Клуб на готините баби-95

  • 43 396
  • 731
# 360

 А КЪДЕ Е ФОТОТО?
Виж целия пост
# 361
    И аз съм тук.Изпратих си гостите,измих чиниите и седнах пред компа. Но тук няма никой...
    Изкарахме си чудесно.Времето пак не ни стигна.Има и снимки,Римар ще ги покаже.
    Танита ни прочете поемата за несъстоялата се среща в Пловдив.Много се смяхме,дълго се изпращахме.Но времето мина бързо,както на всички срещи до сега. Общото мнение е,че трябва да си направиме национална среща.
    Има ли желаещи?
Виж целия пост
# 362

  Вместо лека нощ:
АЗ СЪМ ПЪРВА ЗА СРЕЩА!

Нали говорихме като си дойде Каролине! Но може тогава да е втората.Впрочем не попитахме Жабка кога ще се връща пак.Тя май писа някъде,ама......бабешка работа1
 А сега наистина ЛЕКА НОЩ!
Виж целия пост
# 363
   Добро утро, момичета!
Виж целия пост
# 364

http://rimar.snimka.bg/friends/sreshta-na-kgb-3-mart-i-05-april- … 0.479452.18089890

Виж целия пост
# 365

Радвам се ,че ви видях макар и на снимка.
 Жабче успешни дни в Испанско.
 Ние вече се търкаляме,сега поне два дни ,ще забравя за меса,козунаци и торти. Mr. Green
 Аз също съм за Национална срещаи то някъде по в центъра на България,като Казанлък...
 Сега ще видя какво се предлага.
http://www.zornica-bg.com/zanas.html
http://www.visit.bg/staedte/photel.php?hotid=712
Виж целия пост
# 366

 Добро утрооооо! Мале,че сте ранобуднииии!
Ние тази сутрин уж щяхме да ходим на градина.... ама се успахме! Ставам и поглеждам часовника: 6,45. Ходя къде ходя,като се връщам гледам 8ч. То било 7,45! Joy За утре баба трябва да си пусне алармата - иначе няма да стане! hahaha
Много сте хубави на снимките,а за веселото изкарване ви вярвам: не може да си до Танчето и да скучаеш!
Шпунц, добре изглежда тази хижа! Остава да решим и за времето.

При нас превалява, по-скоро ръми.Да видим как ще отидем до Кубрат двете да платим Булсаткома,че да не ни изключат.
 За сега ЛЕК ДЕН!
Виж целия пост
# 367
                 Привет и от мен!
                 Радвам се за срещата ви и съжалявам,че я пропуснах,а дано националната я уточним преди да ми изчезне нета  Laughing че да не гледам пак само снимките. Joy Joy Joy
                 Лек и спокоен ден ви желая на всички!  bouquet
Виж целия пост
# 368
Привет момичета !!! Hug

Честито на всички празнували именни и рожденни дни ! От сърце пожелавам здраве и всичко най-добро на всички !!! Hug Hug

Празника свърши и днес отново на работа Crazy
Вчера празник непразник поработихме яко. Покривахме една голяма оранжерия в село,все едно ,че ще садим зеленчуци за пазара Grinning Grinning
Сега вече остава да насадим артикулите и да чакаме да станат,че да похапваме Grinning Grinning
Видях снимките от мини - срещата  Hug Hug
Завиждам на всички,които се срещат на живо  Hug Hug

И при нас вали от сутринта- временцето е само за спане- който си е в къщи да се възползва Grinning Grinning

 Янее -четох и се смях с твоето ставане сутринта,а от там се сетих как аз веднъж раздигах децата и Павел посред нощ Joy Joy
Както съм сънлива съм погледнала часовника и ми се е привидяло 6.00,а то било 12,30 през ноща - стрелките бяха едни такива почти еднакви  и   .... голям зор докато ги събудя,докато малката щерка погледнала часовника Joy Joy hahaha hahaha

Приятен ден момичета !!! Hug Hug
Виж целия пост
# 369
Днес Оля тръгна на работа и ние с Елинка сме затворени вътре,гадно време... :sick
Виж целия пост
# 370
 
 Бреееее, днас при това гадно време мислех,че сте изписали света,а тоооооо........
И ние си бяхме тук,де,амааа.Мислех да ходим до К-т,но то не спря да вали и аз реших да си седим на топличко,че сега само оставаше да изстудя детето. Играхме, гледахме детско,спахме и чак сега рекох да ви нагледам.
Шпунц,много пораснала буболинката и как дяволито гледа! Голяма е чаровница!
Виж целия пост
# 371
Добър вечер!
    Шпунц,Елинка много е пораснала и вече не е бебе,а малка госпожица.Ходи ли вече?
    Гъбче, много ме разсмя с номера,дето си им спретнала Joy
    Янче,закъснели сте за градината,но пък добре сте си изкарали двете с Анжелка.От внуче по-сладко има ли?!!
    Дидиа, аз си мислех,че не можеш да оставиш дедко Joy
    Когато се видяхме с Марина,тя имаше идея за национална среща в Костенец.Говореше за някакъв хотел.Когато се върне ще каже.
    Аз днес се бях издокарала с едно тънко яке,като мушама.Въпреки,че имах и жилетка върху блузата,примрях от студ.Спаси ме едно старо поларено яке,забравено в работата ми.Та на връщане бях с две якета/едно върху друго/ Баба Цоцолана Joy
   
Виж целия пост
# 372
Шпунц, Елинка е станала наистина малка госпожица. Вече не е бебе  Laughing

Много застудя нещо следобяда. Сега прихапнахме и ще правя нещо от коприва /взех на връщане от работа/.
Виж целия пост
# 373
                       И аз съм вече на линия! Laughing
                       Шпунц,като гледам Елинката май трудно ще седите затворени!  Laughing Малката госпожица ще шета из двора непрекъснато , а баба ще я гони.Да нацелуваш бомбонката!Баткото на ДГ ли е,че не го виждам на снимката или си с двамата?
                       Яжке, като звънна и аз изумях и питах къде сте.Ама бабешка работа  Embarassed трябваше да попитам къде ще отидете и да дойда направо там,защото ми беше неудобно да чакате повече от половин час на ъгъла.Дедито така и така ме изостави и се загуби из градинката,а мен ръцете много ме боляха и нищичко не можах да похвана.Като се присетих после,че можех да отида направо в кафето или ресторанта се изядох от яд,ама включих  по-късно.За следващия път обаче ще си знам  Wink
                       И аз докато се прибрах се намръзнах,ама за утре сутрин си слагам дебелото палто. Laughing
                       Забравих да похваля моето гардже / Неда/  Embarassed Embarassed Embarassed В П-к разказвала на бабата на зетя,че "Диди плаче,много плаче" и жената се притеснила какво ли става та чак детето знае,че плача.На въпроса "защо плаче Диди" Неда гордо отговорила - "ами плаче,защото мен ме няма,за мен плаче"  Joy Joy Joy и добавила "мойта Диди е златна баба". Embarassed Embarassed Embarassed Ха сега кажете баба от къде да си купи памперси?  hahaha Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 374
     Дидиа,хитруша е Неда! Няма да остане ни гладна,ни жадна.Знае как да подходи.Голям дипломат е! А пък е и сладурка...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия