За бебетата от 0+ месеца, съвети; За бързи въпроси и отговори - 17

  • 28 396
  • 749
# 210
Ако видя по магазините в квартала ще го пробвам.
Тъкмо прахът ми е почти на привършване. А от омекотителите ми харесват синия и розовия.
Виж целия пост
# 211
аз омекотители не съм ползвала, а сега със сушилнята няма и много смисъл, те си излизат мекички Simple Smile
като ми е кеф слагам някоя кърпичка, но рядко Simple Smile но до 3 години никакви омекотители не съм му слагала.
Виж целия пост
# 212
Омекотител и аз не ползвам заради АД, но пера с течен Персил и дрехите не ми стоят меки после Rolling Eyes. От Сано-то също не съм очарована.
Виж целия пост
# 213
Zdraveite, ne sym pisala do sega i ne bqh chela po-rano tozi forum, no mi se iska da vi popitam nqkoi nesta, zastoto mojebi bihte me posyvetvali.
Imam dysterichka na 1 mesec, ot 2-3 dni sme sys sitni gnoini  pypchici po liceto, pediatyrkata mi predpisa Fucidin, no az se pritesnqvam che ne i minavat i dori ne namalqvat, osobeno prez denq sa dosta nasiteni.
I otnosno lepkata - maja s DS EMULSION na URIAGE, polzvali li ste na tazi firma i kakvi otzivi bihte mi dali za neq.
Blagodarq vi predvaritelno
Hubav den 
Виж целия пост
# 214
Zdraveite, ne sym pisala do sega i ne bqh chela po-rano tozi forum, no mi se iska da vi popitam nqkoi nesta, zastoto mojebi bihte me posyvetvali.
Imam dysterichka na 1 mesec, ot 2-3 dni sme sys sitni gnoini  pypchici po liceto, pediatyrkata mi predpisa Fucidin, no az se pritesnqvam che ne i minavat i dori ne namalqvat, osobeno prez denq sa dosta nasiteni.
I otnosno lepkata - maja s DS EMULSION na URIAGE, polzvali li ste na tazi firma i kakvi otzivi bihte mi dali za neq.
Blagodarq vi predvaritelno
Hubav den 

Първо - добре дошла и честито бебче! Да ти е живо и здраво!
Второ - пиши на кирилица, защото такива са правилата на форума.
Трето - пъпките са нормални за около първият месец. Не е нужно да мажеш с нищо. Ще минат от самосебе си.
Четвърто - каква е тая лепка, не разбрах newsm78.
Виж целия пост
# 215
Поли,лепка казват на крустите.
Тони,аз за лепката използвах Мустела и съм много доволна,също така след баня ''разресвай'' главичката с мека бебешка четка-така ще се оправи по-бързо.А за пъпчиците Поли ти е казала-не ги пипай,сами ще минат.
Виж целия пост
# 216
Поли,лепка казват на крустите....

Боже, откъде да се бях сетила ooooh! newsm78....
Само да вметна, че една мама беше разранила нещо главичката на малкото, така че внимавай. Много нежно и внимателно действай.
Виж целия пост
# 217
Много ви благодаря момичета.
Аз си мислех да не би да е от лекарството за крусти, защото търсих да Мустела или на Биодерма, но не открих и ми препоръчаха на URIAGE, а тази фирма не ми е позната

А относно пъпчиците сега я наблюдавам че се зачервява около тях и стават като петно  и по - голяма част са по бузките и брадичката и малко има по главичката
Виж целия пост
# 218
А относно пъпчиците сега я наблюдавам че се зачервява около тях и стават като петно  и по - голяма част са по бузките и брадичката и малко има по главичката

Дано не те заблудим тук Thinking. Мисля си, че бебето се чисти, защото е нормално за тази възраст. Но това, което описваш, може да е нещо друго. Посетете педиатъра и кажи, че проблема остава, и явно се влошава.
Виж целия пост
# 219
Poli_a и на мен дрехитена са ми не са мекички от персил-а,  но тъй като гладя абсолютно всичко на  бебо, от пара дрешките се омекотяват, малко спалното му бельо остава потвърдичко, но сега ще пробвам Сано-то, омекотителине съм ползавала и невъзнамерявам заради АД.
Относно гнойните пъпки и ние имахме и то много и почти по цялото тяло до около 1виа месец, но кокто ти казват всички ще изчезнат просто детенцето се чисти.
Относно лепката и ние ползаваме Мустела и ни изчезнаха тези твърдите корички, но наместата където беше сега все едно имаме пърхут.Норамлоно ли е? И ако, да, колко време ще седи така? Ние имаме лепка от окколо 3 седмици, за 3 дни ни мина с Мустелата, но отогава имаме пърхут, както вече казах. Възможно ли е да е от шампоана? До вчера ползавах на Чико, а от стощи по съвет на A-derma.

А относно пъпчиците сега я наблюдавам че се зачервява около тях и стават като петно  и по - голяма част са по бузките и брадичката и малко има по главичката
Нашите бяха белички само и изчезваха за 1 ден след което се появяваха други. Не се е зачервявало около тях. Най-добре наистина да се консултирате със специалист.
Виж целия пост
# 220
Да се отчета за нашите пъпки. Днес са намалели още. В крайна сметка не получих категоричен отговор при д-ра, както и очаквах - може и претопляне, може и от лекарствата...Трябва да мажа с Фенистил гел сега.
Виж целия пост
# 221
campanula, мисля, че има Фенистил и на капки, но не съм купувала.
Виж целия пост
# 222
Да се отчета за нашите пъпки. Днес са намалели още. В крайна сметка не получих категоричен отговор при д-ра, както и очаквах - може и претопляне, може и от лекарствата...Трябва да мажа с Фенистил гел сега.

да и при нас вс  видове пъпки с това мажем Simple Smile хубаво е гелчето, полезно е да си го имаш, за всичко върши работа - при ужилвания, ухапвания, леки изгаряния, алергични обриви, дори при варицелата го ползвах да облекчи сърбежа Simple Smile))
А капки има да...но щом не са ги изписали...
Нашата пък все ксизал ни изписва като капки, ако има нужда от някакви подобни...
Виж целия пост
# 223
Имам един въпрос  и аз...като си говорим за козметики Simple Smile

Та съветва ме сега лекарката да взема балсама на тайс пак нактхерцен...отивам аз в аптеката и там ме питат кой от двата....и аз - шах и мат...за първи път чувам, че имало два...преди съм ползвала по-големият, някой ползвал ли е малката тубичка също - кой е по-хубав...единият бих за суха кожа...другият за много суха... Crazy пък аз ще му мажа клепачите та се чудя ooooh!

И нещо ми каза доки, което много ме учуди...защото споделих, че не съм му фен на тайса, та каза, че за да действал хубаво трябвало да се маже 4 пъти на ден и то на мокра кожа(т.е. измиваш хубаво и попиваш само с кърпа и тогава) Thinking та знам ли...аз мажех сутрин и вечер само и то често на съвсем суха кожа...може пък и за това да не съм видяла да действа(но това не  знам дали важи и и ако ще мажеш цялото тяло...)

Та така...ако някой знае нещо за малкият тайс дали е по-хубав от големият...
http://www.marvistore.com/index.php?main_page=product_info&products_id=21413 този съм ползвала
http://www.marvistore.com/index.php?main_page=product_info&products_id=21415 този е малкият...интензив.
Виж целия пост
# 224
аз също незнаех че са два, до сега съм купувала малката тубичка(50мл) и много гъста консистенция бяло на цвят, свърши и онзи ден ходих да купя и ми дадоха една голяма туба(100мл) с доста по различна консистенция та дори и цвят на крема(сив), но това го установих вкъщи защото ми го дадоха в кутийка с подарък семена изобщо нямах представа че крема ще е различен, реших че са сменили опаковката защото малкия е изцяло на немски този пък е преведен на български. Аз мажа сутрин и вечер бузките защото са му много сухи и се появяват понякога пъпчици, за сега действа добре в тази схема
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия