Планувахте ли вашата бременност?

  • 18 521
  • 417
# 150
 И да , и не. Хем искахме да имаме дете, хе не ни стискаше и оставихме всичко да стане както му е писано. Макар и аз да имах проблеми, детето стана ного бързо.
Виж целия пост
# 151
Да!!!
Фолиева киселина започнах да пия, когато разбрах, че съм бременна.
Виж целия пост
# 152
Първата -да.Хубаво е да се пие фолиева киселина още от рано.Хубаво е да се види влагалището за всякакви проблеми в бъдеще,за да не се налага лечение по време на бременност.Втората ми бременност не беше точно планирана.Искам да кажа ,че се опитвахме няколко месеца ,но все не ставаше.И когато не мислехме за това ,то се случи. И сега сме най-щастливите родители!!!
Виж целия пост
# 153
Да ,планирахме и след 2 месеца забременях Grinning
Виж целия пост
# 154
Мъжа не знаеше.Аз планирах да се падне точно на първата ни годишнина и така и стана но с 9 дни по късно и все пак се много радваме  Peace
Виж целия пост
# 155
И двамата са планувани и желани,с дъщерята работехме упорито около година,сега сърцето ми прелива от любов,домът е огласен от детски смях,а аз се чуствам истински щастлива!А мъжО,напира за трето.. Mr. Green
Виж целия пост
# 156
Чак да сме планували.. май не
По-скоро нещата се стекоха по следния начин: "Хайде да си направим бебе", "Хайде". Купих си фолиева киселина, започнахме с опитите веднага и след 3-4 месеца видяхме 2те черти на теста за бременност.  Crazy
Виж целия пост
# 157
Планувано беше, но минаха 10 мес докато забременея. Успех  Peace
Виж целия пост
# 158
Да планувана беше. Започнах да пия ФК два месеца предварително. Стана на втория месец.
Виж целия пост
# 159
И двете ми деца са планувани и желани, но като че ли през втората бременност имах повече притеснения, как ще е, какво ще е..., а като видях двете чертички и леко се шашнах какво ще правим сега, но мъжа ми беше категоричен  "...ще раждаш, какво ще правим..." Laughing , а сега си прави устата и за трето, ноо... засега сме на изчакване  Stop ,малко да поотрасне девойката, че е много мъничка още  Mr. Green
Виж целия пост
# 160
планувана беше, но не съм правила нито изследвания, нито съм пила предварително ФК. Получи се още първия път  Laughing Успех и  на теб!   bouquet
Виж целия пост
# 161
И двете ми бременности са планувани и много желани. Peace
Виж целия пост
# 162
Да и двете бременостти  бяха планувани и желани! Peace
Виж целия пост
# 163
Да, и двете.  Peace
Виж целия пост
# 164
Не сме Flutter УСПЕХ!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия