Майчинство - преводи, дати...

  • 64 561
  • 442
# 150
Към 10:20 банкомата не пусна нищо, надявам се по-късно да има  Praynig
Виж целия пост
# 151
Момичета днес няма да има,да се надяваме за вторник поне Praynig
Виж целия пост
# 152
Ох, писна ми вече. Защо днес няма да има преводи? Така се надявах днес да си получа парите. Обикновено между 1 и 5 число ми ги превеждат. Наистина си правят каквото и когато си поискат. #Cussing out
Виж целия пост
# 153
Това и за болничните ли важи?
Виж целия пост
# 154
Ох, писна ми вече. Защо днес няма да има преводи? Така се надявах днес да си получа парите. Обикновено между 1 и 5 число ми ги превеждат. Наистина си правят каквото и когато си поискат. #Cussing out
Да мила,знаеш ли колко се надявах да има днес поне,защото съм сама с детето и ми е неудобно да разчитам на родителите си.Тъкмо подготвях тържеството за първият му рожден ден и се надявах на тях за да му купя първо подаръка Sad.Дано във Вторник поне има превод Praynig
Виж целия пост
# 155
Това и за болничните ли важи?

не,не важи

до 5 число се получава обезщетението от 135 до 410 дни
Виж целия пост
# 156
Аз до 5 число си получавам 240-те лв. А сега пък и в сайта на НОИ не мога да влеза. Сутринта рано проверявах и може да не са били отразили още плащането. Ама сега пък не мога да проверя пак.
Виж целия пост
# 157
Аз до 5 число си получавам 240-те лв. А сега пък и в сайта на НОИ не мога да влеза. Сутринта рано проверявах и може да не са били отразили още плащането. Ама сега пък не мога да проверя пак.
И аз не мога да вляза!
Виж целия пост
# 158
Това и за болничните ли важи?

не,не важи

до 5 число се получава обезщетението от 135 до 410 дни

БЛАГОДАРЯ!Изтеглих ги преди малко. Simple Smile
Виж целия пост
# 159
Здравейте,

имам въпрос  Blush... Последният ми болничен изтече на 09.05. и сега трябва да получавам майчинство. Днес имам смс за направен превод, но сумата е около 260 лв, т.е. много по-малко отколкото очаквах. Това някакво преизчисление ли е? Или майчинството се изплаща на части...
(С първото дете бях на трудов договор, а и редът тогава беше друг - получавах си майчинството от работодателя. Сега обаче съм свободна професия и съм самоосигуряваща се. Подала съм си всички декларации още с подаването на последния болничен и съм си платила здравните до края на тази година предварително...)
Виж целия пост
# 160
Здравейте,

имам въпрос  Blush... Последният ми болничен изтече на 09.05. и сега трябва да получавам майчинство. Днес имам смс за направен превод, но сумата е около 260 лв, т.е. много по-малко отколкото очаквах. Това някакво преизчисление ли е? Или майчинството се изплаща на части...
(С първото дете бях на трудов договор, а и редът тогава беше друг - получавах си майчинството от работодателя. Сега обаче съм свободна професия и съм самоосигуряваща се. Подала съм си всички декларации още с подаването на последния болничен и съм си платила здравните до края на тази година предварително...)

тези пари трябва да са за болничния от 1 до 9 май
обезщетението за май т.е от 10 до 30 май ще го получиш накрая на юни
Виж целия пост
# 161
Elfita, много благодаря за пояснението   bouquet   bouquet!
Виж целия пост
# 162
Току що се обадих на НОИ Пловдив и от там ми казаха следното:че фирмата си внася осигуровките на 17/18 число на месеца newsm78добре така но аз още не сам приключила с 410 календарни дни.Така,че въпроса ми е следния нали първата година на детето майчинството се плаща в началото на м.независимо от това кога ти внасят осигуровките ,а втората година е след като ти ги внесе работодателят.Едвам се разбрахме със служителката,която ми каза,че ще ми ги преведат след като ми внесат осигуровките от фирмата та така с триста обяснения разбра,че аз съм права и,че трябваше да имам превод още във вторник.Та ми каза следното"госпожо във вторник след 17.00h си проверете сметката" newsm78значи може и тогава да нямам превод.
Виж целия пост
# 163
Да разбирам ли, че днес няма да има преводи? Някой беше казал, че не, но ако има някоя майка, която да е получила днес, моля да сподели!
Виж целия пост
# 164
Днес си получих майчинството,преди обяд. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия