Подстригахте ли косичката за да се сгъсти?

  • 7 282
  • 157
# 135
Не, не съм подстригвала с цел сгъстяване. Според мен, когато косата се подстриже съвсем късо, ефектът е, че косъмът става по-дебел, а не че никнат нови.
Виж целия пост
# 136
Не, не съм я подстригвала. Като навърши годинка ще оформим прическа, че сме с много буйни къдрици Heart Eyes
Не вярвам, че ще се сгъсти след подстригването .
Виж целия пост
# 137
Подстригах сина си на 9м с машинката (но не нула номер), не за да се сгъсти, а защото е много топло и да не му пречи косичката. Според мен всичко си е ген и даденост и не вярвам, че ако си обръсна главата на детете ще му порасте по-гъста коса Peace
Виж целия пост
# 138
Не и още ми го натякват Mr. Green,основно моята баба,че е момиче пък ще си остане с рядка коса.
Виж целия пост
# 139
Не, не го вярвам това. За мен гъстотата на косата си е ген  Peace
Виж целия пост
# 140
Не, според мен главна роля играе наследствеността.
Виж целия пост
# 141
Само бретончето и скъсявам, че и влиза в очите...
Виж целия пост
# 142
 Grinning e няма какво да и подстрижа толкоз ми е плешивичко милото ,и аз съм била плешивичка,пък сега не мога да си среша косата  Peace
Виж целия пост
# 143
Изобщо не вярвам на това.
Виж целия пост
# 144
Подстригах я на 7 месеца,но не с цел сгъстяване,а за да се оформи еднаква навсякъде.
Виж целия пост
# 145
И аз не вярвам на бабините деветини, но моята свекърва ме издебна и го подстрига на бърза ръка Crazy..Ами ефект няма- порасна си му пак същата косица-косъмът си е също толкова тънък, а косицата мека, както преди Peace
Виж целия пост
# 146
Подстригахме само за да не се поти. Не помогна. Иначе от двама космати родители (неподстригвани в младините си) няма как да очаквам кьосаво върху темето дете.  Simple Smile
Виж целия пост
# 147
Само бретона и леко оформяне,когато е имало нужда.Косата на каката е много хубава-гладка,лъскава и жилава.Според мен има значение шампоанчето да е качествено.
Виж целия пост
# 148
И аз не вярвам на бабините деветини, но моята свекърва ме издебна и го подстрига на бърза ръка Crazy..Ами ефект няма- порасна си му пак същата косица-косъмът си е също толкова тънък, а косицата мека, както преди Peace

Ужас...ако моята свекърва го направи, ще й отрежа публично ръката   Laughing

Иначе не съм я подстригвала и не смятам и да го правя
Виж целия пост
# 149
не! не вярвам в подобни неща  Wink
на 3 г. и 2 м. е и не е подстригвана изобщо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия