Честит имен ден на Бела!
Честито на пртоходилите крачета!
Ние се завърнахме снощи (за мое съжаление). Изкарахме си страхотно. По цял ден висяхме в басейна. Температурата на водата беше 34 градуса, самото помещение също беше много топло. Павел се радваше страшно много във водата. Елена не можехме да я изкараме навън. Ядене и пиене по заведенията. Първата вечер обърнах литър вино и за мое голямо учудване не се отрязах кой знае колко. Освен че танцувах по пижама в коридора на хотела
Компанията с която бяхме също беше чудесна. От много време не се бях забавлявала толкова много.Сега се мъча да оправям кочината, която бяхме оставили преди да тръгнем. А и имам нужда от един дълъг и хубав сън, че тези дни се наслаждавахме повечко на живота и попренебрегнахме съня.
Колкото по-топло и слънчево става, толкова повече се повишава и моето настроение. Щастлива съм. Живее ми се. С всеки изминал ден установявам, че децата не пречат по никаъв начин на забавленията. Важното е нещата да се уравновесяват.
Вече има тен все едно съм била десетина дена на морето (да живеят солариумите!!!). А днес от 18ч. имам час за консултация при един пластичен хирург (ура - най-сетне се престраших и взех твърдо решение)...
Надявам се, че всичко с Кайо вече е наред. Преди около месец попаднахме в същата ситуация с дъщеря ми. Оказа се спукано капилярче и всичко мина от само себе си. Докторката ми каза да наблягам на течните храни, докато проблемът премине.
,но пък за това не всеки ден е празник.
.Само не разбрах за пластичния хирург
,нали бях без комп и доста неща са ми убягнали
Ние от 1 м. сме на кухня и съм много доволна! Всичко се изяжда!

Ужасен ден, а малкото е в унисон с времето 




. Ходих в Есте Клиник. Останах очарована от доктора (той е един от двамата от "Пълна промяна", която даваха по Нова ТВ). Първо ми обясни за самата операция, различните импланти и т.н. (не че не бях проучила почти всичко предварително 