. Успех
. Успех
Да, но най-големият проблем е, че преди година отслабнах и нали свикнах сега да не ям нито хляб, нито мазно, нито тестено, нито сладко , абе изобщо се храня здравословно, но не свалям(много рядко ям сладко).И все пак ако почна някоя строга диета мога да сваля и да ги задържа.Миналата година свалих и си ги задържах....
. Поговори с нея, кажи и, че искаш да се храниш здравословно, не да сваляш много, че имаш нужда от нейната помощ и съвет. Че не искаш да правиш нещо без нея, затова искаш да обсъдите варианти и тя да е до теб. Важното е да говорите, за да разбере, че решението ти е разумно, а не поредната мания сред приятелите ти.
Има време кога да пазиш диети, след 30 наистина трябва много да се внимава какво ядеш. Няма смисъл от сега да си забавяш метаболизма и после като хапнеш съвсем малко, то ще ти се лепи. 
Препоръчани теми