Една след друга разбираме хубавата новина - СЕПТЕМВРИЙЧЕТО мъжле ли е или мома!

  • 29 202
  • 722
# 705
Забравих да честитя и аз на семейните вече! Да имате лек и много весел семеен живот  Hug
Виж целия пост
# 706
  Добро утро, тумбачета! Днес малкия ми юнак има имен ден, за пръв път му е, той още нищо не разбира, но мама се вълнува много. Направих няколко безуспешни опити да се опитам, да разбера как се качва виртуална почерпка и понеже не успях, моля мамчетата, които разбират, да почерпят от мое име. Благодаря предварително!Иначе при мен всичко е едно и също, затова и не пиша, но пък Ви чета редовно. Лек ден и много усмивки!!!
Виж целия пост
# 707
Здравейте! Вчера бях на преглед и вече мога да се похваля - слагайте ми син щъркел. Засега поръчката на дъщерята за братче се очертава изпълнена  Grinning.
Лек ден на всички!
Виж целия пост
# 708
и от мен честито на бракуваните Mr. Green ние още не сме решили дали да подпишем или не newsm78 за мен все тая Whistling

Danna_2010 мммммм ями, както съм гладна....

gerito85 имаш много хубаво коремче Peace

ellliii26 да ти е жив и здрав и още мноооого именни дне да празнувате Hug
аз ще почерпя виртуално...






от мен толкоз  bouquet хубав ден  bouquet
Виж целия пост
# 709
ellliii26, да ти жив и здрав именника, и много палав!   bigdance2 Tada  Party Time
Виж целия пост
# 710
Леле,Danna_2010, каква закуска...ще търча до магазина за нещо за хапване. Blush
Ellliii26, да ти е жив и здрав малкия Мартин!  bouquet
ЛюлякHug, с теб сме.Всичко ще е наред! Peace
Виж целия пост
# 711
Tommelise, мерси за комплимента  Blush ! И твоето не е лошо  Heart Eyes!
Ellliii26, честит ти именник и от мен, да ти е жив и здрав и много да те радва. Tommelise e сложила една страхотна почерпка, но ето и от мен една  Wink
 
И нека малкият Мартин се радва на много подаръци и щастливо детство!


Виж целия пост
# 712
Dana, благодаря за хубавата закуска!

На всички именници - да са живи и здрави късметлии!
И аз си имам днес именник - милото, да ми е жив и здрав и да си ни гледа и обича!
Почерпете се, моля:




Снощи четох, че за банските сте си приказвали.
И аз се замислям по въпроса, и четох някъде че по принцип трябва да се поръчва нашия си размер, преди бременността. Но с една блуза направих така, а сега на бюста не мога да я закопчея. И ще си остане в гардероба или в Продавалника.  Sad Та затова си мисля, че може би е по-добре да се поръчва един размер нагоре.
Ето и още модели, които съм набелязала:
http://www.mothercare.com/b/42795041?ie=UTF8&title=swimwear& … rd_s=global-top-7
http://www.mamasandpapas.com/range/swimwearleisurewear/2691/
http://direct.asda.com/george/last-chance-to-buy/women-s/materni … 5,default,pd.html
http://www.marksandspencer.com/Maternity-Ruched-Front-Bikini-Top … 0%2Cn%3A248861031
Виж целия пост
# 713
Ellliii26 - Честит имен ден на момченцето ти! Нека ти е здрав, усмихнат и да има чудесно и незабравимо детство!   bouquet
Моят племенник също се казва Мартин - Нека е здрав, щастлив и все така бъбрив  Heart Eyes Ето една почерпа и заради него


misseli - Честит имен ден и на твоя именник! Нека е жив и здрав и много да те радва   bouquet

Люляк - стискам палци, мила! Praynig
Виж целия пост
# 714
Добро Утро,лелеле рано рано ме подхванахте с тия вкусотии  Mr. Green
Коте Боте честито ти синио щъркелче  Hug Hug Hug!
Честит имен ден на празнуващите днес   bouquet  bouquet  bouquet!
Виж целия пост
# 715
gerito85 имаш много хубаво коремче Peace
И аз съм на същото мнение  Laughing
Виж целия пост
# 716
Да се включа и аз:

Най-напред ЧЕСТИТО на всички омъжени наскоро момичета - да сте много обичани, уважавани и желани!   bouquet

На всички, които вече са разбрали пола на децата си - да са им живи и здрави, да растат весели и безгрижни!

На именниците - ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН!

 

Виж целия пост
# 717
малииии много вкусотии Crazy Crazy Crazy
честито на всички именнициSimple Smile
Виж целия пост
# 718
момичета,хайде в новата темичка http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=489955.msg14827422#msg14827422
 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 719
Здравейте. Първо честито на бракувалите се - дълги години щастлив семеен живот ви пожелавам!   bouquet  bouquet  bouquet
Честит имен ден на малкия Марти, да е здрав и много много щастлив!  Hug
На Коте Боте честито синьо щъркелче!   bouquet
Люляк, стискам палци миличка всичко да е наред, ще чакаме да пишеш, когато излязат резултатите.  Praynig
Такаааа - имам едно въпросче. Харесва ли ви името Мира ?
Ние с таткото мислихме, мислихме и понеже не искаме да носи буквата на никой друг от родата, а  пък и така и не стигнахме до консенсус за друго женско име с него, това измислихме, неговата буква и моята, мислех да бъде Мирослава - първата сричка от името на таткото и втората от мен, но на него не му харесва. Има време още разбира се, но засега май на това се спряхме.
И да си похваля гарджето - от детската градина заедно с още едно момченце имат покана за участие в турнир по футбол, така че другата седмица мама и тати ще ходят на стадиона и ще викат здраво.  newsm44
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия