ,да дава сигурност и упора Simple Smile всъщност ти сега ще си 8 или 9 клас??? svetlanka313 , на теб значи днес ти е 5 ден,още малко остава Simple Smile има ли минусчета? Успешен и хубав ден ви желая   bouquet

П.С. за първи път вмъквам изображение, красиво е Simple Smile това е за вас,япончета  Hug
Виж целия пост
# 352
s_s_girl  179 съм висок.
Айде днес любимият ден ми е.Плодове и зеленчуци... почвам ябълкитеее! Crazy
Виж целия пост
# 353
Не разбирам какво става.5 дена ям, но корема ми е празен, воабще все едно няма нищо в него, не чувствам тежест, не ходя на тоалетна, второ разхлабително не ми подейства.Какво се случва? Баба ми казва, че от глада червата били абсорбирали храната и така нямало какво да се изхвърля.Е да, но не мога така да седя, вече съм много изплашен, защото като малък съм имал и залепване на червата и са казали, че съм податлив на такива неща.Изядох две гигантски ябълки, без ефект. #Crazy
Виж целия пост
# 354
Ами не съм се теглила,защото ако нямам други минуси,ще се разочаровам. Ще изтрая до събота или неделя като мине седмицата и тогава ще видя накъде вървя. И аз чувствам ,че ми е по-леко на стомаха,но както казах нямам проблеми с  smile3550
Виж целия пост
# 355
Успяяяяяях, посетих тоалетната!  Party Party Party Танци по този повод има! Blush  Simple Smile
Виж целия пост
# 356
Диетуващият бухал, това май е за поздравление! smile3501. На мен нещо ми е гладно-едва ли ще пропусна вечерята,но ще гледам да е малко пилешко със салатка.
Виж целия пост
# 357
Диетуващият бухал, това май е за поздравление! smile3501. На мен нещо ми е гладно-едва ли ще пропусна вечерята,но ще гледам да е малко пилешко със салатка.
Дааа, тъкмо се бях вече отчаял и тръгнах да купувам свещички  Blush когато ВОАЛА имах резултат.
Виж целия пост
# 358
 Диетуващият бухал , за разхлабване ти препоръчвам да ядеж повече плодове и зеленчуци,сутрин круши,сини сливи на някои действа и кивито! Прибягвай до чайове и други средства на по-късен етап,когато нещата са по-сериозно,понеже ще си имаш проблеми ако не дадеш възможност организма ти сам да се справя! Аз преди време пиех един китайски чай на билкова основа и ефект имаше,но повече няма да повторя,защото организма ти се отпуска и после не може сам да си върши работата,та така докато се оправя мина време! Много си малък още от сега да взимаш чайове,свещички и т.н ! Не се вманиачавай много и си гледай здравето!Опитай няколко дни да приемаш по-голямо количество храна,за да забързаш малко метаболизма ще има ефект! svetlanka313 , не се мъчи да гладуваш,хапвай си от позволените храни в диетата, аз си правя такива съчетания! Може ефекта да се забави,но по-добре да е трайно,отколкото да гладуваш,да спазваш всичко стриктно и накрая да започнеш да се тъпчеш! Бавно,но трайно!!! Лека вечер   bouquet
Виж целия пост
# 359
Диетуващият бухал , за разхлабване ти препоръчвам да ядеж повече плодове и зеленчуци,сутрин круши,сини сливи на някои действа и кивито! Прибягвай до чайове и други средства на по-късен етап,когато нещата са по-сериозно,понеже ще си имаш проблеми ако не дадеш възможност организма ти сам да се справя! Аз преди време пиех един китайски чай на билкова основа и ефект имаше,но повече няма да повторя,защото организма ти се отпуска и после не може сам да си върши работата,та така докато се оправя мина време! Много си малък още от сега да взимаш чайове,свещички и т.н ! Не се вманиачавай много и си гледай здравето!Опитай няколко дни да приемаш по-голямо количество храна,за да забързаш малко метаболизма ще има ефект! svetlanka313 , не се мъчи да гладуваш,хапвай си от позволените храни в диетата, аз си правя такива съчетания! Може ефекта да се забави,но по-добре да е трайно,отколкото да гладуваш,да спазваш всичко стриктно и накрая да започнеш да се тъпчеш! Бавно,но трайно!!! Лека вечер   bouquet
Проблема с червата ми е от 2 години.Генетично ми е явно, имам лениви черва, като майка си.Опитвал съм винаги първо с плодове и зеленчуци и още много такива природни начини.Не действа.Днес изядох близо килограм ябълки без ефект, ям трици всеки път, когато приемам кисело мляко - нищо отново, да не почвам да разказвам колко фибри, мибри изядох, надувах се по цял ден - пак нищо.Единствения начин да се оправя е да ставам много рано сутрин - към 5-6 часа... като кучето на Павлов изведнъж организма решава, че сега му е времето и си отивам на тоалетна.Затова проблема главно ми идва лятната ваканция, когато спя до 8-9 например.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия