Майчинство - преводи, дати...

  • 64 561
  • 442
# 330
Цитат
Така се получава, klodia, и аз в момента чакам да ми преведат последното майчинство за март...

margoto66 - Върви до банкомата и виж в картата ти дали има пари.
На мен днес са ми ги привели, а от НОИ в сайта не са го отразили все още  Peace


хахах, а това с цветята и фотосинтезата ми хареса...  Joy Joy Joy що да се грижат за тях... Ама нали се сещаш че в момента отглеждаме потенциални емигранти... Хич не ми се иска малкото човече да се мъчи до живот и него да го мачкат и лъжат като родителите му  ooooh!

Успех на чакащите скоро да си видят паричките в картата  bouquet

Виж целия пост
# 331
Да, вчера имаше преводи, въпреки че не са отразени в сайта на НОИ. Проверете си сметките.
Виж целия пост
# 332
Така е-явно има майчинство PeaceСнощи в 12ч. вечерта ми излезе в интернет,че има,а и доли пишеше че мога да го тегля вна 12.05,което ме учуди,защото със 2-3 дена го тегля със закъснение.Успех
Виж целия пост
# 333
Здравейте.Имам един въпос,който ме притеснява.Аз съм втора година майчинство.Днес гледах таблицата за осигурителния ми доход в сайта на НОИ.Направи ми впечатление,че за втората година по месеци имам 0лв, осигурителен доход.Така ли трябва да бъде?А ако ми каже някой,колко време след като се появи информация за съответния месец се изплаща майчинството,много ще бъда благодарна.
Виж целия пост
# 334
Aksiniya, като прочетох поста ти проверих как стоят нещата при мен. Същото положение. Може би така е правилно, защото до този момент съм получавала майчинството всеки месец от 20 до 25 число, не е имало проблем. Надявам се и този месец да го получа по това време.
Виж целия пост
# 335
Здравейте.Имам един въпос,който ме притеснява.Аз съм втора година майчинство.Днес гледах таблицата за осигурителния ми доход в сайта на НОИ.Направи ми впечатление,че за втората година по месеци имам 0лв, осигурителен доход.Така ли трябва да бъде?А ако ми каже някой,колко време след като се появи информация за съответния месец се изплаща майчинството,много ще бъда благодарна.

да

до седмица превеждат обикновено
Виж целия пост
# 336
Здравейте,искам да попитам,дали този месец  има забавяне на преводите,понеже винаги съм получавала майчинството до 21 число.А сега все още няма нищо newsm78 И дали е вярно,че преводи се правят само вторник и четвъртък?
Виж целия пост
# 337
Здравейте,искам да попитам,дали този месец  има забавяне на преводите,понеже винаги съм получавала майчинството до 21 число.А сега все още няма нищо newsm78 И дали е вярно,че преводи се правят само вторник и четвъртък?
Имаш ли ПИК код към НОИ там можеш да провериш дали са ти приведени осигуровките (здравните) и дали имаш превод.
Този месец аз се видях в чудо като забавиха превода, но според мен провери си в картата, може да не са ти отразени в сайта или по мейла, но да са постъпили плащанията. Това се случи този месец  Peace
И да за това че преводи се правят вторник или четвъртък само Peace
Виж целия пост
# 338
Здравейте,искам да попитам,дали този месец  има забавяне на преводите,понеже винаги съм получавала майчинството до 21 число.А сега все още няма нищо newsm78 И дали е вярно,че преводи се правят само вторник и четвъртък?

да,само вторник и четвъртък
този месец има забавяне заради годишното преизчисление
може също работодателят ти да се е забавил с осигуровките
Виж целия пост
# 339
При мен нямаше забавяне този месец с изплащането на майчинство, превод имах в четвъртък преди празниците за 24 май.
Виж целия пост
# 340
[Имаш ли ПИК код към НОИ там можеш да провериш дали са ти приведени осигуровките (здравните) и дали имаш превод.
Нямам за съжаление Sad Ще чакамв последния ден от месеца-дано да има Praynig
Виж целия пост
# 341
И аз като Дани ще си стоя на трибуквието и ще си чакам.... Outta Joint
Виж целия пост
# 342
Славенче вчерах писах на НОИ,днес ми отговориха,цитирам:Преведено е
Кога и къде...нямаше го в картата днес...
Ако и утре няма и направо #Cussing out #2gunfire
Виж целия пост
# 343

абсурдно е да ти отговорят само това.пусни целия отговор
утре има преводи
Виж целия пост
# 344
Дани, направо им звъни по телефона.
http://www.noi.bg/content/contacts/index.html

Тук са номерата на всички филиали на НОИ в страната.НАмери твоя и се обади. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия