

А моята госпожица нищо не дава да й сложа на косата. Днес вече ми се показаха и снимките на малкия ви мъж - бонбон и половина 

Та може за това да се е обринала 
А иначе сега са включили в системата % шанс за влизане 



Обичат се, пазят се.. много съм доволна, че няма ревност при тях.
. Ако вярвате на флуорната профилактика - има все още Зимафлуор в аптеките. Аз лично съм с особено мнение за флуорната профилактика, даже от нас съм изхвърлила всичко флуорни пасти и ползваме такива без.
Но сте в сравнително малка гранична група, но пък се борите за 1 място, дано не дойде някой с много точки преди вас
Следи редовно как се движат нещата
В 43-то ще имате по-голям шанс, около 50% май
то системата ще изчисли де
Щом таткото ви е в образованието лесно минавате в малки гранични групи
)
. Една седмица преди това репетирахме как прави тигъра (оголваш всички зъбки и правиш "хррррррр" - колкото може по-котешки и по-забавен звук). Постепено и той взе да ме имитира, та на зъболекарката с удоволствие показа новата си магария - как прави тигъра 
, в чудо съм се видяла!
)Препоръчани теми