Планувахте ли вашата бременност?

  • 18 521
  • 417
# 165
Планувани са и двете! Simple Smile
Виж целия пост
# 166
Ние не сме планували.Стана без да искам  Mr. Green
Виж целия пост
# 167
Категорично да!
Виж целия пост
# 168
И двете ни деца са планувани Peace
Виж целия пост
# 169
Да,планувано е Peace
Виж целия пост
# 170
Ние изведнъж решихме да имаме дете и след 2 месеца забременях.Сега си имам разкошен бебок и се радвам,че е планиран!!! Peace
Виж целия пост
# 171
Да
Виж целия пост
# 172
Да  Grinning
Виж целия пост
# 173
Планувахме го, да.
Виж целия пост
# 174
Да и двете!  Simple Smile
Виж целия пост
# 175
Първата бременност не беше планувана. Всичко се случи внезапно  Crazy . Отскоро си мислим за второ бебче и със сигурност ще плануваме този път бремеността. ( ако пак нещо не ми изненада )
Виж целия пост
# 176
и двете Peace
Виж целия пост
# 177
и двете бременности бяха планирани... пуснах си една микробиология, спрях цигарите и започнах да пия фолиева киселина... успех  Hug
Виж целия пост
# 178
да, и двете!
Виж целия пост
# 179
първото не, второто да... Mr. Green ама така го запланувахме, че без да щем се роди на 17 октомври, а голямото е на 16 октомври Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия