Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - тема 5

  • 64 761
  • 714
# 570
pavliano, много ми е приятно да срещам във форумите умни жени и най-вече, такива, които ценят и празниците, които са ни завещали нашите предци. В такива свети дни, не би следвало да си разваляме настроението! Hug Hug Hug
Просто не си струва!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 571
pavliano, много ми е приятно да срещам във форумите умни жени и най-вече, такива, които ценят и празниците, които са ни завещали нашите предци. В такива свети дни, не би следвало да си разваляме настроението! Hug Hug Hug
Просто не си струва!  bouquet  bouquet  bouquet

 newsm10 newsm51 smile3525
Виж целия пост
# 572
Влизам тук за да пожелая на ВСИЧКИ момичета в тази тема весело и щастливо прекарване на празниците. Hug Hug Hug Praynig Praynig Praynig newsm51
П.П. Между другото аз харесвам Норгюл ,красива жена е и по отзивите разбирам,че е и много добра актриса.Просто не мога все още да я приема точно в тази роля.Това разбира се не е повод да се караме по форумите.Съжалявам ако съм обидила някого.
Господ да ви благослови.Сега е време да покажем,че сме добри хора и че се обичаме въпреки всичко. txtloves easter easter
Виж целия пост
# 573
Изгледах набързо серията и с превода на BZ  се ориентирах в обстановката. Но ще се включа с коментар допълнително. Все пак тази седмица приоритетите ни са други.
Но на прима виста да кажа, че най-много ми хареса как Назан хвана чевръсто ръката на Шахнур ханъм, когато мама замахна да я удари. Браво на нея. Представям си като научи за Бора каква ще й бъде реакцията!
Виж целия пост
# 574
Ще падне скубане. smile3511
Виж целия пост
# 575
Pavlinaio , Goni    не ви разбрах.

Виновна съм ,че сложих това което намерих слуайно за Нургюл  Йешилчай ли ?
Рано или късно  щяхте да срещнете това инфо.
А доколко е вярно е друг въпрос.
И друг път съм писала ,че  докато не го изрекат  самите артисти , много не вярвам на написаните неща.
Обикновенно не търся ,а само като намерите  инфо превеждам.


Тази вечер гост на Тюркян Шорай в предаването ''Киното е моя любов'' по NTV от 20:10 мин ще е Нургюл Йешилчай.
Източник :  http://www.yayinakisi.com/program/32085/sinema-benim-askim.html
Виж целия пост
# 576
SEVI,  най-малко към теб мога да се обърна, така както си го разбрала! Тук в тази тема също има много добронамерени мацки и с тях сме ти благодарни за всяка информация относно любимите ни филми и артисти!
В случая  аз и pavlinaio ти благодарим изключително много за информацията за Нургюл. Hug Hug  bouquet  bouquet smile3525 newsm51
Виж целия пост
# 577








 
Виж целия пост
# 578
Гледах предаването по NTV с Нургюл Йешилчай.
Снимки ще ви кача ,но по късно ,че аз сама няма да мога да се справя.
Беше с червен пуловер.
Ето че горното инфо написано от папараци не излезе вярно.
Нургюл каза ,че все още не е усетила върха в кариерата си .Само 12 години са минали откакто се  снима.
Когато е учила и за пръв път се е снимала  е играла дъщеря на Тюркян Шорай  в сериала ''Втора пролет''/може да означава и втора младост/.
Все още не е забравила  милването  по главата и от Тюркян Шорай,когато майка и е починала.
Но повече говориха за филма ''Хюрмюз със седемте съпруга'',преди това Т.Шорай е изиграла тази роля.
Т.Ш. я пита дали има проект за филм в който и предстои да играе.
Н.отговори не ,последната година е била свободна ,чела е сценарии.
Т.Ш. и предложи да и намери проект за филм .Н .каза ,че ще е щастлива ако тя /Т.Ш. / бъде режисьор на филма.
Накрая Т.Ш. отново я прегърна ,така като майка прегръща детето си.
Н.Й. и благодари ,че тя е била първия и учител и че от нея е научила много неща.


И още нещо навсякъде в инфото за Н.Й. пише ,че е родена в Афийон.
Но тя е родена в Измир.Баща и е бил от Афийон.

Докато успея да кача моите ,ето една снимка от нета.

Виж целия пост
# 579
доколкото разбрах преводът на серията е готов, момичетата ще дадат линк като я качат  Peace
Виж целия пост
# 580
 





Виж целия пост
# 581



Струва си двете мадами да се поступат за него.




 
Виж целия пост
# 582
Виж целия пост
# 583
http://prikachi.com/images.php?files/1481333N.jpg


                                                               
Виж целия пост
# 584
Sevi_nil  благодаря ти за информацията свързана с Норгюл. Всичко което има връзка с филма и актьорите е интересно да се знае.
Чакам смирено превода в духът на празника.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия