Посещение на Ангели

  • 94 157
  • 823
# 555
По-добре да се говори за ангели, отколкото за магии  Heart Eyes Не усещам кофти енергия тук пък аз  Simple Smile
  по-добре:)   bouquet
Виж целия пост
# 556
уж не трябва да е така(имайки предвид заглавието на темата), но според мен има някакво кофти енергийно поле свързано с нея, което не е много хубав знак! Stop (и не си измислям)
Vox populi, как стигна до това?  newsm78
интересно ми е и имам причина..ще я споделя и аз, обещавам.
Виж целия пост
# 557
уж не трябва да е така(имайки предвид заглавието на темата), но според мен има някакво кофти енергийно поле свързано с нея, което не е много хубав знак! Stop (и не си измислям)
Vox populi, как стигна до това?  newsm78
интересно ми е и имам причина..ще я споделя и аз, обещавам.
като влизам и се усеща. не е много приятно за мен, но не е толкова гадно като "крион". И двете са измислени според мен за хора, които не са много запознати с истинските езотерични методи и могат да бъдат подведени. Най-добре да се отпиша от тази тема, че да не ми праща уведомяване за нови постинги.
Виж целия пост
# 558
уж не трябва да е така(имайки предвид заглавието на темата), но според мен има някакво кофти енергийно поле свързано с нея, което не е много хубав знак! Stop (и не си измислям)

Моля те, бъди по-конкретен!
Искаш да кажеш, че тук някой има лоша енергия или самата тема и това, което се прави е неправилно?
Виж целия пост
# 559
Бени, моля изчисти си кутията, за да пратя данни.
Виж целия пост
# 560
 което се прави е неправилно?
според мен метода е съмнителен, оттам влияе и на темата. Предполагам, че вероятно участващите в темата вероятно имат добри намерения, но това в случая май не е достатъчно.

леко бих го сравнил с психоатактния мултилевъл маркетинг спам от вида "изпрати това съобщение до N хора иначе..."
друг е въпроса, че някой може да се възползва от тази енергия, без участниците даже да подозират. Щом енергията е напрягаща, нещо не е читаво. И концептуално смятам, че ако човек иска да привлече ангелите в живота си методите са други - чистота и положителна мисъл/утвърждения, мудри -  има начини как да се работи. Има и други методи, но те вече касаят по-сериозна езотерична работа и са по-отговорни.
Виж целия пост
# 561
Бени, моля изчисти си кутията, за да пратя данни.
OK, готово Simple Smile
Виж целия пост
# 562
Ще приемам ангелите на 18.12. Мога да изпратя и аз три покани за 28.12.2010 г.. Може да ми пишете на лични.
Виж целия пост
# 563
 което се прави е неправилно?
според мен метода е съмнителен, оттам влияе и на темата. Предполагам, че вероятно участващите в темата вероятно имат добри намерения, но това в случая май не е достатъчно.

леко бих го сравнил с психоатактния мултилевъл маркетинг спам от вида "изпрати това съобщение до N хора иначе..."
друг е въпроса, че някой може да се възползва от тази енергия, без участниците даже да подозират. Щом енергията е напрягаща, нещо не е читаво. И концептуално смятам, че ако човек иска да привлече ангелите в живота си методите са други - чистота и положителна мисъл/утвърждения, мудри -  има начини как да се работи. Има и други методи, но те вече касаят по-сериозна езотерична работа и са по-отговорни.

Имах някакви такива съмнения, но не можех да ги формулирам така добре като теб.
Има ли лошо в това друг да се възползва от тази енергия. Все пак тя е доброволно подадена. Пък и нали всичко е за добро. Е, вярно, че пътят към ада е осеян с добри намерения...  Wink
Видях, че някой написа, че ако няма на кого да прати ангелите, ги изпраща с думите "да отидат при този, който се нуждае от тях" или нещо в този смисъл.
Имам покана и май ще се възползвам. Още има време да се чудя.  Simple Smile
Виж целия пост
# 564
въпроса е за какво се ползва енергията - вече не е малка според мен -и ако всичко е ок, що трябва да се продължава (с изпращането на друг? ) - някой може да е заинтересован това да се върти и натрупва
Виж целия пост
# 565
Vox populi, участвах в ритуала, още преди създаването на темата. Убедена съм, че при мен отрицателни енергии не са вибрирали. Естествено не мога да кажа дали при всички потребители се изпращат едни и същи ангели. Най-добре е семейството да има енергийна защита. Първите участнички в ритуала, сме с добра интуиция и се вслушваме в предупреждениятя на Вселената. Не бихме рискували, ако не бяхме убедени в това, което правим.
Виж целия пост
# 566
Цитат
Vox populi, участвах в ритуала, още преди създаването на темата. Убедена съм, че при мен отрицателни енергии не са вибрирали. Естествено не мога да кажа дали при всички потребители се изпращат едни и същи ангели. Най-добре е семейството да има енергийна защита. Първите участнички в ритуала, сме с добра интуиция и се вслушваме в предупреждениятя на Вселената. Не бихме рискували, ако не бяхме убедени в това, което правим.

не твърдя че някой тук е злонамерен, но не съм сигурен, че нещата са точно така както се очаква. не искам да досаждам, нека просто се разглеждат думите ми като споделяне на гледна точка.
Виж целия пост
# 567
... не искам да досаждам, нека просто се разглеждат думите ми като споделяне на гледна точка.

Да, благодаря, че сподели мнението си.   bouquet
Виж целия пост
# 568
Здравейте,
имам две покани за посрещане на ангелите - на 28 ми, ако някой търси, да ми пише на лични   bouquet , т.е. да ми прати имена, адрес и email  Simple Smile
Виж целия пост
# 569
Обещах да пиша след като изпратя ангелите. Не мога да кажа, че докато те бяха при мен всичко вървеше по мед и масло, но определено повлияха на живота ми. Имам впредвид, че там, където нещата не вървяха, а аз смятах за някава даденост и не полагах никакви усилия в тази насока, въпреки, че виждах на къде отива всичко,са промениха, всичко се обърна на 180 градуса. Осъзнах истини, които отказвах да приема. Така и не бях написала желания, оставих празен плик, в  който в предпоследния ден от гостуването на ангелите поставих лист с желания, които бяха напълно осъзнати и формулирани по най-правилния начин, според мен разбира се Simple Smile)Понякога даваме преоритет на маловажните неща в живота ни, вместо да осъзнаем, че всичко от което имаме нужда е до нас.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия