За снимките – какво да кажа – хубави майки, хубави деца.


Спокойна съм, защото знам че ще го гледат добре, но винаги ми е страшно мъчно за него.... Усещането е за физическа липса, незнам как точно да го обясня.... все едно ми липсва пръст на ръката
Ноооо налага се, трябва някак си да го преодолея, и аз имам нужда от малко време за себе си.
Момо е страхотен пораснал юнак!


И от време на време като не й изнасч, че й се карам почва да реве "бабууууууууу", "дядууууууу"... 'щото баба и дядо само й угаждат
Сега са във Варна... та хем тя разнообразява, хем аз си почивам, хем наш'те са щастливи
та с един куршум 3 заека
Затова си мисля Тони, че е хубаво детето да го оставяш от време на време
Е разбира се ако не тежи на бабата, ако на Момо му е приятно и ако на теб ти е комфортно 
Супер е да може да тича на воля
Моето "село" нали беше Варна, та не съм усетила това, а сега "селото" на Алекс е София... тааа
Ако някой също е планирал подобно да свирка, ние си търсим компания 








! 
Мишето за сега съм я хващала да върти ключът на банята, но той е вграден и не се маха. Поне има начин да се отключи от вън, ако се наложи. Виж, ключовете за стаите явно трябва да ги скрием. Децата винаги са една крачка преди нас.
Племеникът ми и свекър ми празнуват днес.
Еми казах на педката, че скоро няма да й я водя, а другия път ще съм я претеглила и премерила у нас, а тя само да я преслуша. После детето ходеше да разправя, че докторката я е била
Ще ни вкара в затвора, ей ....
Айде, стига са ни правили на луди. Има официално становище на МЗ и РИОКОЗ, че ни се полага Пентаксим. Незнам как в една и съща поликлиника на едните джи пи-та им отпускат ваксината за реимунизации, а на други не

Особено,когато детето е голямо и кърменето не му е основната храна
Препоръчани теми