Отдавна не съм писала, но напоследък времето за нищо не стига....
Цеци е станал една малка фурия - вчера намерх килимът проснат, покривката от масата липсваща и т.н. Гледачката днес обясняваше, че три пъти се е крил от нея навън и съответно много се е забавлявал за разлика от нея
Бяга много бързо - със сто бели в час
Много си е кротко детето да знаете. Цеци му се "качва на главата", а тй само казва "Той нали е по-малък".Голяма драма е за дрехите, с които ще бъде облечен - отсега си проличава суетната везна. А пък недай си даподам погрешните яке и шапка -настава едно тръшкане, един рев ...не е за описване. Признавам си, че пляскам по дупето и през рацете, но по друг начин не става, а често е опасенса за себе си. Любимо занимание е да се бърка в кнтактите - ако е намерил нещо метално е още по-интересно
Онзе ден беше хванл едно търкалце и с всичка сила удряше кинескопа на телевизора докато е включен
От друга страна е много интелигентно дете - не, че е мойто гардже. Пее песнички, приказва ужасно много и то с цели изречения. От два -три месеца за себе си говори с "Аз". Батко му до третата си година говореше за себе си в трето лице, използвайки "мене".Иначе ни се наложи в началото на май да ходиме до Пирогов, за да му оправят пишката. Наложи се да правят пластика, защото се оказа, че е с "парафимоза". Сега трябва да сме много упорити иначе ще последва неприемлива за нас процедура. Та мамина момченца обърнете внимание как се развиват нещата при вас, че понякога става лошо, ако не се видят навреме нещата. Междувременно се оказа, че човекът има и пъпна херния, та сега ще чакаме да стане на две и оново ще ходиме до там за операция. Докторът много се ядосваше сам на себе си, че само пишката му е гледал, но здраве да е - имало глава да пати.
Да другото дето се сещам е, че видях еин бял косъм, точнов центъра на темето. По всички условия на бабините суеверия трябва да бъде голям късметлия - ха дано да е така.
Толкоз от мен засега - не знам кога ще е следващото включване, но да знайте, че много ми липсвате иредовно открадвам по-малко време поне да ви прочета. Софиянки надявам се знаят, че ако ходятдо Борисовата съм на линия дори за половин час да е
По този повод си мислех, че от една страна е добре, че не го приеха на ясла, защото въобще не ми е ясно кой точно работодател ще ми даде цял месец болничен...
Луда станах вече, за нищо не ми стига времето и все съм под пара.
Играем една игра тримата, целуваме се последователно, т.е. Бойко целува Дени, Дени - мене, аз - Бойко. Та играеме я тази игра и в един момент нашия спря, изгледа ни ухилен и ни хвана главите и ги бутна една към друга - т.е. ние двамата да се целуваме
Незнам откъде му дойде, ама беше супер смешно
.
. И още не сме отказали биберона.. голям проблем ще е, че вече е доста пристрастен към него. Речникът му е беден - казва 10-15 думички, но определено за някои от тях му трябва преводач
. Повечето снимки са на село, на вилата. През останалото време все не идва ред да взема фотоапарата. Има само една в Стара Загора, на стадиона. Водихме там Мира при хомеопатка. Нали знаете, че е с атопичен дерматит, прибави се и една постоянна хрема откакто е на ясла - нослето все е запушено, вечер хърка, не спи спокойно. УНГ доктора изнамери стрептококи в носния секрет и веднага изписа антибиотик, обаче педиатърката не разреши и ни прати да пробваме с хомеопатия. След 2 седмици мога да кажа, че кожните проблеми изчезнаха, което изключително приятно ме изненадва, аз бях малко скептик. Другия проблем още не се повлиява, но и ние продължаваме с лечението, надявам се да има резултат.
; Дени е все така сладък, но него съм го виждала най-сккоро, та не ме изненада много; Цецони, е дръпнал нагоре, с едни дъъъъълги мигли и един такъв поглед... не мога да го определя... в бъдеще ще сваля мадами с него... той беше кртичък в началото, да не кажа стреснат, защото дойде последен, но после като свикна с обстановката и влезе в ритъм
. Нагледах се на сладурчести муцунки...на вече пораснали момченца и момиченца...
Казали са ми, че след първата година консултациите стават на 3 месеца. Точно на годинката казаха да не ходим, а на другия месец за ваксина. След това ходихме на година и 4 за последния Пентаксим. И съответно сега наближава края на следващите 3 месеца и майка отива да вземе час, при което те са много изненадани и казват, че консултация има на 1г и 9м - като толкова съм искала да я заведа да ми я измерят, все едно съм претенция някаква!!! Като са на 3 месеца как така от 1.03 следващата ще е чак края на юли?! Не че е кой знае какво, ама защо ще ме прави на луда...
.Може би защото беше изненада и още не мога да се зарадвам много.Не че не съм щастлива,но явно не съм се настроила още.