Надуваеми замъци под наем

  • 5 610
  • 3
Здравейте, мами!

Наближава 2-рия рожден ден на дъщеря ми и май се спряхме на парти у дома. Надяваме се времето да е хубаво и децата да могат да играят на двора. Иска ми се да вземем под наем надуваем замък или батут, за да има с какво да се забавляват гостите й. Повечето от тях ще са по-големи от нея. Знаете ли фирми в София, които отдават под наем такива... съоръжения?
Виж целия пост
# 1
Виж тук дали няма нещо такова: http://www.jumbo-bg.com/
Виж целия пост
# 2
Мерси за линка. Звънях им, но техните са огормни, нямаме толкова място в двора, освен ако не изпотъпчем градината, което все пак не е желателно... Намерих още едни, давам линка, в случай, че такава информация потрябва на някой друг www.lotoland.net. Ще търся още.
Виж целия пост
# 3
Мерси за линка. Звънях им, но техните са огормни, нямаме толкова място в двора, освен ако не изпотъпчем градината, което все пак не е желателно... Намерих още едни, давам линка, в случай, че такава информация потрябва на някой друг www.lotoland.net. Ще търся още.
Homesick, ако ги ползваш, ще споделиш ли колко струва пакета "честит рожден ден" Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия