МНОГОДЕТНИ МАМИ

  • 33 999
  • 736
# 255
Да е жива и здрава порасналата вече Елена  bouquet  bouquet Да е щастливо,усмихнато и безгрижно дете  bouquet Наздраве на семейството Grinning
Виж целия пост
# 256
За хубавата Елена, която навърши годинка и хубавата й майка  :


 Както е видно и времето летиии , не само ние на метлиии  Mr. Green  Whistling

Какво правя по това време на денонощието ли? Ами, "пролетната пъпка", както галено нарича татьо щерка си, заспа рано, понеже през деня, освен, че е страшно писклива и ядовита спи по малко. Та, събужда се по това време мойта "пролетна пъпка" и
1. Посуква "от майката си".
2. Посещава 00 с "майката си".
3. Пищи в банята, понеже не знае какво точно иска от "майката си" и нищо не е в състояние да я успокои.
4."Майката й" я грабва и гушва в кухнята, да не буди спящото муминско семейство.
5. "Искам морков!"
6. "Искам Мики Маус!"
7. "Пролетната пъпка" гризе морков и гледа Мики Маус.

Е, "майката й" да не остане по-назад се пльосва пред лаптопа, та поне като няма да се спи да се прави нещо полезно. Blush
Вчера се опитах за пореден път да укротявам опърничавата и й предложих да порисува. Готово! Прие с ентусиазъм и първата и рисунка е човече...болно от шарка - глава, огромни очи и тумбак с много "пАпки", както се изрази художничката.
 hahaha Голям смях падна!  Joy
Виж целия пост
# 257
Честито и от мен на Еленка Simple Smile Пожелавам и невероятно детство!!!
 maminkavania браво на художничката Simple Smile моята щерка нарисува едни от най-хубавите си рисунки докато лежахме в болница с поредния астматичен пристъп - беше на 3 год. и правеше чудеса с тия пастели Simple Smile
Виж целия пост
# 258
Здравейте многодетни мамита!
Появявам се като високосна година.  Embarassed
Искам да ви пожелая една хармонична и щастлива седмица.   bouquet  bouquet  bouquet

Виж целия пост
# 259
Здравейте многодетни мамита!
Появявам се като високосна година.  Embarassed
Искам да ви пожелая една хармонична и щастлива седмица.   bouquet  bouquet  bouquet

Благодаря, помилвана, благодаря! Hug
Ама, ако мислиш, че с два реда ще се вяснеш и ще отминеш не си познала. Mr. Green Ще ми направиш седмицата наистина хармонична и щастлива, ако напишеш в минимум 10 реда, с минимум 500 думи есе на тема : как съм аз, как са децата, слуша ли ме мъжа и кога ще отида на гости на Ванчето?  Mr. Green
Виж целия пост
# 260
Аз пък събуждайки се,се сещам за историята/по истински случай/ за майка с три деца, която след  излитането и на третото гардже се връща на работа.След успешна сделка, отиват с шефа на обяд, при което тя в един момент забелязва,че шефа и е "замръзнал" и я гледа втрещено.......защото..., тя, докото те си говорят, с добре отренирано движение -взела чинията му, наразяла му пържолата на малки парченца , набожда ги на вилицата и го храни...... Mr. Green Mr. Green Mr. Green/някой да се е познал Mr. Green Mr. Green/ Поуката - или не ходете с шефа си на обяд или му режете по-големи парчетата Mr. Green Mr. Green :mrgreen:

Това, вместо добро утро Party
Виж целия пост
# 261
Честито на голямото момиче, на майка му - мнооого бръчки от усмивки!

Помилвана, наистина не е честно! Чакаме продължението (с много думи)!

Магнолия, при мен влиза една мама с детенце, което нещо си яде. Устичката му омърляна и аз, ама съвсем без да се замислям, бъркам в задния джоб и вадя салфетка и ... бърша. Майката щеше да се напишка от смях, а чак тогава загрях какви ги върша. В чантата (дамската) си нося аптечка с превързочни материали, спирт и Топоцин, няколко вида мокри и сухи кърпички и задължително във всеки джоб имам салфетка, щото може чантата да не е под ръка - малко като вица за мутрата с половин чаша вода до леглото....

Ваня, как е шареното момиче? Минава ли вече?

Имам впечатления от творчеството на тригодишните - толкова големи, че чак ремонт се налага у дома!
Виж целия пост
# 262


Честит първи рожден ден на Елена! Да расте здрава, красива и усмихната, желая й много късмет и прекрасно детство!  bouquet

Пешеходке, Магнолиам, разсмяхте ме. Joy Кога ли ще се отчета и аз с подобно изпълнение.....засега само бъркам имената на децата Mr. Green
Виж целия пост
# 263
Мда, ДИП,разбирам те за какво говориш Mr. Green

Ванче, ти кво, ще водиш нощното седмично предаване" Полет над ноща с моркови",а Mr. Green

Аз пък започвам да се плаша от себе си - вчера съм правила кифлички със смокини Sick Sick Mr. Green Mr. Green/станаха страхотни, вече ги няма Whistling/ Започвам да ставам перфектната майка и съпруга, ще ги науча на лошо тез ,мойте мъже, и като се върнем в Бг какво ще правяТ, незнам Rolling Eyes Mr. Green Laughing Laughing


Сладка, едно време много се смеехме на баба ми/Бог да я прости, много я обичам Heart Eyes/,че само ни бъркаше имената/на 4те внука/ Сега и  на майка ми, и тя като майка си/  тя пък с 5 внука Mr. Green/, а аз още младо и зелено, и докато ги изредя и извикам правилният мъж, всички ми се нареждат и питат "К'воооо/щото пътьом съм ги споменала всичките/ Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 264
Ваня, как е шареното момиче? Минава ли вече?

Минава, минава - то при такава страшна майка как да не мине - плаша шарки всякакви!  Twisted Evil
Днес шареното момиче след като се  къпа, замята мокри коси и чехли по вратата на детската стая и си ходи дибидюс - сал по едни пъпки и едни гащи из къщи и постоянно иска "сийок, застото сам болна!" - сироп за смъкване на Т - веднъж й дадох и сега - набези към шкафа с лекарствата - добре, че е недостижим.
А по повод съдържимото на дамски чанти и джобове, мен си ме знаеха майките, с които често се срещахме по детските площадки, че винаги имам в раницата си лепенки за рани, антибиотична пудричка, памук, риванол, бинт, три вида кърпички, спрей против ухапвания от насекоми, вода, храна, клоунски нос  hahaha, но веднъж като ми се разхлопа на едното дете тротинетката и като извадих от раницата отверка да го оправям "избих рибата" Crazy Crazy Crazy После вместо "здрасти" ми викаха "нали не си забравила отверката?" Mr. Green

Ванче, ти кво, ще водиш нощното седмично предаване" Полет над ноща с моркови",а Mr. Green
Мдаааа, кат' не мога да правя кифлички със смокини. Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 265
Ваня, как е шареното момиче? Минава ли вече?

Минава, минава - то при такава страшна майка как да не мине - плаша шарки всякакви!  Twisted Evil
Днес шареното момиче след като се  къпа, замята мокри коси и чехли по вратата на детската стая и си ходи дибидюс - сал по едни пъпки и едни гащи из къщи и постоянно иска "сийок, застото сам болна!" - сироп за смъкване на Т - веднъж й дадох и сега - набези към шкафа с лекарствата - добре, че е недостижим.
А по повод съдържимото на дамски чанти и джобове, мен си ме знаеха майките, с които често се срещахме по детските площадки, че винаги имам в раницата си лепенки за рани, антибиотична пудричка, памук, риванол, бинт, три вида кърпички, спрей против ухапвания от насекоми, вода, храна, клоунски нос  hahaha, но веднъж като ми се разхлопа на едното дете тротинетката и като извадих от раницата отверка да го оправям "избих рибата" Crazy Crazy Crazy После вместо "здрасти" ми викаха "нали не си забравила отверката?" Mr. Green

Ванче, ти кво, ще водиш нощното седмично предаване" Полет над ноща с моркови",а Mr. Green
Мдаааа, кат' не мога да правя кифлички със смокини. Mr. Green Mr. Green

Хихиии, ти си моята група - аз имам от тия свирки дето се разгъват като ги надуеш, много са актуални за истерясали деца Peace Освен това имам нож със плоска и кръстата отверка, шило ножичка и пр. Blush
Виж целия пост
# 266
А бербекю някой носи ли в чантата,а Thinking Mr. Green Mr. Green Представям си какъв цирк ще е , ако се съберем много многодетни майки, и някои начинаещи в занаята минат покрай нас Joy Joy
Аз пък винаги гледам и някой балон да имам в чантата, и при спешни случаи -духам Mr. Green Mr. Green/балони,разбира се Whistling Whistling/
Виж целия пост
# 267
Aila кога порасна това дете????
Да ти е честита рожденничката - много радост за цялото семейство!

 Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy

Аз чак толкова неща в раницата не си нося - това е то - многодетни мами-героини!!!

Момичета - искам да пиша и да кажа на всички толкова мили думи...но нещо времето съвсем ме притиска.
Искам почивка - и тъкмо си мислех да планираме едно дълго пътешествие- разбирам, че това никак не влиза в плановете на моите тинейджъри Shocked  Shocked  Shocked

Ей не знам как да реагирам. Преди ги натоварвахме в колата - и никой не си представяше да има претенции или да си прави други планове....
Как се оправят майките на пораснали дечица в такива ситуации????
Виж целия пост
# 268
Здравейте, многодетни и много щастливи мами! Ако позволите ще се присъединя към вашата симпатична и весела група. Днес имаме повод да почерпя   party023 newsm38, малко скромно, но не съм наясно как се вмъкват снимки. Нашата кака днес става на шест години.

П.П. Дива ирландска пешеходка благодаря за поканата!
Виж целия пост
# 269
Честит Рожден Ден на порасналата Еленка!
Нека расте здрава ,весела и много щаслива!
happy bd baloni bdbaloni
Момичета,страхотни сте lovekiss!Така ми вдигнахте настроението...а,бях се вкиснала много.Няма да описвам,да не развалям веселата приказка дето е тръгнала днес!
Нека е весел целия ви ден!


Искам почивка - и тъкмо си мислех да планираме едно дълго пътешествие- разбирам, че това никак не влиза в плановете на моите тинейджъри Shocked  Shocked  Shocked

Ей не знам как да реагирам. Преди ги натоварвахме в колата - и никой не си представяше да има претенции или да си прави други планове....
Как се оправят майките на пораснали дечица в такива ситуации????
Не реагираш,защото няма смисъл  Flutter,просто започваш да питаш от по-рано дали някой има планова за еди коя си дата и така Crazy
antonia,Честит празник!  bouquetНека ти е здрава рожденничката!Много радост и късмет и желая! smile3525
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия