За бебетата от 0+ месеца, съвети; За бързи въпроси и отговори - 17

  • 28 396
  • 749
# 135
Ще го направя още утре сутринта. Вече заспаха без проблеми, този звук след къпането го нямаше. А други проблеми като Т, кашлица или секрет от нослето да изтича няма.
Това е добре,но Стеримара никога няма да ти е излишен.Той е едно от неоходимите и често използвани  неща когато имаш малко дете Wink.Никога не знаеш кога ще ти потрябва.
Виж целия пост
# 136
Вече ще го имам предвид и този спрей Simple Smile
Виж целия пост
# 137
Малката снощи пак мрънка до 2 и 30,накрая не издържах и я взех при нас на леглото. Макар че всички около мен ми повтарят за нищо на света да не я уча да спи при нас,че после нямало отказване,аз искам да отбележа,че откакто съм родила не сме спали толкова спокойно,както снощи.Въпроса ми е грешка ли е,че съм я взела при нас?Все пак не искам докато стане на 10 да спи при нас.Наистина ли е толкова трудно отказването после?

Ейнджъл знам,че сина ти е спал при вас като по-малък,ще се радвам да ми кажеш как го отказахте и трудно ли беше?
Виж целия пост
# 138
AnMary за изгорено много помага фламазин от личен опит и бързо успокоява кожата
Виж целия пост
# 139
Момичета, на малкия по цялото гръбче му излезнаха дребни червени пъпчици, не са релефни, гладки са. Как изглеждат пъпките от претопляне? Изключвам да са от храна, защото имахме застой 1 седмица с новите храни. Иначе педиатърът ни бе изписал Бисептол сироп - освен да са от него, но вчера бе последният му прием.
Виж целия пост
# 140
Galina ние ползваме дисне мар, то е предназначено предимно за кърмачета и деца и е по-удобно от стери мара
Виж целия пост
# 141
Аз когато съм претопляла малката са се появявали ситни,червени пъпчици.Но може и от сиропа да са,защото когато направи алергична реакция към един антибиотик се появиха пак такива пъпчици,но бяха много повече отколкото ако е претоплена.
Виж целия пост
# 142
kristina23(1986), синът ми също често нощува на спалнята ни. Спи до към 1-2 часа в кошарката, и после се буди и го местя и така до сутринта спим спокойно. Напоследък започна да спи малко по-добре и има нощи, в които не се буди изобщо. Ако промърка, го завъртам да легне на друга посока, потупвам го по гръбчето, ш-шткам Crazy, без да говоря излишно и много често успява да заспи пак в кошарката. Друг път го вземам при нас, по някое време ако се пробудя, а той спи дълбоко, го местя пак в кошарката и така. Какво да ти кажа. Периоди колкото щеш Crazy.
Виж целия пост
# 143
Galina ние ползваме дисне мар, то е предназначено предимно за кърмачета и деца и е по-удобно от стери мара
Да,то има с различни имена,но съдържанието е еднакво Simple Smile.Аз съм вземала и Тетрисал-същото е.Диснемара не съм,но по името се ориентирам,че и то е подобно Wink

Пъпчиците от претопляне са малки и леко червени.Може би е точно това.Сега наобяд се затопля много и ако облечено детето по-дебело(сутрин като е студено),може и да се изпотил и позатоплил.предполагам,че до утре няма да ги има.
Виж целия пост
# 144
Момичета, на малкия по цялото гръбче му излезнаха дребни червени пъпчици, не са релефни, гладки са. Как изглеждат пъпките от претопляне? Изключвам да са от храна, защото имахме застой 1 седмица с новите храни. Иначе педиатърът ни бе изписал Бисептол сироп - освен да са от него, но вчера бе последният му прием.
 

 Не си спомням гладки ли са пъпките то претопляне, но не ми се е случвало да излизат по цялото гръбче. Обикновено се появяват по нежни места, където са се потили повече- гушката, вратлето, деколтето, по главата понякога. Може да е някоя закъсняла реакция към сиропа. Възможно е от храна, дори да не е нова или от комбинация на храни... Да не е някоя шарка?
Виж целия пост
# 145
Кристина - щом си намерила начин и вие, и малката, да спите спокойно, значи това е правилното решение. Всяко дете е различно, не мисли, че сега като спи при вас, ще е така винаги. Десйтавй както го чувстваш, не слушай кой какво ти казва, защото е много лесно отстрани да се дават акъли, но ти си майката и ти си знаеш най-добре Hug
Виж целия пост
# 146
.:.Stef.:.  мерси много.И аз съм на твоето мнение.В най-лошия случай като тръгне на ясла ще се научи да спи сама.На този етап за мене е важно тя да спи спокойно.  bouquet
Виж целия пост
# 147
Не си спомням гладки ли са пъпките то претопляне, но не ми се е случвало да излизат по цялото гръбче. Обикновено се появяват по нежни места, където са се потили повече- гушката, вратлето, деколтето, по главата понякога. Може да е някоя закъсняла реакция към сиропа. Възможно е от храна, дори да не е нова или от комбинация на храни... Да не е някоя шарка?

Не ми се вярва пъпките да са от шарка, защото не сме имали близък контакт с дете, което да е имало шарка впоследствие. Но ще попрочета за шарките.
Виж целия пост
# 148
Кристина - щом си намерила начин и вие, и малката, да спите спокойно, значи това е правилното решение. Всяко дете е различно, не мисли, че сега като спи при вас, ще е така винаги. Действай както го чувстваш, не слушай кой какво ти казва, защото е много лесно отстрани да се дават акъли, но ти си майката и ти си знаеш най-добре Hug
Присъединявам се към мнението! Моята щерка 2 дни спа при мен, защото беше болна, така и двете се чувствахме по-спокойни. На третия ден,  когато си я сложих в нейното легло, тя даже се зарадва и най-спокойно си заспа в него. Всяко дете си е различно и най-важното е децата на тази възраст да се чувстват спокойни и щастливи, естествено без да ни се "качват на главите". Какво обаче е разглезване и какво необходимост всяка майка знае най-добре за детето си и съветите на странични хора, често може да са грешни.
Виж целия пост
# 149
campanula,днес все още ли стоят пъпките?Ако беше шарка,днес вече щяха да са се разпространили и по други части на тялото.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия