Клуб на готините баби-95

  • 43 399
  • 731
# 300
Каролине, и аз тази година боядисах яйцата със сладкарска боя.Получиха се  невероятни цветове.
Виж целия пост
# 301
Янке, честита нова работа на Мел. Да я харесат и да стигне до регионален мениджър.
Може на ЛС да напишеш коя  бензиностанция е, нали и аз съм в тоя бизнес. Само, че аз съм в централата в София.
Яйцата винаги и варя както Светла е описала.
Сутринта се мотахме насам-натам с Пламен. Ходихме до брат му да си вземе колата, че нали снощи пиха и останала там. Сега реже месото за дроб-сърма и аз ще я направя после.
Купих още 1 козунак за всеки случай.
Танита, кога ще пътувате към София?
Виж целия пост
# 302
                     Привет,момичета! И аз яйцата ги варя по гореописания начин,ама този път енергото се беше погрижило тока едвам едвам да мъждука и паднаха жертви  Laughing Бях взела само бели яйца и май са по-крехки от другите.Боядисвах и със сладкарска боя и с друга,ама едни  цветове нямам думи.Бях купила от найлоновите украси с чудесни мотиви и станаха перфектни.Нямам апарат да ги снимам и кристалите този път са съвършени,та ми е жал за 4-те жертви от тях.
                     Сега да ви почерпя,че днес моето малко момче Любчо става на 3 години!!!Да ми е жив и здрав,много щастлив и да бъде мъж с характер!!!

 
Виж целия пост
# 303
Дидиа, да ви е жив и здрав рожденника! Щастливо детство му желая, а на вас - да ви радва и да се гордеете с него.

За сладкарската боя не съм знаела, аз си взех гръцка от Джъмбо. Ще обменим опит после.

Софиянки, не разбрах какво ви е мнението за срещата в понеделник /които сте тук, разбира се/. Говорих с Танита, тя ще пътува сутринта от Варна. Дъщеря й ще я доведе, където кажем.

Виж целия пост
# 304
Дидия живи и здрави да са милите ти внучета Ран и Любчо,да имат щастливо детство заобиколени от родители,баби дядовци и всички които ги обичат




Успешно представяне на синчето на Светла newsm74


На Мелчето newsm10 честита работа и от днес нататък всичко да и върви" по мед и масло"
.

Честито дългоочакваното внуче на Марси.Да расте здраво и щастливо 1stroller


А на всички ви приятни последни приготовления Hug Hug Hug


Ох майко, как ги обичам тези "яйца" във фруктиерата Mr. Green
Виж целия пост
# 305
честит рожден ден, Бубо!!!
Пожелавам ти много да си здрав, палав,късметлия и да получиш най-големите подаръци!!!


Янче,честита нова работа на Мелчето.
Нека да й допадне и да се чуства добре сред новия колектив.


моята малка помощничка
Виж целия пост
# 306
ЧЕСТИТ ТРЕТИ РОЖДЕН ДЕН,ЛЮБЧО!
Наслаждавай се на прекрасно детство,за което може да мечтае едно дете!

Дидия,Да ви е жив и здрав Любчо и пълни очите,душите и сърцата ви!
За мама и баба Дидия!
Весел празник!

Мелче,честита нова работа, да е доходна и си я харесаш.
Виж целия пост
# 307

 Диде, честито ви рожденик! Желая му щастливо детство!



Благодаря ви за пожеланията към Мелчето!Тя е работила такава работа и й харесва. Айша, тя е в ОМV (май така се изписваше). Танита знае каква беше тази до автогарата във Варна.В същата верига.
Аз си изпратих гостите.Заминаха си и Галенини,че зетчето си идва.Свато ги закара всички с колата.Сложих им яйца и козунаци и утре да се чукат.Ние с дядо Тошо останахме с Анжелка.
Забравих да се похваля.В сряда като ходих в Русе си минах тел. от ваучер на план и получих нов тел Нокия с камера от Тошо подарък.Сега вече ще мога да снимам всичко и да ви показвам.Само дето уж купихме блутот за смъкване в комп,ама никъде не влиза.Че сега Мелчето ще разпита по-подробно и ще вземе каквото трябва.
За яйцата - купих си обикновена боя за яйца и пак станаха! То интересното беше децата като боядисваха - бои всякакви!
За сега ЛЕКА ВЕЧЕР! До по-късно.
Виж целия пост
# 308
 Ще ме извините ,но ще я карам малко разбъркано.... Сега седнах най после.
Първо да ударя с един куршум два заека Mr. Green
Честити 5 годинки на Ран и честити 3 годинки на Бубчо. Да са весели игриви и радват баба и дядо



