Клуб на готините баби-95

  • 43 399
  • 731
# 315
     Дидиа,честит рожден ден на Любчо! Да е здрав и безгрижен,да расте умен и силен!
за баба Дидиа-
   
Виж целия пост
# 316
Пропуснах да се похваля, яйцата ги сварих по метода на моята щерка, на Светлето, на Дидия......
Като завряха, както не знам защо казваха  бабите в махалата, "на ключ", значи силно, ги изключих и изчаках според указанията 20-25 минути. Нито едно не се пукна естествено, но нали трябва да съм сигурна счупихме едно и за моя изненада си е сварено идеално!
Боядисахме ги нормално, и в памук. Тази година купих два вида бои, те пък излязоха хубави цветове, та яйцата станаха чудесни!
Ама нямаше начин да не станат, и тримата "пременени" с ръкавици, действахме като "художници". Joy
Само дето не мога да ги снимам, че не съм се "пременила" като фотограф!
Приятна вечер!


                     

Виж целия пост
# 317
Дидия,Честит рожден ден на Любчо!

Скъпо дете, нека жизненият ти път бъде обсипан с усмивки и щастие!
Нека крепко здраве те съпровожда през всеки твой ден!
Нека късметът не те оставя!



за баба Дидиа
Виж целия пост
# 318
Здравейте, момичета. Отдавна не съм писала, от време на време ви чета.
Честито внуче момченце на Марси!! Да е здраво, да расте юнак!!
На Дидия внуците рожденници Ран и Бубко да са щастливи и силни мъже!!!
 Браво на Мелчето - борбено момиче като майка си, няма да се дава на сполетелите я проблеми!!!
Ако се срещате в понеделник на обяд, аз сигурно няма да може да дойда, че тогава ще дойдат децата за Великден. Но пак ще ви следя
кога ще се срещнете.
 Весел Великден на всички ви - да ви донесе само хубави изживявания!
Виж целия пост
# 319
Мая, редиме среща в понеделник в ранния следобед-Танита ще дойде за ден-два и да се видим( не знам дали си го прочела/. До сега ми изчезна нет-а , но се появи изведнъж пак.
Виж целия пост
# 320
Дидия, честит рожден ден на порасналото Ви внуче Любчо!
Да расте весел, здрав, смел и умен!
Много радост, обич и щастие да Ви дарява!
Весел празник!



и за баба Дидия
Виж целия пост
# 321
Диди, днес имах толкова много работа, че едва успях да отида до магазина да напазаря за утре, че се събираме с децата у нас.
Ако всичко се нареди, така както съм го замислила след сряда, ако си във Варна, можем да се видим.
Дано до края на ваканцията да си тук!
Светле, ако си свободна, ще заформим срещичка, ако Дидито е все още "варненка"! Тъкмо ще видим и Бобо!
Леле-мале, щом е за хайманосване, голям съм организатор! Хи, хи , хиииии..... Joy
Л Е К А    Н О Щ, на заспиващите, уж днес се изморих колкото трябва, че и отгоре, пък още не ми се е додрямало!




                     Heart Eyes Hug lalalala

Виж целия пост
# 322

 Честито Възкресение Господне!


Закуската е от мен имам 2-ма именяци-Велико и Велизар.
Велико е и рожденник,за последно преди 20 години са съвпаднали именния и рожденния му ден.
Виж целия пост
# 323
Христос воскресе!  easter
Шпунц, честит троен празник у вас!
Да са живи и здрави именниците.
С дядо Вили да ожените правнуци заедно!   bouquet
Виж целия пост
# 324
Христос воскресе! 

Шпунц, честит троен празник! Да са живи и здрави!

Виж целия пост
# 325
ВОИСТИНА ВОСКРЕСЕ!
   ШПУНЦ, ЧЕСТИТО ТИ ИМЕНИЦИ И РОЖДЕНИК! ДА СА ТИ ЖИВИ И ЗДРАВИ, А НА РОЖДЕНИКА - МНОГО КЪСМЕТ!


            
Виж целия пост
# 326
Воистина воскресе!
Бъдете живи и здрави, с Вяра в Доброто и Надежда в Бъдещето!

Шпунц,Честит троен празник в семейството.Много здраве, щастие, късмет и благоденствие!

 
Виж целия пост
# 327
Христос воскресе!
Воистина воскресе!

Здраве, късмет и благополучие на всички,
най-големи, големи и мънички!


             easter easter easter


ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВЕЛИ,
ДА Е ЗДРАВ С БУЗКИ РУМЕНИ И БЕЛИ,
ЧЕСТИТ ИМЕН И РОЖДЕН ДЕН, НА ВЕЛИКО,
НА ЗЕМЛЯКА  С ИМЕ НАЙ - ВЕЛИКО,
ДА Е ЗДРАВ, ДА Е ГОТИН, ДА Е ШИК,
С ТАКОВА ИМЕ Е ДЛЪЖЕН ДА Е НАЙ-ВЕЛИК,
С КАКВОТО СЕ ЗАХВАНЕ, ДА УСПЯВА,
ПРОСТО ИМЕТО ГО ЗАДЪЛЖАВА!
МОМЧЕТА, С ЯЙЧИЦА ЗА ЗДРАВЕ СЕ ЧУКНЕТЕ,
И ПРАЗНИКА ВЕДНАГА ЗАПОЧНЕТЕ!
                ТРИ ПЪТИ НАЗДРАВЕ!



 newsm51  newsm59 Two Hearts Flowers Four Leaf Clover baloni



Виж целия пост
# 328
       Христос  воскресе!
      Воистина воскресе!



http://vbox7.com/play:256daba9&al=1&vid=1632492

Честит имен ден на Вели! Честит двоен празник на Велико!Много здраве,щастие,късмет и надежда, желая на вас и цялото ви семейство!
Виж целия пост
# 329
ЧЕСТИТО ВЪЗКРЕСЕНИЕ ХРИСТОВО!
НЕКА ИМА СВЕТЛИНА ПО ПЪТЯ НИ, ДОБРОТА И ЛЮБОВ В СЪРЦАТА НИ!


Шпунц, честит троен празник в семейството! Да са ти живи и здрави именниците и рожденника!


Танита, сигурно утре ще си ходя. Изпращаме Веско на екскурзия и после племенницата ми искала да види баба си и дядо си, ще ходи с колата, та ще използвам превоза. Христо по цял ден на работа, та трябва да стоя сама, и не само това, майка ми иска да и помогна на село да боядисваме нещо. Ще се видим другата ваканция, на лято, когато съм повече време тук, не се притеснявай.

Весел празник на всички! Hug Hug Hug

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия