Да е щастливо,усмихнато и безгрижно дете
Наздраве на семейството
Да е щастливо,усмихнато и безгрижно дете
Наздраве на семейството


Голям смях падна! 
Пожелавам и невероятно детство!!!
моята щерка нарисува едни от най-хубавите си рисунки докато лежахме в болница с поредния астматичен пристъп - беше на 3 год. и правеше чудеса с тия пастели 





Кога ли ще се отчета и аз с подобно изпълнение.....засега само бъркам имената на децата
/ Започвам да ставам перфектната майка и съпруга, ще ги науча на лошо тез ,мойте мъже, и като се върнем в Бг какво ще правяТ, незнам
/,че само ни бъркаше имената/на 4те внука/ Сега и на майка ми, и тя като майка си/ тя пък с 5 внука
, но веднъж като ми се разхлопа на едното дете тротинетката и като извадих от раницата отверка да го оправям "избих рибата"
После вместо "здрасти" ми викаха "нали не си забравила отверката?"
, но веднъж като ми се разхлопа на едното дете тротинетката и като извадих от раницата отверка да го оправям "избих рибата"
После вместо "здрасти" ми викаха "нали не си забравила отверката?"
Освен това имам нож със плоска и кръстата отверка, шило ножичка и пр.

/

, малко скромно, но не съм наясно как се вмъкват снимки. Нашата кака днес става на шест години.

!Така ми вдигнахте настроението...а,бях се вкиснала много.Няма да описвам,да не развалям веселата приказка дето е тръгнала днес!
,просто започваш да питаш от по-рано дали някой има планова за еди коя си дата и така 
Нека ти е здрава рожденничката!Много радост и късмет и желая!
Препоръчани теми