Клуб на готините баби-95

  • 43 396
  • 731
# 345

 Добро утро и от мен!
Яжке, благодаря за кафето - май не ми стигна тази сутрин.
Танита сигурно пътува. И да не забравите този път фотото!
Как ми се идва и на мееееен!
ЛЕК ДЕН и ще следя развитието Hug
Виж целия пост
# 346
Янче, хайде де  Hug От кога те чакаме.

Кои ще се съберем? Да знаем кой да чакаме.
Римар ..............
Виж целия пост
# 347
Къде без мене на среща?
Римар
Айшето
....
Виж целия пост
# 348
И аз искам newsm45
Виж целия пост
# 349
 Римар
 Айша
 Яжка...
..........
 
 Дидиа да се яви в изповедалнята!

    Кариолин,и аз искам. Дано дойдеш през лятото,компанията те чака!
Виж целия пост
# 350
Христос воскресе!
Нека неговата светлина ни донесе мир и любов в душите,
прошка в сърцата и сбъдване на мечтите и надеждите ни!

Преди малко се завърнахме, ще ви чета по-късно.
Но от последните постове разбирам, че се заформя срещичка -
и аз искам!!!!!!!!!!!!!!!!!
Хубав ден на всички!
Виж целия пост
# 351
   Момичета,Танита се обади.На 40км. от София е. Аз тръгвам,само да нямам проблем с празничното разписания на автобусите.
Виж целия пост
# 352
Ок. до скоро
Виж целия пост
# 353
                  Яжке,що не ми се обади по-рано,че срещата остава   Sad От вчера до преди малко нямах нет и мислех,че отлагате за вторник.Това беше последното,което знаех.
                  Е,весела среща ви желая!
Виж целия пост
# 354
Чета оттук-оттам и виждам новината от 1 април -
Марси, ЧЕСТИТО ВНУЧЕ!
Да расте здраво, весело, щастливо, да радва всички ви!
А на теб и на щастливите родители - да сте здрави и да тичате след юнака!
Дидия, да е живо и здраво и вашето пораснало момче!
(сега прочетох, много големи са патериците, но все пак искам да те поздравя!)
Виж целия пост
# 355
FELICES PASCUAS! (4estit Velikden)     HRISTOS VOSKRESE! - VOISTINA VOSKRESE!    Pozdravi ot nas s dedi. Mnogo zdrave i kasmet na vsi4ki.
Виж целия пост
# 356
Жабче, честит Великден и на вас.
Днес се видяхме с Танита, беше много приятна среща, наприказвахме се и после се поизпратихме с нея и Яжка, след като качихме Айша на рейса. Бяхме само ние, но така е по дълги  празници - всеки е извън града или с гости.
Виж целия пост
# 357
Аз най-после успях да прочета всичко
и сега да наваксам пропуските  Simple Smile
Дидия, Честит Рожден Ден и на Любчо - то при вас е бил голям урожай от рождени дни!
Да расте и порасте голям мъж малкия Любчо!
Да ви слуша и да пълни дните ви с радост!
Шпунц, да са ти живи и здрави и твоите празнуващи -
и при теб е голям урожай!
Бъдете щастливи и весел празник!
Жабче, ти пак си испанка - честит празник и на твоето семейство!
Янче, браво на Мелчето - да е все така борбена и успяваща!
Момичета, на всички - приятна вечер!  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Hug  Hug  Hug   bouquet   bouquet   bouquet
Виж целия пост
# 358
Тук съм.Досега Ани беше на комп.
Много хубаво си изкарахме на срещата. Както винаги времето не ни стигна, но ще има и друг път.
за сега  лека нощ, сигурно скоро пак ще ме изпъдят.   
Виж целия пост
# 359
Христос воскресе!
Нека светлина  и доброта има в душите на всички!
Желая ви здраве!



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия