Планувахте ли вашата бременност?

  • 18 521
  • 417
# 135
При нас също беше планувано, след 10 месеца и доста тревоги и притеснения че има проблем най - накрая се получи.
Сега дано всичко да е наред  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 136
Планувана е, да! Бях се настроила, че няма да стане лесно, защото хормоните ми не са в норми, но за наш късмет стана от първия месец бебеправене, за което бях много изненадана и щастлива!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 137
щом искате ок  Simple Smile
съвета е спокойствие и положителни мисли  Simple Smile. Може да пиеш фолиева киселина, друго не ти трябва засега. Peace
ние си го планувахме - то аз повече  Simple Smile
Виж целия пост
# 138
Не беше планувана,но нито за миг не съжалих-сега се радвам на едно прекрасно момченце на 3 год.
Виж целия пост
# 139
Да, планирана беше. Започнах да пия фолиева киселина 2 седмици преди да опитаме и стана от раз още първия месец. Дано и втория път е така  Grinning
Успех в бебеправенето!
Виж целия пост
# 140
Първата не беше планувана, втората беше.
Виж целия пост
# 141
Абсолютно планирана! Да не кажа, че искахме да забременея веднага след сватбата, спряхме да се пазим 2 месеца по-рано, а стана точно когато си го искахме и планирахме  Laughing
Виж целия пост
# 142
Да, и двете! Peace
Успех! Hug
Виж целия пост
# 143
Да, чакахме я почти година. Имам и една неуспешна малко преди това.
Виж целия пост
# 144
Да, планувана беше, започнах да пия Фолиева веднага щом решихме да си имаме бебче и щастие ни сполетя след два месеца бебеправене  Embarassed дано всичко е наред и след 6 месеца се радваме на пухкаво и здраво бебче Simple Smile
Виж целия пост
# 145
Да, и при нас беше планувана, в началото повече от мен, де, но после и таткото свикна с мислълта, че няма къде да ходи! Mr. Green
Виж целия пост
# 146
Да, беше, стана на втория месец  Heart Eyes
Виж целия пост
# 147
Да,беше планувана Peace
Наложи се да си направим всякакви изследвания,понеже минаха година,две,три,и не се получаваше...
С помощта на разкошен човек и гинеколог се сдобих с рожбата си Hug
Виж целия пост
# 148
Да ,и двете.И двете ги чакахме да станат по около година.
Виж целия пост
# 149
Планувани са . Сега ме правят луда...

Пии фолиева киселина и започвай.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия