Подстригахте ли косичката за да се сгъсти?

  • 7 282
  • 157
# 150
От подстригването не се сгъстява косата - има достатъчно инфо по въпроса.
Нула номер не бих посмяла да подстрижа  Naughty - знам за случаи, в които се напука кожата на главата от слънцето и е много опасно.
Виж целия пост
# 151
Не съм я подстригвала още (като изключим кръщението ) . Аз и баща и сме с редки коси,според мен си е до ген. Peace
Виж целия пост
# 152
Аз го подстригвах,но не за да се сгъсти,а защото в жегата се потеше много.Нямам нищо напротив да се сгъсти,но май ще си остана само с мечтите  Whistling
Виж целия пост
# 153
Не, тя си беше гъста. Но и да не беше, според мен са пълни измислици това със сгъстяването - всичко е генетично определено.
Виж целия пост
# 154
И аз не бих подстрегала с цел сгъстяване.
Виж целия пост
# 155
И според мен е генетично Laughing
Виж целия пост
# 156
Подстригах я да на 6 месеца,ама малката се роди с много коса и просто нямаше начин.Не мисля,че чак нула номер е добра идея,всичко си е до гените за коса,кожа и нокти  Peace.
Виж целия пост
# 157
това е някаква легенда ,че като подстрижеш косата, след това ще се сгъсти.Братовчедката ми като беше малка, постоянно беше нула номер,сега 2о години след това ,все си е с рехавата косица.......
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия