Хубав празник завари ЮНЧЕ първи стъпки да прави. Тема № 105.

  • 24 547
  • 724
# 180
Христос наистина възкръсна!
Вярвайте го с цялата си душа,защото този Спасител ни даде вечен живот в небето!
Поздравявам всички с: http://www.youtube.com/watch?v=lfQeWhwBF2I&feature=related
Виж целия пост
# 181
Христос Воскресе!
Виж целия пост
# 182
Христос Возкресе!!!Бъдете здрави,щастливи,усмихнати и много позитивни!
Бела,честит имен ден на патерица!
Албена,честито християнче!И ние ще се кръщаваме на 2 Май ,живот и здраве.
Виж целия пост
# 183
Албена, честито християнче!
Нашето кръщене ще е на 2 май. Ще комбинираме с имения ден на Бобо и с един куршум 2 заека Simple Smile
Виж целия пост
# 184
Албена, честито християнче!
yaya86 toothHug
Виж целия пост
# 185
albena, честито християнче!
Алиента, честити ходещо краченца!
Виж целия пост
# 186
Христос Воскресе!
Албена честито християнче   bouquet
Алиента честито проходило юначе  smile3501
Рени благодаря за поздрава   Hug като свърши песента и Гого се разсърди като я пуснах и млъкна Simple Smile))
Бела честит имен ден   bouquet
Виж целия пост
# 187
Христос Воскресе! easter easter

Албена честито ви християнче!  bouquet
Алеинта честити ви проходили крачета  bouquet

Bella честит имен ден!  bouquet
Виж целия пост
# 188
Алиента честито ви проходили крачета  Hug
Виж целия пост
# 189
Алиента , честити ви ходещи крачета  Hug

Албена , честито християнче
Виж целия пост
# 190
Христос воскресе!

Честито кръщене на Адка, прохождане на Ники (браво на него, той от малките юнчета) и имен ден на Бела (на патерици)!
Джери, благодаря ти!  Hug

Виж целия пост
# 191
Честит празник и от мен!

Честито на Адка и на Ники!

Голям рахат мъжа да е вкъщи. По цял ден го разкарвам из паркове и пазари Simple Smile Е, сега ми се е паднало Simple Smile
Виж целия пост
# 192
Благодаря на всички за поздравленията  Hug

Грета и аз живнах 4 дни по същата причина Laughing
Виж целия пост
# 193
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МОМИЧЕТА!

Желая ви мир, топлина и хармония и много любов!!!
Виж целия пост
# 194
Христос Воскресе!

Честито кръщене на Адка и ние ще кръстим Георги на 6 май Grinning

АлиенТа Браво на Ники,безаварийно ходене му пожелавам Hug
Аз пък като хвана моя мъник за ръце да го водя той се плаши и се обръща да го взема.Само за подмишничките като го държа прави много смешни крачки Laughing

Честит имен ден на Бела(на патерица),жива здрава и много щастлива да си  bouquet

Рени благодаря за поздрава,много се натъжих.До сега не я бях слушала
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия