Демек, всичко да е на мое име?

И картата, и удостоверението от Общината?
Аз си помислих, че не може така или пък едното ще отпадне, ако имам другото.


, но въпреки това и желаем здраве и успех в начинанията!
!



.Видях и пробната прическа на абитуриентката, страхотна е. Пожелавам на красивата госпожица да си изкара невероятно , да бъде много щастлива и разбира се после мама й да качи снимчици
. И пролетна феичка май беше за работата дето се чудеше-успех ти пожелавам, каквото и да решиш
. Маминкаваня на тази снимчица пак забелязахме, колко прилича моето момиченце средното на 4 год. дето е ,на твоето момиченце.Даже малката ми принцеска като четох тук, видя твоето сладурче и каза че било кака й
. Магнолиамм благодарим за подаръка,много е хубав
. 
, каката ни първокласничка скоро ще завърши.
Средното ми момиченце имаше конкурс в детската градинка за художествено изпълнение на стихотворение с участие на някой от семейството. Нашето беше за Бабата, крушите и мечката. Включихме тати и кака Мони, а Мерито ми беше меченце. Та спечелихме
ГОЛЯМАТА награда ( колко съм скромна) ама гордост майчена
. Забавното е че голямата награда беше само титлата и че на грамотата пише награда на кмета, а всички си мислеха че е някаква наистина голяма награда
Налага се защото двегодишната принцеса иска да се вози на тротинетката на кака си, та да спасявам положението 
Бог да ви дава здраве и щастие!

))))))) забравих и че съм бременна и за годините и......
Така ще си остане невидяло детенцето ми!
Ти чела ли си я изобщо?! 
Не знам дали авторката изобщо е мислила, докато я е съчинявала. Текстът, исканията и коментарите към тях са безумни просто. Много жалко, че се излиза с такива неща от името на майките. 
И на Зори й остана малко до края на първата учебна година. На 21-и ще им раздават свидетелствата в театър "Възраждане". Ще има специално за тях представление "Червената шапчица", след това свидетелствата и празненство с почерпка. Мисля, че на децата ще им остане хубав спомен. 
Друг път надлежно ще съобщавам. 

Препоръчани теми