 Дидия за теб Heart Eyes
Виж целия пост
# 309
Сега-засега, плана е да пътуваме в понеделник, като тръгнем раничко, та по живо-по здраво, към 13 - 14 часа да сме в София. Дано всички да сме добре, че да няма промяна.
Имам джиесемите на Яжка и Римар, ако някой иска да ми изпрати номера си на лични, за връзка.
Дано времето да е хубаво!
Обадете се на Мая, Шпунц сякаш ми се губи, да не е извън града?
Мери, много сладка поНОШничка имаш, да ти е жива и здрава! Моята внучка, Миша, така казваше поношничка! Много й се радвахме и сега като и го казвам се смее и се чуди как е можело така да говори!

ЛЮБЧО, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,
ДА СИ ЗДРАВ, С ОБИЧ ОБГРАДЕН,
ДА СИ УМЕН, ПАЛАВ И ИГРИВ,
ДА СИ УСМИХНАТ И ЩАСТЛИВ,
ЦВЕТЕНЦА КЪСАЙ, БЕЗ ДА ВИДИ,
ДЯДО ДРАГО И БАБА ДИДИ,
ЧЕ ДА НЯМА: ЗАЩО? КОГА? И КАК?
ОБРА  ЛЕХАТА ТОЗ ЮНАК!
                    НАЗДРАВЕ, ПО ЕТАЖИТЕ!



   newsm59 nbirthday bdbaloni hbday easter



Виж целия пост
# 310
 Танита миличка съжалявам ,но в понеделник ще имам гости и колкото и да ми се ще няма да ме огрее за среща. Няма да съм и в София.
 Янче честита работа на Мел. Peace
Виж целия пост
# 311
Ех, Шпунц, много съжалявам, че няма да си в София!
Дано скоро да направим национална среща, че да се видим, много време мина от втората ни среща!

 
Heart Eyes Hug

 lalalala
Виж целия пост
# 312
                    Благодаря ви,момичета за поздравите за внуците ми!
                    Танче,празнуваме в момента с дедито сами,че внуците с мамите и татковците ги няма в София.Бубо е чааааак в Свиленград , а другите - на ЖивкАво - както казва Неда.Пак си копнах стихчето за Люби - страхотно е.Познала си ,че къса цветенцата на дедито в градинката! Laughing
                    Браво на малката помощничка Софи  Hug страхотно се е справила и колко е пораснала!
                    На Мелчето,пожелавам успех в работата,добра заплата и да забрави неприятните моменти в живота си.
                    Момичета,за срещата - казвайте кога,къде и в колко! Само във вторник след обяд не мога ,че съм на работа.
Виж целия пост
# 313
 Влизам да направя още една честитка. Wink

Да е живо и здраво малкото юначе на Марси! Марси честито. Hug
 
Виж целия пост
# 314
Честит рожден ден на Любчо с пожелания за здраве и много весели игри!
Да радва много баба и дядо и да го слушате младежа.
Мери, много е сладка помощничката. Яйцата също са много красиви.
За среща - в понеделник може би в 13.00 да се видим сядаме и  чакаме Танита.
Но къде - да кажат шофьорките къде е удобно за влизане с кола.
Янке, не ги познавам ОМВто. Но знач, че са с добри приходи и хората са доволни от тях.
Да расте в работата Мел и да и увеличават заплатата редовно.
При баща си ли ще живее?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия