Иначе и ние не сме сложили последния пентаксим. А сега последно той влиза ли по ЗК за нас или не? А и нещо гледам имало проблем със съхранението и давал много странични реакции.Не го държали в хладилник ,а в склад.



Ние се завърнахме от Велинград, а вече ми се ходи пак някъде. Много ми се е събрало явно тази зима с това седене в къщи. Изкарахме чудесно. Имах малко притеснения дали Мишето няма да се стресне от басейна, но се оказа, че не можем да я извадим от него. Само да чуе някой да споменава за плуване и веднага се втурваше за "Пепе" (банския й е с Пепа прасето)
Ако ние бяхме на ваше място щяха да се виждат само белите, които Алекс е сътворила в комплект с хитрия й поглед. Иначе от снимките се вижда, че сте си изкарали страхотно и сте си отпочинали
Също Мишето е голяма сладурана, на места все едно дефилира и позира, та гответе я за манекенка
Ще я изям, а във водата е прелестна, аз нали съм пристрастна (бях плувкиня), много хубаво се е отпуснала във водата, та малко още да порасне и я записвайте, че това е най-хубавия спорт
Няма травми няма нищо, а поддържа фигурата страхотна... Марианка, ти също си в страхотна форма 
Аз по принцип съм сложила одеала на пода, за да не се удари, но тя някакси не ги оцели
Мислихме и за "ограда", продават такива по магазините, но те не са достатъчно големи, в смисъл дълги и високи, защото матрака на Алекс е висок и ако сложиме преградата тя почти няма да се показва или по-точно съвсем малко.. а Алекс в съня си обожава да "прескача препятствия". Винаги когато съм и слагала възглавница до нея уж да я огранича, тя задължително падаше, защото се катереше по нея, за да легне от другата й страна, в случая на пода
Целувки от нас, тя Алекс вече е направила обиколка на моркста с мама, защото е станала в 6 и е отказала всичко искала е само лююю, лююю... ама не са се люляли, а са отишли на плажа, че било завет
Голям терорист е тя
мама и татко май си вкараха таралеж в гащите
Ама нали Алекс е вече кака
Едно време майка ми ме е приспивала легнала до мен в кошарата с махната предна решетка.
А мисловната дейност и измислянето на забавления си иска много калории.




Препоръчани теми