Щъркел прехвръкна към месеца мая - НОЕМВРИйка Калинка стана кака на Рая!

  • 29 908
  • 739
# 75
И при нас зъби. Направо е ужас, много е кисел. Само ходи по мен/нищо ново де/, а сега лежи като кученце до мен на спалнята и си цока бибата. Много ми е мъчно за него, но и това ще мине. Жал ми е и за мене си hahaha щото от този непрестанен рев ме цепи главата от сутринта. ooooh!
На Криси колата е такава /мисля, че издържаше до 30кг. и е с тихи гуми, т.е. става за каране навън/ : http://www.mytoys.de/BOBBY-CAR-BOBBY-CAR-FULDA-schwarz/Bobby-Car … r01.03.01/1735949 .
Беше по евтина с 5 евро като я купих, а ето има и още: http://www.mytoys.de/BIG/KID/de-mt.to.br01.03/?layout=48&sor … ue&sort=price
Виж целия пост
# 76
Здрасти от нас.
Ние сме с такава кола http://www.toytownbg.com/index.php?toy=10.4.1912
Ели, http://www.framar.bg/prepor_product.php?id=30008247&page_spe … 7%C0+%C4%C5%D6%C0
Тофи, яка косачка Simple Smile добър вариант за момчета, които искат колички за кукли Simple Smile
Шамс, дано е временно и свърши скоро неяденето, че е кофти.
Вита, да се оправя бързо малката сладурка!
Виж целия пост
# 77
Здрасти банда.
Ани мерси миличка  Hug
Диданке малкия племенник има Спейса.Първо-купихме я втора употреба, после ползва я вече няколко години и мога да кажа, че няма по-здрава кола  Crazy Такъв зор е видяла ама не е мръднала.Обаче е много шумна  ooooh! Сестра ми сто пъти ме прокле дето му я купих.Има аларми каквито поискаш.Сега като бяхме в Пловдив и Анита много си играеше с нея.
Свате дано по-бързо да излизат тия зъби  #2gunfire че да не ми мъчат зетчето  Hug.И аз мисля, че е от зъбите неяденето (макар, че той попринцип не е от най-ящните).Сигурна съм, че като се успокоят ще започне да си хапва детето.Ама нали си сучка още-не е съвсем без хич.А за резервните ц*ци аз подарявам моите. Joy От бременността, а и от понатрупаните килограми са доста големки.Ама аз не ги искам-много ми пречат да спя по корем, да си намирам сутиени......
Ние си купихме билет за 25-ти април с Анитка.Не знам колко ще останем, но ако времето е с нас ще отразим няколко морски градини с Варненската дружина.Че тука започва пак да става студено.Даже в Шотландия и Ирландия вали сняг и очакват до 50 см  #Crazy Дават го да слиза и по-към нас.Направо ужас.
Айде, че пак се улях Hug
Виж целия пост
# 78
Диданке малкия племенник има Спейса.Първо-купихме я втора употреба, после ползва я вече няколко години и мога да кажа, че няма по-здрава кола  Crazy Такъв зор е видяла ама не е мръднала.Обаче е много шумна  ooooh! Сестра ми сто пъти ме прокле дето му я купих.Има аларми каквито поискаш.Сега като бяхме в Пловдив и Анита много си играеше с нея.
хихи, мерси Ели. И на мен най-ми хареса, и като цена е приемлива. Много се радвам ,че ще си идвате  Hug нищо, че няма как да се видим.
А за цокането  ooooh! мен така ме болят зърната, направо ми се реве като му давам да суче, но иначе няма измъкване, тича след мен и вика "мамамамамамааааа", дърпа ми тениската, циповете ми сваля.... хулиган  hahaha
Да ви питам колко броя кътници трябва да изкарат - общо 4 или общо 8? щото така като му гледам устата, няма място за по още 1 кътник до всеки появил се, ама знае ли човек. А кучешките, ако обичат да изчакат малко с излизането, че искам да спя поне нощем  Embarassed
Виж целия пост
# 79
Да ви питам колко броя кътници трябва да изкарат - общо 4 или общо 8?
Общо временните зъби са 20 на брой- по 10 на всяка челюст (резци - 4бр., кучешки 2бр. и кътници 4бр.)
Демек 8 Simple Smile Вчера загледах Марти, че и 4-те кучешки са избили. Те сякаш не ме плашиха толкова колкото кътниците. Останаха още 4 броя и ще мирясаме най-накрая, няма да има оправдание за кривотията   Crossing Arms
Виж целия пост
# 80
Да ви питам колко броя кътници трябва да изкарат - общо 4 или общо 8?
Общо временните зъби са 20 на брой- по 10 на всяка челюст (резци - 4бр., кучешки 2бр. и кътници 4бр.)
Демек 8 Simple Smile 
Въй, въй  ooooh! значи ние сме до под кривата круша. Няма да се спи явно  Crazy
Виж целия пост
# 81

http://www.zabolekar.info/new_site/index.php?option=com_content& … =12&Itemid=34
Виж целия пост
# 82
Момичета, минавам само набързо да ви се оплача  #Cussing out #2gunfire
Днес пак водих Борко на зъболекар. Обясниха ми как 2 зъба са за вадене, а на 2 могат да сложат пломби. Разбира се като го вържат и му сложат местна упойка, а аз нямам право да съм при него за да не се притеснявам.  ooooh! Категорично отказах.  Close Сега издирвам друг зъболекар.  Crossing Arms Обясниха ми колко е важно да се извадят зъбите и как може да се засегнат очите, ушите, мозъка ...  ooooh! Съгласна съм че може да има усложнения, но при този преглед ... просто нямам думи.  Twisted Evil
Ели, ако може да питаш съпружието за мнение по нашия проблем  Praynig Има ли вариант различен от вадене? Възможно ли е да се направи пломба на 2-ри зъб, който по принцип е малък и значителна част е изронена, но все още си е зъбче т.е. не е корен?
Виж целия пост
# 83
Въй, въй  ooooh! значи ние сме до под кривата круша. Няма да се спи явно  Crazy

Ми на нас като ни остават 15  ooooh! А 1 месец се криви за едно кирливо зъбче отгоре. При толкова будене и люшкане очаквах да избият поне половината от оставащите зъби  hahaha

Леле Юле  Praynig Дано му се размине на Борко, много страшно звучи на толкова малко дете да му вадят зъбки  #Crazy
Виж целия пост
# 84
 Whistling
Виж целия пост
# 85
Юле, какви са тия хора бе  #2gunfire  какви упойки, какви операции... уфффф, миличките, много ви мисля! Дано има и друг вариант  Praynig
Сикрет, няма начин, ще се кривят и лигавят. На мен не ми е излизал мъдрец, но който има казава, че е голям ужас, докато пробие... представяш ли си тоя ужас, умножен по 20  #Crazy какво ли им е на дечицата...
Виж целия пост
# 86
Юле много стиснати палци  Praynig
Виж целия пост
# 87
Юлееее, всичките коронки ме заболяха.  Hug Дано Борко се размине само с млечните зъби и после да са му здрави и подредени. А сега, дано Марти измисли някой магически съвет по вашия проблем.

Виж целия пост
# 88
Юле много тъжно, дано само млечните са такива. Погледни ли в здравния подфорум. На Криси зъбите са му толкова дребни, мием се се една четка и паста за зъби, и пак в основата на зъбчето остава храна.  ooooh!
Виж целия пост
# 89
Юле, дано се намери решение за вашия проблем, което да не включва връзване и вадене на зъби...  ooooh! Милият Борко  Hug

Фафи яде днес  bowuu  Моя милост запретна ръкави и сутринта направих палачинки, на обяд супа топчета и за вечеря мисля да правя лазаня, ама да видим ще ми стигне ли меракът   chef Детето беше супер търпеливо цяла сутрин, само накрая взе да прави страшни бели, искаше да го взема на ръце и като го вдигна, гледа супата и вика ам, аааам  Mr. Green Сега спи изтощен  Mr. Green Аз отивам пък да уча, че този семестър е ужас направо, а от по-следващата седмица ми започва и обучението за новата работа. По този повод бъдещата ми бивша шефка се опитва да ми стовари на главата всичко възможно, че да ме използва докрай, ама не се давам  Mr. Green поскарахме се малко вчера заради това, тя реши да реве на шефа, а аз спокойно казах, че отказвам да приемам нови и особено обемни задачи, защото имам сума ти стари за приключване и ми се струва по-логично да приключа каквото трябва, а не да ме натоварват с нови неща и накрая да се наложи да зарежа всичко по средата. Той помисли и отсече, че имам право, а тя отиде да гризе нокти от яд в някое кьоше  Mr. Green

Отивам, че много се разписах  Mr. Green Свате, кога ще се виждаме, бре ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия