Майчинство - преводи, дати...

  • 64 562
  • 442
# 255
имате ли представа около кои дати става това?

зависи от работодателят ти-при изряден такъв около 15-20 число
410 те дни ти свършват през август,така ли?
сега са ти превели обезщетението докрая на 410 те дни
останалите пари за август на база 240 лв ще получиш накрая на септември
парите за целия септември-15-20 октомври
Виж целия пост
# 256
Благодаря, Elfita!   bouquet
Виж целия пост
# 257
Аз разбрах, че в НОИ имали някакъв проблем със системата и за това още себавят преводите за юли? Вярно ли е?
Виж целия пост
# 258
IntRiGa_GirL ,според мен не е вярно
Виж целия пост
# 259
Е, как ще е вярно като аз вече получих и изхарчих превода за август.
Виж целия пост
# 260
Ами аз например утре ще взема парите за август.
Виж целия пост
# 261
Ами аз например утре ще взема парите за август.

Хубаво. Нормално. Но се говореше за юлските преводи.
Виж целия пост
# 262
Ами аз например утре ще взема парите за август.

Хубаво. Нормално. Но се говореше за юлските преводи.
Да де.Проблем в НОИ няма,а само с превода на IntRiGa_GirL .
Виж целия пост
# 263
Здравеѝте! Имам въпрос: има ли някоѝ, коѝто да не си е получил парите за август, говоря за 240-те лева? При мен още не са преведени, а работодателят е изплатил заплатите?
Виж целия пост
# 264
Здравеѝте! Имам въпрос: има ли някоѝ, коѝто да не си е получил парите за август, говоря за 240-те лева? При мен още не са преведени, а работодателят е изплатил заплатите?

а дали е представил обр 1-от това зависи кога НОИ ще ти направят превод
Виж целия пост
# 265
Какво представлява обр.1, нещо свързано с осигуровките ли е?
Виж целия пост
# 266
Какво представлява обр.1, нещо свързано с осигуровките ли е?

да
Виж целия пост
# 267
И аз също не съм си ги получила за август,по 3 пъти на ден проверявам но за сега нищо, а всичко са внесли от фирмата
Виж целия пост
# 268
И аз също не съм си ги получила за август,по 3 пъти на ден проверявам но за сега нищо, а всичко са внесли от фирмата
Явно не съм единстента която не си получила майчинството за август???А винаги до края на месеца го получавах
Виж целия пост
# 269
И аз също не съм си ги получила за август,по 3 пъти на ден проверявам но за сега нищо, а всичко са внесли от фирмата

Неприятно, но няма смисъл да проверяваш и нито веднъж, при положение че денят не е вторник или четвъртък. По друго време преводи не се правят.

Аз съм в списъка за утрешните плащания с парите за септември.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия